SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
A mnie od paru dni meczy wysypka na dloniach a konkretnie w okolicy od nadgarstka do kciuka mam takie malutkie czerwone kropeczki a w dotyku jakby byly to jakies wysuszone plamki skory.Smaruje kremem do rak i czasem tez alantanem ale nie duzro to daje a jesli znikaja to sie potem za jakis czas znow pojawiaja.Mieliscie takie cudo na dloniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
witam,

andzia184, chyba wcześniej było o tym. ja to mam od początyku kuracji. nie ma innej rady jak tylko to bardzo dobrze nawilżać (i chronić przed zimnem). mi juz dość konkretnie zanikło większa część :)

pozdrawiam

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
siema!
wysypka na dloniach mi towarzyszy prawie od poczatku-szczegolnie jak jest bardzo zimno.u mnie od dwoch dni maly wysp(dzis dzien 62 kuracji)troche mnie to zdolowalo,bo juz wygladalem calkiem spoko:)
a jak u was?tez takie wysypy mieliscie/miewacie w tym okresie kuracji?
pozdrooooooooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ja też dzisiaj zauważyłem 1 kroste na czole ale co tam zejdzie. Wogóle to tki osłabiony jestem głowa mnie boli. W poniedziałek ide do dermy aby dawkę zmniejszył mi do 20mg może troche będe lepiej się czuł a i tak już jestem w trakcie 4,5 miesiąca to nic nie powinno się stać. Wogóle to macie jakąłś diete?? Dziś jeszcze zakupiłem sobie tointex na blizny kiedyś go używałem i całkiem, całkiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
holllaaaa!!
dzien 63.maly wysyp zaczyna znikac.usta nadal suche,mala wysypka na nadgarstkach.nie jest zle.czekam na lepsze;)
pozdroo all!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
witam wszystkich. biore izotek prawie od miecha jest ok - dawka 20mg/doba. troche mi skora schodzi z twarzy, suche wargi i dlonie - norma. cisnienie we lbie tez troche jakby podwyzszone. za to znikly mi wszystkie syfy z szyi. na twarzy pojedyncze, male ropne krostki. po treningu (na silowni) mam wieksze zakwasy i jestem bardziej zmeczony. po alkoholu czuje sie raczej normalnie (tzn. jakbym wypil, ale nie bral izoteku) nie rzygam, nie upijam sie szybciej - ale narazie pilem tylko raz wiec nie moge stwierdzic na 100%. to narazie tyle z moich spostrzezen. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
wczoraj mialem malego pryszcza na policzku. wieczorem po umyciu sie zeszla z niego biala 'glowka' wiec go troche przycisnalem, ale bardzo delikatnie, i wyplynelo z niego troszke ropy. posmarowalem mascia i poszedlem spac. dzis rano sie budze i.. aaaaaaaaa w tym miejscu mam pryszcza wielkosci piesci malego dziecka!!! wygladam jakbym mial brata syjamskiego!! porazka! to przeciez 4 miech, ja juz zapomnialem jak takie wulkany wygladaja. a zeby to byl chociaz wulkan. to jest cos dziwnego. skore w okol niego mam strasznie spuchnieta, jest wrecz twarda. atakuje go masciami i okladami z nagietka. Boze dopomoz! a jutro mam akurat wizyte u dermy. ale sie zdziwi hyh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
aeiou m,i też coś takiego wyskoczyło na czole tako pośrodu i też wyciskałem troche a potem nałożyłem na niego spirytus salicylowy io pastę do zębów ku mojemu zdziwieniu za niespełna 3 godziny zrobił się mniejszy ale bardziej czerwony. Jutro też do dermy ide i napewno się zdziwi a jeszcze chcem go poprosić o zmniejszenie dawki ciekawe co on na to. A ty jakął dawkę bierzesz i przy jakiej wadze?? Bo jesteśmy prawie na tej samej fazie leczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 682
Ja jak próbowałem wycisnąć pryszcza za uchem kiedyś to skończyło się na tym, że zrobił mi się ropień i musiałem chirurgicznie go usuwać. Był wielkości kurzego jajka :) Nie życze nikomu takiej wizyty u chirurga. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
damcioo
no ja mialem tak: miesiac 20 mg, poltora miecha 40 mg i teraz poltora 30 mg. (wazne 61 kg) nie wiem co moja derma na to powie zwlaszcza ze jak przychodzilem ostatnio to wygladalem przyzwoicie :)

jasper
no wlasnie ja przed kuracja mialem takie duze ropienie pod skora i w trakcie tez mi sie robily, ropialy, ciekly itp i oczywiscie byly wieeelkie ale izo sobie z tym w koncu poradzila. mam nadzieje ze tego tez zdusi. ale normalnie jestem takim d****em. w sredniowieczu za takie wyciskanie pryszczy to by mi lapy poucinali i mialbym nauczke a tak to ciagle powtarzam te same bledy :/ ale przeciez zawsze mam dobre intencje hyh
a wlasnie, jasper- dlugo Ci sie to goilo po wizycie u chirurga? masz jakas paskudna blizne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium