SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
siema Wszystkim u mnie jest coraz gorzej ja wczoraj pozno w nocy zaobserwowalem ze znowu puchnie mi warga i szybko wrocilem sie do domu i zroblem oklad z sody ale to nic nie pomoglo dzisiaj rano wygladam jak jakis down moja wagra ma ok 1,5 cm wys:/ wyglada to straszniee i niewiem co mam robic czy brac koejna dawke czy nie zraz dzwonie do lekarza ale chyba zaryzykuje i wezme :/ dzieki za pozsty w sprawie zelu Pozdrooooo 4All
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 201
Mam do was takie pytanie. Biore jak na razie 40 mg/dobe od 30 dni. Izotekiem chce glownie wyleczyc lojotokowe zapalenie skory (mam naokolo nosa czerwona skore, tzw. "motyl").

Po 3 tygodniach zaczalem widziec poprawe, skore mialem sucha na wiór, czyli łój się nie produkował, skóra sie nie swieciła i widać było że te plamy bardzo zbladły. Nagle ni stąd ni z owąd w ok. 25 dniu skóra jakby znowu zaczela sie przetluszczac (okolice nosa). Jestem tym bardzo zdziwiony, bo co nagle przestalo dzialac? Mial ktos z was taki przypadek? Moze to chwilowe? Dodam, że na czole skóra się łuszczy, na brodzie też, usta mam suche wiec niby działa... Dziwne, a juz tak sie cieszylem ze sie tego gowna pozbede :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
HEJ!!Mam pytanko czy osoby ktore latem uzywaja kremow z filtrem,przed jego nalozeniem nakladaja na twarz najpierw jakis krem nawizlazajacy??bo cos mi sie wydaje ze taki krem z filtrem nie nawilza w ogole skory bo po jego nalozeniu skora jest strasznie sucha....a jezli tak to jakich uzywacie?pozdrowionka!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Malinka_20
Osobiście urzywam kremu Iwostin z Filtrem i nawilż super. Nic więcej nie trzeba nakładać. Gorąco polecam. Pozdrawiam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ja mam PHOTODERM FLUSH i też nawilża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
hej czytam fourm od poczatku brania izoteku ale teraz dopiero postanowilam cos napisac.Juz 5 tyg biore tabletki i jak na razie jedynym skutkiem ubocznym sa suche usta i wczoraj jakas alergia na ramionach i rekach mi wyskoczyla.Nie wiem czy to jets normalne a do dermatologa mam termin dopiero 24 czerwca.Czy ktos tez takie cos mial?i jeszcze jedno pytanie czy ktos bral izotek tylko 3 miechy?Bo ja pod koniec lipca jade do niemiec i tylko do tego czasu moge sie leczyc izotekiem.Mam nadzieje ze te 3 miechy wystarcza zeby pozbyc sie tego swinstwa.nie mam mocego tradzika tylko ze jak cos mi wyskoczy to blizna zaraz zostaje i dlatego sie zdecydowalam na leczenie izotekiem zeby jak to powiedziala moja dermatolog raz na zawsze sie tego pozbyc.pozdrawiam i zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Ja używam krem lirene półtłusty z faktorem 30 i też super nawilża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 201
Czemu nikt na moje pytania nie odpowiada? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
frodo21: Bo może nik nie zna odpowiedzi:). Wiesz żadko kto tym lepiem leczy to co ty, przewaznie to jest kuracjia na trądzik.Moze tak jest u cibie,ze tak jak unas wysyp sie pojawia po pewnym czasie(niezawsze) to u cibie, sie czyms innym to objawia. Najlepiej spytaj sie lekarza. pozdro!!

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 201
ale mieliście coś takiego, że podczas używania izoteku przetłuszczała wam się skóra? Mówie, u mnie najpierw była sucha a nagle od 5 dni jest normalnie nawilzona przez organizm ze tak to okresle, czyli jakby gruczoły łojowe zaczely normalnie pracować.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium