SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
malinka21
heh no tak :) nic sie nie martw z tego co zauważyłam czytając forum to lek pomogł tu wiekszosci wiec od 21 X zapomnij co to dermatolog i ciesz sie gładka buzia do konca zycia

buźki i ciepłe słowa otuchy dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
Czesc, mam pytanie czy jest tu osoba która juz ukonczyla leczenie wiecej niz pol roku- rok temu najlepiej aknenorminem?(choc nie wiem czy byl juz wtedy dostepny no ale jesli nie to ROA albo IZO) bo moj dermatolog zaproponowal mi ta kuracje i jestem na 99 % zdecydowany ale chcialbym wiedziec czy sa jakies powroty tradziku, dermatolog powiedziala ze nie mam az tak nasilonego ze nie jedna zmiana an drugiej tylk oze mam malo ale takich uciazliwych duzych pryszczy i przez to pytam, czy jest szansa ze tradzik nei powroci lub po jakim czasie powraca i trzeba powtarzac kuracje, prosze o odpowiedz i dziekuje z gory;) pozdrowionka dla tych ktorym sie udalo juz
i jeszcze jedno pytanko czy jak jest ten wysyp czy da sie z tym wogole wyjsc na ulice jakiego rodzaju sa to wysypy?

Zmieniony przez - miffal_d w dniu 2006-08-26 00:56:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
miffal_d
niestety nie moge Ci pomóc bo sama dopiero zaczynam leczenie akno ale gdybys poczytał to forum to zauwazyłbys ze wiekszosc ludzi jest zadowolona z leczenia i tradzik raczej nie wraca chyba ze w postaci jednego dwóch pryszczy od czasu do czasu
jezeli chodzi o wysyp to nawet niekoniecznie musisz go miec (choc wiekszosc ma.. ) i zalezy on indywidulanie od organimu- nasilenie i czas trwania choc mysle ze skoro nie masz bardzo nasilonego trądziku to wysyp tez bedzie znosny. Ja jestem własnie w trakcie w sumie juz troche schodzi ale na wyjscie z domu bym sie nie zdecydowała poki co.. wiec musisz sie liczyc z tym ze kilka dni bedziesz musiał posiedziec w domu i przeczekac ten wysyp ale pozniej podobno jest juz tylko z górki
życze powodzenia w leczeniu uszy do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
no mi bedize duzo gorzej bo dopiero w przyszlym tygodniu bede zaczynal wiec zacznei sie szkola to bedzie traszne, sie tak pokazac no ale znajomi zrozumieja a inni niech sobie mysla co chca
jeszcze mam pytania: bo ja np mam na czole takiego babla z ropa i krwia i po kuracji co po nim zostanie? jakiego rodzaju blizny? czy po kuracji aknenorminem skor ajest gladka nawet jsli pod nia byly jakies taki guzki nie wiem jak to nazwac czy tam grudki... kurde boje sie tej kuracji a nawet bardziej nawrotow tradziku i tego ze okaza sie to pieniadze wyrzucone w bloto... bo dla mnie bedzie to duzy wydatekjednak jesli mialby tradzik powrocic po pol roku to mnie nie bedize stac pozniej na ponowna kuracje, prosze o odpowiedzi

Zmieniony przez - miffal_d w dniu 2006-08-26 12:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
miffal_d
no cóz tu tez Ci nie za bardzo pomoge bo jak juz wspominałam sama jestem dopiero na początku lecznia jednak z tego co wiem izo/roa/akne wygładzają blizny i je rozjaśniają ok. poł roku po zakonczeniu kuracji mozesz zdecydowac sie tez na jakies głęboko działający piling
jeśli chodzi o skuteczność to to ponoć jeden z najskuteczniejszych leków na tradzik ale ważne jest to zeby przyjąc 120mg na kilogram czyli jesli wazysz 70kg to w całej kuracji musisz przyjąć 8400mg leku
koszt jest rzeczywiscie dosc duzy ale mysle ze warto trzeba myslec pozytywnie napewno sie uda i pozbedziemy sie tego syfu raz na zawsze
wiecej informacji o efektach i skuteczności musisz szukac u ludzi którzy juz są po
powodzonka uszy do góry bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
no mam nadzieje ze pojawi sie tu ktos kto jest juz po kuracji, hmm mi moja dermatolożka powiedziala ze w oim pzypadku potrzebne sa 3 misiace kuracji, skoro mowisz ze 120 mg/kg to pewnie bede musial bac albo duze dawki albo dłużej, bede musial z nia o tym prozmawiac jesli bedize mowic ze mniej bede zazywal to sie zapytam czego nei 120 mg łącznie, dzieki Moniczunia za odpowiedzi jak beda jakies postepy w Twojej kuracji to napisz tutaj o tym, pozdrawiam i zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 685
miffal_d
1) nie boj sie tego ze znajomi to ze znajomi tamto... Kazdy sie tego wysypu bal nawet ja a to sie okazalo ze taki delikatny mialem i to jeszcze nie na twarzy tylko w miejscach niewidocznych. Nie wiem jak to jest u osob ktore maja duze problemy z tradzikiem :) ale kazdy organizm reaguje inaczej. Jedyne co bedzie widoczne to suche usta (proste jak ich smarowac nie bedziesz to beda one widoczne a tak tylko lekkie zaczerwienienie, ja do tego smarowania to juz przywyklem)
2)to co zostanie po twoich grudkach krostkach itp to przebarwienie no chociaz w przypadku tradzika bliznkowego to ja sam nie wiem :)
3) skora jest gladka i to bardzo :)
4) co do pieniedzy wyrzuconych w bloto to uwazam ze jezeli nie pomagaja Ci inne metody to nie dowiesz sie jak nie sprobujesz
POWODZENIA :) ja juz w polowie i w przeciwienstwie do wiekszosci mam wziasc 150mg/kg wiec chol*** musze wytrzymywac z tym alkoholem :P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
POWIEDŹMIE MI JAK TO BYLO NP JAK SIE JUZ WYLECZYLISCIE Z TEGO I PILISCIE WODKE BO PO NIECH WYCHODZA KAZDEMU KROSTY CZY TRADZIK NIE WROCIL, CZY PO PIWIE TEZ MIELISCIE PROBLEMY.CZY PO KURACJI PILISCIE. ILE SCHUDLISCIE

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
Mam pytanie do wszystkich którzy są po kuracji.
Ja zakończyłam 8 m-czną kurację akne ok. 3 tyg. temu i jestem przerażona. Jakiś tydzień temu zaczęły mi wychodzić małe czerwone krosty- jedne znikają po ok. 3 dniach i wychodzą nowe. Po zatym twarz (tak jak u Kenna) nadal mam czerwoną na policzkach i brodzie. Czy to znaczy, że cała kuracja na nic???????
Jutro idę do dermy, ale wiele sobie nie obiecują.
Jak wygłądało to u WAs po ok. 2-3 tygodniach po kuracji?
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
dorota1999
Jaka dawke dzienna brałas??ta najmniejsza 20mg czy wiecej??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium