SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
sonymaniak
moja opinia:wysyp(o ile go bedziesz mial)trwa kilka dni...a jak wezmiesz izo w wakacje to przygotuj sie na to ze zapomniesz co to słonce:P

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Jakoś sobie dam radę z tym słońcem. Najważniejsze dla mnie jest wyleczenie się.

Mam do was takie pytanie. Nie wiem w jakim jesteście wieku, ale czy ktoś z was, kto bierze Izotek goli się normalnie ? Bo ja mam tak, że jak się ogolę to skórę mam podrażnioną i zawsze coś tam wyskoczy. Czy podczas brania Izoteku zaobserwował ktoś u siebie taką dolegliwość, czy to znika gdy się bierze ten lek ?

Bo to byłoby świetnie gdyby można było się golić w końcu bezstresowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
a co do autka i prawka..to tez mam takie zdanie jak Twoje ale mnie wczesniej leczyli tak,ze wypisywali mi recepte i prosili pana Boga zeby nie pomoglo i oprocz kuracji izo mialem kilku mieszeczne leczenie tetralysalem,klimycyna,dalacinem,unidox<nie wim jak sie to pisze>(nie licze davercinkow i innych badziew na wyspke)i troszke szkoda bylo wywalac kase w bloto...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
co do golenia to mnie troche podraznialo goloenie maszynka na mokro,bez wzglegu na to czy bralem izo czy nie..po prostu zacinalem syfy i bolalo i rozwiazaniem tego problemu bylo to ze gole sie elektryczna:)
a skore mam zawsze wysuszona po wyjsciu z wanny...krem to leje kilosami na twarz jak wyjde z wanny..
a zna ktos jakis dobry kremik??;>bo moj to jest taki sobie seba med ph 5,5:/

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Jak się sprawował UNIDOX ? Czy po tym dostałeś tego wysypu ? Bo z tego co wiem to zawiera tetracyline(czy jak to się tam pisze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
unidox nic nie pomogl...:/bralem go kilka miesiecy...a juz na dobre z tadzikiem to bylo jak zakonczylem kuracje tetralysalem..bylo ok przez ok 2 miesiace...i pozniej juz zamiast krostek to duze syfy:/<bleee>straszne..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
A przed tym Tetrasylem, to miałeś pojedyńcze krosteczki tak ? Coś takiego jak ja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
moj tradzik zaczal sie 5 lat temu.Na poczatku byl to tzw. tradzik mlodzienczy:PP wiec sprawa nie byla powazna.Po jakims roku pryszkow takich malych krostek i czarnych wagierkow przybywalo..wiec sie bawilem w daverciki u lekarza rodzinnego.Ale to mialo znikomy efekt:/a ja w dalszym ciagu wierzylem ze takie cos mnie moze wyleczyc i sie tym smarowalem..jakies 2 lata pozniej zapisalem sie do dermatologa i on juz zaczal testowac unidoxy i inne..po roku zrezygnowalem (bo jak biore unidox,ktory nie pomaga a on mi go dalej pisze)i poszedlem do innej dermy i tamta co 2 tygodnie inny antybiotyk (klimycyny,dalacin)chodzilem do niej jakies 3 miesiace i tez rezygnacja.Nastepnie zapisalem sie do nowo otwartej kliniki w moim miescie i tam znow unidox(mowilem ze juz go bralem)ale wtedy mialem jeszcze dodatkowo zabiegi swiatlolecznicta(cos takiego jak solarium tylko sie smierdzi po tym,taki specyficzny zapach)po unidoxach nadszedl czs na tetralysal i tu byla revelka 7 miesiecy koksu ale nie bylo syfa oczywiscie na lampy dalej chodzilem.2-3 miesiace po tym wysyp zmutowany i 3 miesiace na tetracyklinie(i dupa nic nie dalo)i wtedy ten lekarz ktory ztyral mi ma watrobe przepisal mi izo(Dobrze ze go nie wzialem odrazu,bo jak nic bym fiknal)bo nie wolno brac izo bezposredni po tetracyklinach(a on mi mowi wes teraz to Ci pomoze)malo ze moja watroba byla juz na styk w badaniach to by mi czacha walnela bo izo reaguje z tetracyklinami..odczekalem te 3 miechy,podleczylem watrobe,zmienilem lekarza na prywatnego..i teraz juz na izo 5 miesiecy...
sory za bledy pisze w biegu:PP

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Ja od dzisiaj biorę Unidox, zobaczymy, może trochę uda się podleczyć.

Ale teraz pytanie, bo Unidox będę brał jakoś do połowy maja(ew. początek czerwca) a potem odrazu chcę się przerzucić na IZOTEK. Czy to nie będzie zagrażało mojej wątrobie ?

Unidox zawiera doksycykline ... co o tym sądzicie ? Bo wyżej kolega pisał, że mogło się to źle skończyć, ale on brał Tetracyline(czy jakoś tak).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
a po co Ci ten unidox?

I tak Cie nie wyleczy a tylko stracisz czas i pieniądze...
Jedź odrazu na izo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium