SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
Witam Ludziki!:)
ja z takim szybkim pytankiem-czy miał ktoś może styczność z kremem na przebarwienia z Iwostinu i z żelem hipoalergicznym do mycia z tejże firmy? myślicie, że lepiej to czy może lepiej Aknederm na przebarwienia?

Malinka 21
kutwa, przykro mi, ale sie nie łam! wytrzymasz to! Ty przynajmniej nie będziesz już miała na pewno nawrotów po powtórzeniu kuracji i nie poczujesz się na chwile jak w niebie, a potem sie nie rozczarujesz jak znowu zacznie coś wyłazić, co grozi np mi, bo na razie jestem zadowolona, ale... nie mam pewności jak bedzie, buziaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Moniczunia i Partyzantka
dzieki kobitki za słowa otuchy narazie dermatolog przpeisał mi 13 opakowanie czyli bede jeszcze brala do konca grudnia....nie jest az tak tragicznie ale niektore zmiany nie chca po prostu zejsc i te przebarwienia okropne!!!
Ja uzywałam Iwostin ale do cery tlustej mieszanej i wrazliwej i nawet był dobry ale teraz nie uzywalm bo za bardzo wysuszał....teraz mam psychiogel...
BUizaczki ogoromniaste kobitki!

Mam pytanko jezeli waze 64 kg to ile powinnam przyjac opakowan bo nie wiem czy dobrze sobie wyliczyłam ze 12opakowan??Z gory dzieki za odpowiedz.
W ogole za granica przyjmuja nie 120mg na kg tylko 150mg /kg i dlateog zastanaiwam sie czy moze jeszcze ze dwa opakowania nie pociagnac?!Nie wiem czy jest sens czy moze odczekac 8tyg i pociagnac druga ture sama nie wiem jak mozecie to napiszcie co Wy o tym myslicie.

BUZIAKI KOCHANI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
powinnas przyjąć prawie 13 opakowań żeby dobic do tych podręcznikowych 120 mg

moja lekarka powiedziała "po 120 zaczynają sie schody" wiec nie wiem czy jest sens brac aż tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 220
Mam do Was prosbe - moglby ktos sprawdzic na ulotce z Izo/Akne/Roa po jakim czasie od zakonczenia kuracji mozna oddawac krew?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
hulk
niepewnisc czy lek zadziala jest najgorsza!!
ja mam to nawet po kuracji mimo ze zadzialal to boje sie nawrotu czy cos...
staram sie nie myslec o tym...
pozdrownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
dokładnie
zwłaszcza że cięzko pracowałem żeby sobie pozwolic na kuracje
nie chce nawet mysleć co by było gydy....
ja moge czekać, byleby zadziałało
teraz też moje losy w rękach pewnego forumowicza, licze na niego

hejt - ile juz po kuracji?
wszystko zeszło?
jak przebarwienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 394
Witam ponownie...u mnie jest dobrze...znajomi mówią że zauważają poprawe...ja niestety tego raczej nie widze...no ale skoro tak mówia to widocznie tak jest :D PozdRawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
do polowy pazdziernika bralem aknenormin,ale ostanie 2 miechy to byla juz tylko dawka "przypominajaca" 1 tabletak co drugi dzien a potem jedna co 3.juz te 3 ostanie miesiace bylo super.zero zmian na skorze itd.bylem na innym kontynenice w innym klimacie i nic,a zawsze jak tam jezdzilem to bylo gorzej.przebarwienia same bledna.nic nie stosowalem na to.nic wyskakuje,jest gitara:)
pozdrownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
boltzman

nigdzie nie moge znaleźć tego na ulotce Izoteku, ale z tego co wiem to był chyba miesiąc po zakończeniu kuracji, na wszelki wypadek odczekaj 2 powinno już być wtedy bezpiecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
dzisiaj juz bedzie 13 dzien kuracji Izotekiem ostatnio takie 2 duze syfy mi wyskoczyly i to tak centralnie na srodku twarzy ale szybko sie wysuszaja,ale widze ze jeszcze takie schowane sa z 2 pryszcze mam nadzieje ze wkoncu kiedys przstana sie pojawiacwe wtorek ide do dermatolog zobaczymy co powiee,a jezeli chodzi o skutki uboczne to jak narazie tylko wysuchaja usta
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium