SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 539930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
nie wiem jak to jest z tymi kuracjami,ale wiekszosc brala/bierze wiecej niz trzy miesiace.ale na to chyab nie ma reguly,zalezy od dawki itd.dzien 56 u mnie.dalej jest ok.mam 2 nowe syfki,ale przezyje to.
do andzia:ja po pierwszym miesiacu zwiekszylem dawke z 30 do 40 i poprawilo mi sie po tym.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
do Anka79: przepraszam ze nie odpisywałam ale byłam chora, a więc teraz zaczynam 7 miesiąc i mam przepisane jeszcze jedno opakowanie, jeżeli w ciągu tych 2 miesięcy nic mi nie wyjdzei to zakoncze kuracje a jeżeli moja skóra będzie niepewna to pociągne do pełnej dawki izoteku czyli 10 miesięcy(tak mi powiedziała pani dermatolog) zobaczymy jak to bedzie. a powiedz mi jak u Ciebie wyglada sprawa po tych 6 miesiącach? bo ja nie narzekam tylko strasznei sie boje co bedzie kiedy skończe kuracje...nie chce zeby wszystko powróciło:/ jakie jest prawdopodobieństwo ze sie wylecze??...więc dlatego wole jak najdłużej brac izotek:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
anusiiaa a jaką dawkę bierzesz i jak przebarwienia masz czy znikają?? wyskakuje jeszcze coś czasem czy już masz w pełni oczyszczoną twarz??

U mnie jest dobrze tylko od paru di strasznie głowa mnie boli niewiem co się dzieje nawet żadne etopiryny itp. nie pomagają może jutro do dermy się wybiore ale niewiem czy miejsce będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
do anusiiaa:Ja bede brala jeszcze do konca kwietnia i na tym zakoncze leczenie,mam juz troche dosyc bo zle sie czuje psychicznie i mam jakies stany depresyjne po prostu tragedia.Tez boje sie ewentualnych nawrotow ale jestem dobrej mysli,zobaczymy jak to bedzie ale nie wyobrazam sobie juz innej buzi bo juz przyzwyczailam sie ze w koncu wygladam jak czlowiek i nie musze sie chowac przed ludzmi.Jak u ciebie?wyskakuja Ci jeszcze niespodzianki jakies czy jest juz super?Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 189
Hej.
Znacie apteki w Wawie, gdzie mozna kupic Izotek 20mg 30szt. za mniej niz 195 zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Hej ;) Jutro będę miała moje izo. Ponownie 20mg dziennie. Nie biorę od piątku, buzia bez zmian, ale pojawiła się wysypka na dłoni (l. poj). Hmm nio i momentalnie mi ulżyło, już nie jestem taka ociężała, chęć do życia wróciła, aż się zdziwiłam, że tak szybko. W sumie to dziwnie mi bez brania tabletek, tego liczenia, a wydawałoby się, że to tylko kilka dni :)

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
witam wszystkich Wysuszonych
u mnie juz 70. dzień kuracji. ogólnie moja twarz wygląda coraz lepiej, choć jest jeszcze parę torbieli, ale i te już powoli się wchłaniają. ostatnio zauważyłam, że mam coraz gęstsze włosy ale to pewnie dzięki Diane35. jest natomiast jedna rzecz, która mnie martwi. otóż jakiś czas temu odebrałam wyniki kolejnego badania krwi i okazało się, że mam trzykrotnie wyższy poziom trójglicerydów w porównaniu do tego sprzed rozpoczęcia kuracji (przed było 54mg/dl a teraz jest 157 mg/dl, przy maksymalnej wartości referencyjnej 150mg/dl). cholesterol również podskoczył, jednak nieznacznie, ze 137mg/dl na 149mg/dl, więc mieści się jeszcze w normie. czy ktoś z Was miał może podobne problemy z wynikami? ostatnio chodzę w sumie trochę przymulona, ale czy to może mieć jakiś związek z tym wyższym poziomem trójglicerydów? z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi
pozdrawiam cieplutko. oby do wiosny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
P.S. aeiou, dzięki wielkie za maila z linkiem pewnie bym weszła któregoś dnia na forum i się z deka zdziwiła, że temat został zakończony
dlatego dziekuję dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 682
Słuchajcie, pierwsze badania robiłem przez przychodnie, więc nic nie płaciłem, ale, że leczę sie prywatnie to lekarz mi łaske robił bo to nie on mnie prowadzi i nie ma obowiązku kierować mnie na te badania. No i przed kolejną wizytą dowiedziałęm się, że za badania będe musiał zapłacić:
-proby watrobowe 18 zł
-AIAT 5zł
-AspAT 5 zł
-cholesterol 5 zł
-trojglicerydy 5 zł
-mocznik 5 zł
-kreatynina 5 zł
-GGTP 6 zł

Czy wszystkie te badania są potrzebne na drugą wizyte ? szczerze mówiąc na chwile obecną mnie na to nie stać bo jeszcze będe musiał zapłacić 50 złotych za wizyte + 20mg Ankenormin 160 złotych + 10mg Aknenormin koło 100 złotych. 350 złotych to dla mnie cena zaporowa a jak narazie biore 20mg dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Badnia wystarczą podstwowe ja zawsze jak ide do dermatologa to robie też prywatnie kreatynine, bilirubine, aminotransfery, mocznik, czsem glukoze albo cholesterol w sumie kosztuje mnie to 26zł.

Macie światłowstręt od słońca. Słonko strasznie mi w oczy razi i to powoduje taki ból, który przenosi się do głowy a do tego odbija się strasznie od śniegu. Są może na to jakieś kropelki?? Za tydzień idę do dermy to pogadam z nim.

A można przejść z izo na aknenormin??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium