SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540209

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Tak Afrok używał
A tak serio to miałem praktycznie przez całą kuracje dodatkowe maści kremy przeciw trądzikowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1802
LOst89
Ja mialam ogromne obawy, zeby lykac dwie tabletki naraz, po tym jak naczytalam sie na tym forum, ze wiekszosc lyka jedna rano, druga wieczorem, ale skoro lekarz kazal naraz to sie przemoglam, biore rano dwie tabletki i zyje, powiem ze ciesze sie ze nie musze brac dwa razy dziennie bo nawet raz dziennie to dla mnie problem, musze pilnowac godziny i malo tego ze lykac tabletki o tej samej porze to jeszcze jesc, niektorzy pisali ze biora rano o ktorej im akurat pasuje, ale jakos lepiej sie czuje jak pilnuje godziny, poniewaz wlasciwie nie mam mozliwosci popijania ich mlekiem, to codziennie do tych tabletek zjadam bulke grubo posmarowana maslem i np serek danio, tez mysle ze ma troche tluszczu, bardzo pilnuje tego zeby lykac te tabletki z czyms tlustym, a ze nie przepadam za tlszczem w zadnej postaci to juz teraz nie wyobrazam sobie lykac tych tabletek dwa razy dziennie, bo jeszcze miesiac nie minal a mnie juz to maslo przy sniadaniu uszami wychodzi, a co dopiero jakbym sie nim musiala tak faszerowac na kolacje zeby lyknac z czyms tlustym druga tabletke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
AfRok A Ty jUZ skOŃCZYŁEŚ kURACJE ?? :D bo juz nie pamietam Te forum Czytam dosyć Długo /// Jeszcze te stare pamietam... i Wiesz co z Sievierem ?? Bo o ile pamietam Jemu chyba nie Pomogła Kuracja :> ?? Chyba ze muyle OSOBY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
annex
nO WŁĄSNIE ja łykam 2 miechy tzn łykałem :P Po 2 i tez Wszystko ok... ALe tak teraz sie zastanawiam czy DObrze robie... Bo nie chce Wydłuzac Swojego leczenia... ;/ Bo mam dosyć ... I dlatego sie zastanwiam cZY To nie ma róznicy Czy z rana biore 2 tabsy , czy je rozkładam na rano i wieczorem...

Afrok A Ty Co Sadzisz:P WETERANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Ja biorę 1tab rano, drugą wieczorem. Kiedys pilnowałam, żeby mleko, coś tłustego, teraz w biegu popijam byle czym i do widzenia. zazwyczaj na śniadania mam mleko, wiec tylko tyle. Godziny musze pilnować, mam ustawione prypomnienia. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć NICZEGO, a co dopiero, że mam wziąć tabsa. Buzia ok. Żadnych maści, tylko psyhiogel. PZDr

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1802
powiem wam, ze jak juz sie truc, to porzadnie i lykac jednak z tlustym, witamina A nie tylko rozpuszcza sie w tluszczach, ale rowniez wchlania z przewodu pokarmowego w obecnosci tluszczow, wiec jednak bede sie maltretowac tym maslem przez cala kuracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Jak kto woli..

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
Dobra ja łykam 2 :P NIE bede sobie pózniej Głowy Zawracał :P ... Idem Po kanapeczki z Masełkiem <lol2> :P Yeaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
LOst89

Sievierema nie pamiętam(tyle osób już się przewinęło przez ten wątek że ciężko wszystkich zapamiętać) . Sztandarowym przykładem niepowodzenia kuracji jest historia Kamow'a pisałem o tym wcześniej (str.61).
Tabletki rozłóż na dwie pory, Ja na przykład miałem łykać jedną rano drugą popołudniu, także jeszcze inaczej.
&#8222;Afrok A Ty Co Sadzisz:P WETERANIE&#8221; Taki zemnie weteran jak z du*y trąbą
p.s. Proszę przestań pisać byle jak, chodzi mi od małe i wielkie litery w połowie słowa/zdania przykład: &#8222;AfRok A Ty jUZ skOŃCZYŁEŚ Kuracje&#8221;, strasznie mnie irytuje taki styl pisania (pewnie nie tylko mnie).

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 874
Witam wszystkich!
Własnie mineły 2 miechy od skończenia kuracji i jest bardzo dobrze buzka nadal czysta, chociaż musze wam powiedzieć że znowu zaczynam sie świecić i tym strasznie sie martwie bo boje sie że znowu skóra sie zanieczyści ale to chyba wina tych upałów które były!bo teraz jak jest chłodniej to juz to troche mija, pozatym jest super bo ciesze się z ładnej buźki i tego wam życze!
pozdrawiam i jeszcze sie odezwe!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium