SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
mam do Was pytanie moze glupie ale sama jestem ciekawa jak to jest....jak np ktos by sie zdecydwoal zrobic peeling w czerwcu i jak by zdecydowal sie unikac slonca i siedzial w domu ale w miech po zabiegu chodzil by juz normalnei jak siweci slonce to mialby przebawienia??w konu peeligi lludzie wykonuja tez wczesna wiosna a pozniej jest lato i normalnie chodza po ulicach jak jest sloneczny dzien..kurcze bo mi sie nie che czekac az do padziernika zeby zorbic sobie peeling a we wrzeniu ide na praktyki i chcialam juz isc z ładna buzia;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
malinka 21
Wiesz... chyba wolałabym poczekać. Bałabym się że zamiast mieć ładną buzię szybciej, miałabym ją potem o wiele gorszą? Skoro wytrzymałaś tę kurację, wytrzymaj jeszcze trochę. Nie zepsuj tego co już osiągnęłaś.
Cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Malinka opalisz sie w lecie i nie bedzie widac w pewnym stopniu blizn... a peeling zrobisz jesienia ja bym tak wlasnie zrobil... pomimo blizn nie chcial byl tracic slonca latem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
ja tez tak robie Malinka, latem sie poopalam w koncu, a we wrzesniu/pazdzierniku machne se peeling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
moze jeszcze Dermatx, ktory polecał Afrok na otarcie łez? albo cos lepszego jesli istnieje... (urynoterapia i mocznik na twarz lub slimaczany sluz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 220
Czesc - mam pytanie:czy ktoś z was stosował maść/krem Excipial.Generalnie jest to masc polecana na ukrycie zaczerwienień tylko mam problem bo jest tyle rodzjów tej maści że niewiem który rodzaj wybrac tak zeby przypadkiem nie wybrac złego rodzaju i sobie nie zchrzanic cery zwłaszcza ze jestem po zakonczonej kuracji roa i szkoda byłoby ten efekt zepsuć.Jak ktos z was ma/miał z ta mascia doczynienia i wie który jej rodzaj jest najlepszy na ukrycie zaczerwienionych miejsc do prosze o pomoc,pozdawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 874
Witam wszystkich!jestem juz 4 miesiące po kuracji, buzia bez zmian nadal bardzo ładna:),raz czy dwa wyskoczyły mi małe syfki ale takie malutkie i szybko znikneły,pozatym troche zaczynam sie świecić i to mnie martwi ale mam nadzieje że nie potrzebnie, bo jak narazie nic nie wraca.
Do dziewczyn które sie martwią że coś ciągle wyskakuje: ja miałam to samo bardzo długo mi coś wyskakiwało dopiero w 5 miesiącu stosowania było dopiero dobrze tak że nie przejmujcie się tak bardzo rezultaty napewno przyjdą:)
Pozdrawiam Gorąco!
ps. napewno się odezwe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Partyzantka
Ty to masz dobrze bo bedziesz mgola sobie trzasnac peeling we wrzesniu a ja odpeiro w pazdireniku bo we wrzesniu mam caly miech praktyk w szkole..buu Co do opalania wlasnie wyczytalam gdzies na forum ludzi ktorzy robili sobie wlasnei peelingi ze nie mozna latem sie opalac jezlei chcesz na jesien sobie zrobic peeling.Mozna sie jednie opalaac jezeli do usuniecia blizn bedzie uzywany laser a tak to lipa..

szeryf666
co do tej masci exipicial(czy cos takiego)ja ja mialam i uwierz szkoda kasy!!!!!!!odcianie sa dwa lub trzy tej masci wiec chyba nie ma w cyzm wybierac za bardzo.W ogole nei sa twarzowe i sie lepia wiec raczje do ludzi z tym nie wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
Mam pytanie do ludzi co brali ROA czy po kuracji korzystaliscie z solarium czy braliscie odzywki i tradzik sie pokazywał czy od potu wychodzilo wam?

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
szef6661
popieram wypowiedź malinki21: ta maść exipial to lipa. Żałuję, że wydałam na nią kasę. Twarz wygląda jak sztuczna maska. Obłęd.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium