SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Partyzantka
oczywscie ze Cie rozumiem...haha TAK NAWIASEM MOWIAC MASZ RACJE ja jak bralam po 30 mg na dobe to niezle chodzilam jak po narkotykach a jak bralam przez tydzien 40 mg na dobe to byla akcja..haha.Ja bralam przez okolo 6 meichow po 20mg pozneij przez wakacje jak moglam sobie posiedziec w odmu ziwkeszylam na 2 tyg do 30 mg na dobe pozniej jednko opakowanei 20 mg na dobe i teraz przez 2 tyg po 30mg i juz do konca bede brala 20 mg w suemie nawet nei potrzebnei sie spieszylam(tak sobie teraz mysle)ze moglam caly czas brac po 20 mg ale efetty po 30 mg branai na dobe byly o wiele lepsze ..bo wiaodmo dawka wieksza...


annex
mnie tez mdli bardzo jak zjem....masakra objawy typowo ciazowe!Nawet jak osatnio zjadlam cos na uczelni i zaczelo mi byc niedobrze to kolezanka zapytala sie cyz przypadkiem nei jestem w ciazy..haha


Teraz opowiem Wam cos strasznego(jak dla mnie).Mam takiego ojca ze tylko plakac zawsze mi sprawial przykrosc..ile juz łez przez niego wylałam....a wczoraj jeszcze mi poiwedzial prosto w twarz ze jestem brzydka i pewnei nigdy nie wyjde za maz ze lepiej jak pojde do zakonu....(haha)Strasznie to boli jak od osob najblizszych nei masz wsparcia/Wiem ze moja teraz twarz mimo izo nei jest idealna bo sa przebarwienia i teee blizny...Chcialam sie walsnie zapytac dziewczyn jakich Wy macie ojcow ktrozy Was wspieraja czy jeszcze dobijaja bo moj zawsze mi przykrosc sprawiał...;(;(;(;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
wlasnie mialam jeszcze napisac ze w Ameryce lecza inaczej niz tu w Polsce oni uwazaja ze jezli ktos przed kuracja mial oprocz twarzy problemy tez z plecami czy dekoldem to powinien przyjac dawke 150mg/kg .Czytalam nawet z pierwszego forum wypowiedz kobitki ktroa przyjela az 170mg/kg a u nas lekarze uwazja ze przymowanie powyzje 120mg/kg nie ma sensu bo i tak juz lek nic nei daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Pozostaje ci wtawić tu fotke, ocenimy czy miał racje

Co do jazd na wyższych dawkach: na czym one u was polegają? Ja biore 40 mg i oprucz wrażliwszej skóry na twarzy nic nie czuje, zupełnie jakbym nie brał leku

Kupiłem ten cethapil, umyłem sie nim wczoraj wieczor i dzis rano i powiem że faktycznie jak narazie to nic nie podrażnia Ale strasznie dużo go trzeba na 1 raz, a biorąc pod uwage że jest strasznie drogi, to wcale nie uśmiecha mi sie używać go przez całą kuracje


ps co do dawki to moja lekarka powiedziała że "powyżej 120 mg zaczynaja się juz schody"
jeśli dojedziemy do 120 i dalej jest trądzik to wyżej juz nie pomoże

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2006-10-08 15:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
hulk 997
hmm.. moze to dlatego ze napewno ważysz więcej niż np ja- ja obecnie jestem na dawce 30mg i czuje sie mocno zmęczona.. spie naprawde nieraz po 10 godzin i wstaje rześka ale juz po 2-3 godz dopada mnie senność.. :/ no i nie moge sie na niczym skupić a juz koło 22- 23 mam problemy ze skleceniem zdania poprawnego gramatycznie.. Mam nadzieje ze jak organizm sie przyzwyczai do akne to będzie lepiej

malinka21
strasznie Ci wspólczuje.. u mnie w rodzinie też jak przyjeżdzam to każdy patrzy z lupa na moją twarz i liczy ile tam czegos przybyło a ile zniknęło.. :/ ale wynika to chyba z troski i wszyscy mnie wspierają i nikt mi nie mówi że jestem brzydka! Moj Tato pracuje za granicą ale i tak dzwoni często i pyta co i jak, ostatnio nawet mówił ze znalazł jakiegos dobrego dermatologa w rzeszowie i że jak przyjedzie do polski to sie do niego wybierzemy na konsultacje (co uważam za zbędne ale dobra..
Trzymam za Ciebie kciuki i nie bierz sobie do serca tego co mówią inni, nie widziałam Cie ale napewno jesteś ładniutka (każda kobieta jest ładna a co do blizn i przebarwień to ja sie już do swoich przyzwyczaiłam i uważam że są "twarzowe" . Kazdy powinien mieć wsparcie w tej walce i jesli nie znajdujesz go w swoim ojcu to mam nadzieje ze masz go w nas i w tym forum więc główka do góry BĘDZIE DOBRZE!!
I mężem też sie nie przejmuj ja swojego chłopaka poznałam podczas wysypu gdzie prawie oczu mi widać nie było i jakos wcale mu to nie przeszkadzało (tak przynajmniej mówił Dodam jeszcze ze jest naprawde przystojny wiec nie było to na zasadzie "ja mam trądzik wiec musze mieć faceta z trądzikiem". Więc nie smuć sie, Twoj Tata nie ma racji a Ty napewno wkrótce będziesz zakochana! Całuski gorące!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Musze wyjśc na dwór.
A tu słońce pali.
Już sie boje, znów mnie podrazni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Tak w ogole to nie wiem czy zaczne kuracje Roa, teraz uzywam Zorac (retinoid w żelu - Tazorten jest substancją czynną) dziala naprawde swietnie na syfy, wszystko wyciaga... Tylko ze raz jest wysyp, raz rewelka, co prawda uzywam niecale 2 miesiące, więc jeszcze musze być cierpliwy :) Teraz jest OK, mam nadzieje, ze nie bedzie juz wysypu, ale zobaczymy... pomecze sie jeszcze z tym miesiąc a jak nie to Roa. Przy moich syfach kuracja nie powinna trwać dluzej niz 6 miesiecy... :)
Co prawda nici z opalania we wakacje, ale i tak jade do Szkocji, a tam nie jest zbyt slonecznie i nie bedzie czasu na jeziorko :)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Moniuczunia
powiem Ci szczerze ze mam powodzenei u facetow i wielu mi mowi ze jestem ładna no ale dzieki mojemu tatusiowi mam obnizona za***iscie samoocene..;(Ja np teraz nie chcialabym miec chlopaka dopeiro jak pprzejde to wszystko,a wiem ze wiele dziewcyzn ma faceta mimoze ma klopoty z cera....ostatnio nawet weszlam na takei forum gdzie laska miala problem bo facet jej nie widzial nigdy bez makijazu a ona ma klopoty tez z cera i boi sie ze jak ja zobaczy bez pudru to ja zostawi.Wyobrraz sobie ze nawet jak spi czasami u niej to ona z tym calym makijazem idzie spac....i wiele dziewcyzn tak robi po prostu sie wstydzie przez to byc z kims....Mnie samej bardzo podoba sie pewnein facet i zalezy mi na nim zreszta jemu na mnie tez ale jakos ja nei chce teraz byc z nim bo siebie sama nie akceptuje i nei wyborazm sobie jak bym miala sie z nim spotykac wsrod jego kolegow tez bawic sie....;(NIC TAK NIE BOLI JAK KONIECZNOSC ZREZYGNOWANIA Z MILOSCI;(

Zazdorszcze taty naprawde sa porzadni i fajni ojcowie,sama mam koleznki ktore tkaich maja ja niestety nie mam ;(;(

Zycze Ci Moniczunia,aby ten zwiazek w ktorym teraz jestes był trwały i w ogole pelen milosci....pozdrawiam goracascie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
hulk997 - kup KONIECZNIE filtr!! nie slyszales, ze podczas kuracji retinoidami trzeba uzywac filtrow, gdy wychodzi sie na slonce? Mozna sie nabawic masakrycznych przebarwien i to nie są jakies bajki wysaane z palca, tylko realia. Polecam La Roche Posay, ta firma robi najlepsze kosmetyki przeciwtradzikowe, filtr nazywa sie fluide extreme anthelios XL, ja uzywam faktor 50+. Naprawde poleceam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
ile kosztuje ten filtr?
pozatym ja ograniczam do minimum przebywanie na słońcy.
Dziś np byłem tylko w kosciele. Jakies 5 min drogi na nogach i potem odrazu sie w cień schowałem. Także dziś na słońcu byłem 5 min
Wczoraj natomiast było troche gorzej, na słońcu jakieś 2 godzinki łącznie (ale nei w takim pełnym słońcu - czapeczka z daszkiem i chowałem sie w cień).
Jutro troche gorzej, bo do szkoły, ale to nei problem, bo na nogach jakies 2 min. Gorzej z wf na słońcu, toteż zrezygnuje narazie z wf.

Czekam aż sie pogoda wreszcie zepsuje. Niech sie chociaż zachmurzy, hrhr

reasumując - niech sie tez inni nt filtrów wypowiedzą, jakie poleacie, ile kosztują, czy są naprawde konieczne? Ja prawie nie wychodze z domu. Prawie ciągle ejstem w budynku (dom, szkoła).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Co do filtrów to ja lepiej wychodzę zdrowotnie gdy... nie używam żadnych kremów tudzez filtrów Ten przykładowy Iwostin chociaż fajnie nawilża to jak umnie chyba nieco zapycha pory. Na w-fie do końca października niestety nie ćwiczę Zmieniłem żel do mycia twarzy. Stosuję teraz La Roche Posay i wydaje się być dobryp- kiedyś już go używałęm swoją drogą...

U mnie dzień hmm szczególny bo 69 Jutro idę na kontrolę. Hmm zbliża się impreza urodzinowa i nie wiem jak z % W sumie czasie kuracji Roa wypiłem raz jedno piwo (niezbyt fajnie się czułem potem... ) a za drugim razem hmm 4 i generalnie odradzam, chociaż po tych 4 nie to że mnie wysypało tylko skóra mi się inna wydawała ...

Dawka 30 mg na dobę, ciekawe co derma powie jutro Ja bym osobiście wolał pozostać przy tej dawce a nie jak proponowała zmniejszyć do 20 mg, ale nie ja tu rządzę

Pozdrawiam ciepło

W budowie;]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium