SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289

Michail'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Bizak -> Stronka pomału się robi, jest juz na niej kilka artow o Izo i troche innych materiałow. FAQ zrobione, aktualnie pracuje nad dzialem retinoidow zewnętrznych... :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
Witam
dzisiaj bylem u dermatologa i musze powiedziec, ze troche mnie przestraszył, bo zapytal sie mnie czym mam opakowanie od izoteku, a pozniej, a gdy mu pokazalem, bo przypadkiem mialem, to on spisal numer serii i date waznosc do katry choroby. Na pytanie dlaczego, powiedzial, ze jakby cos bylo nie tak to wina leka, a On bedzie mial na to dowod.
Na szczescie zmniejszyl mi dawkowanie do 2 tabletek na dzien, jedna rano i jedna wieczorem, bo bym nie wyrobil z kasa.
pozdrawiam
Powodzenia w leczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
hmmm czyzby kolejny dermatolog dostrzegł nieprawidłowosci w Izoteku i podwazał wysoka jakos i jego wartosc?? to sie robi coraz badziej interesujace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Byłem z wynikami u lekarki.
Trójglicerydy bez zmian, ale cholesterol skoczył delikatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Ja teraz biora juz do konca 20mg i zauwazylam ze juz nie mam suchych ust i obaiwam sie ze lek juz nei działa bo organizm sie przyzywczaił...chociaz moja pani dermatolog poiwedziala ze to nic ze nie ma suchych ust wazne ze juz nic nie wyskakuje a to znaczy ze lek działa ..co o tym sadzicie??

Partyzanka
No wlasnie te czerowne plamki na ktore Ci pomgł ten peeling to były przebarwienia a nie blizny a mi chodzi o to czy taki peelnig moze pomoc na blizny bo z tego co czytam na innych forumowiskach to raczej mowia ze skzoda kasy na peeling bo tylko laser moze usunac blizny ...tak ale ile laser kosztuje..masakra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
syrenka28
tak w ogole to mi włosy tez wypadaja...obaiwam ze sie bede łysa do konca kuracji a nei daj Boze jakbym musiala ja jeszcze powtorzyc wtedy to ...ach juz wole nawet nie myslec o tym.Podobno skrzypol jest dobry kosztuje 18 zl(80tabletek).Zastanaiwam sie czy go mozna brac podczas kuracji izo...jak sadzisz??ale podobno wzmacnia włosy .


NA TAKIE nieprzyjemne swedzenie skory głowy z powodu wysuszenia jest zyrtec przpisala mi te tabletki pani dermatolog jakby w razie czego bardoz mnei swedziala skroa głowy czy twarzy.Na łupiez kazala mi uzywac szmponow z polfarmy podobno sa dobre i najtaniej je mozna kupic w aptece ''Kwiaty polskie''.Dostałam probki od pani doktor to jest konkretnei szampon do kuracji wspomagajacej łupiez szczegolnie przy czestym myciu włosow(jak dla mnie bo lubie umyc włosy codziennie albo juz co drugi dzien).TU JEST LINK DO TYCH SZMOPNOW,PRZY KURACJI IZOTEKIEM PODOBNO NAJLPESZE PIERRWSZE DWA (BYLE NEI DO ŁUPIEZU TŁUSTEGO)http://www.blau-farma.com.pl/index.php?pr=-3 
aaaaa i powiedziala ze Nizoral to wcale nei jest taki dobry lek przeciwłupiezowy bo on niszczy łupiez grzybiczny a nie taki suchy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Witam ;) Dzis mija 35 dzien kuracji - 20mg dziennie. Ehhh i troche sie zawiodlem bo juz bylo faaajnie i postanowilem eheh ozrec sie rzeczy ktorych jeszcze miesiac temu unikalem czyli czekolady , pizzy , ketchupu i pozostalych ;) I powyskakiwalo kilka nowych cudow. Odradzam drapania i tym podobnych bo rany sie dluuugo goja np. u mnie na twarzy az sie sam dziwie.
Mam pytanka:
Czy juz mozna cos robic z przebarwieniami? (nie mam na mysli peelingu tylko jakies mazidla itp.)
I co z alkoholem? 18stka za 3 tygodnie i nie wyobrazam sobie ze si3 nie naj****. Bo z jednej strony biore mala dawke i watroba chyba nie jest jakos bardzo obciazona... ale slyszalem ze skutki picia alkoholu podczas kuracji izo~ "ujawniaja sie" dopiero po kilku miechach czy tam latach. Nie wiem czy to jakis mit czy tym podobne.. Pozdrawiam:) Powodzenia w leczeniu~!~!!!)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
o, widze że prawie równo idziemy, ja mam 33 dzień

co do alkoholu:
stara śpiewka : "alkohol utoksycznia działanie izo" - tym bym sie nie przejmował jeśli chodzi o jednorazową libacje

natomiast zastanów sie jak będziesz sie czuł na następny dzień.
Opisywali tu że po 2 piwach na drugi dzień mieli kaca itp, to pomysl co będzie powiedmy po 20 50ml wodki

wolałbym nie ryzykować


ps ja na mojej 18 robiłem plecy z 2głowymi uda i o 22 poszedłem spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
re rejful

Miałem ten sam dylemat, ale uznałem że 18-stka to 18-stka;] 6 piw i trochę wódki i po prostu duża susza rano i może przez jeden dzień trochę inny kolor skóry na twarzy, ale poza tym to nic wielkiego. Dawka 40 mg na dobę...

Pytałem się dermatologa nowego (który leczy Roa i innymi takimi od 20 lat) co myśli o alkoholu. Generalnie to w małych ilościach (1 czy dwa piwa) nie za często nie szkodzi. Przy większych dawkach warto uważać na wątrobę.

Stostuję ten Skinoren i hmm wydaje mi się, że będę go stosował dalej Dzięki Duriel Powodzenia ze stronką

Pozdrawiam

W budowie;]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium