SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
Witam wszystkich,
Męczę się z trądzikiem już jakieś 10 lat. Nigdy nie miałem bardzo dużego nasilenia, ale i też nigdy nie było dobrze. Stosowałem już chyba wszystkie możliwe smarowidła, a z wewnętrznych - Metronidazol. Pomógł, ale na krótko. Zawsze chodziłem do przychodni, teraz poszedłem do prywatnego dermatologa i pani doktor (a ściślej prof.nadzw.dr hab.) po kilku minutach rozmowy przepisała mi Izotek, powiedziała żebym brał przez miesiąc, potem zrobił badania i przyszedł do niej. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co to naprawdę jest izo, jednak przeczytałem praktycznie cały wątek (uffff... dużo tego!) i naszły mnie wątpliwości, czy to aby nie za potężne działo na moje dolegliwości. Zrobiłem jednak badania, wyniki były ok, wykupiłem i wczoraj łyknąłem pierwszego tabsa. Z tego co tu wyczytałem to mam bardzo małą dawkę - 20 mg na dobę przy masie troche ponad 80 kg, więc mam nadzieję, że skutki uboczne nie będą zbyt dokuczliwe, choć z drugiej strony nie wiem, czy efekt będzie zadowalający. Czekam teraz na pierwsze reakcje organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
seeb
Nie sadzisz, ze lepiej jest raz solidnie walnac szkodnika niz meczyc sie znim nie wiadomo ile ? Skoro mowisz, ze (a ściślej prof.nadzw.dr hab.)przypisala IZO to chyba wie co robi.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
tomek 82
Masz absolutną rację. Nie ma się co z tym dalej bujać. Biorę dziś kolejną tabletę i nie zastanawiam się już nad słusznością mojej decyzji. Ponadto te tytuły naukowe mojej dermy trochę mnie uspokajają. Mówi, że leczy ludzi izotretynoiną już od 15 lat i zawsze było ok, więc pewnie ma rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Witam mam takie pytanie czy mogę używać Zel do mycia twarzy Cleanser I.Eris jest O WIELE TAńSZY OD PSYHOGEL KOSZTUJE 11 Zł prosze o szybką odpowiedz pozdrawiam mate1557
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Do poczytania
Jedno z lepszych opracowań w internecie

http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=301

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
Witam moja Pani Dermatolog chce kończyc kuracje przypisala ostatnie 10 tabletek izoteku wnioski stan skóry sie znaczac poprawil chodz nadal mnie nie zadowala co do pryszczy i wyprysków to w sumie to ich prawie niema zostaly paskudne przebarwienia :( uzywam skinorenu i dzisiaj dostalem RETIN-A własnie na przebarwienia uzywał ktos ? czego sie moge spodziewać po nim ma złuszczac skóre to wiem stosował ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
witam
sprubowałem sie jednak ogolic
taki mały fragmencik wrazie czego
krem nivea (niebieski)
mach 3

ale to nie wazne

to co zobaczyem mnie przeraziło
taki niewinny fragment brody, gdzie teoretycznie powinno byc ładnie. A tu co widze. Brak zarostu odsłoniłbymi multum przebarwień.
Wogóle to ostatnio sobie zdałem sprawe, że 90 % skóry twarz (czoło, policzki, broda, szyja) to przebarwienia i blizny.
Sam juz nie wiem jak to bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
A jak z trądzikiem? Bo przebarwienia powinny zniknąć (jeśli nie to wyraźnie zblednąć od działania leku), u mnie zawsze najgorszym punktem była broda, a dokładniej miejsce gdzie się golę nadal wyskakuje coś syfopodobnego w ilości jeden pisałem o tym już kilka razy.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 193
hulku mnie sprawa wyglada podobnie. juz chcialbym pozbyc sie tych wszystkich przzeparwien i pryszczy a tu statnio jeszcze wyskoczyl mi taki zaskorniak ze wygladam jak byl mia zlamany nos.;( kuracje jak dobrze pjdzie zakoncze przed latem kuracje.przynajmniej tak sadzi moja derma. i tak sobie mysle ze jak walne sobie to terapie kwasami czy jak to sie tam profesjonalnie zwie i jecze walne na sloncu to nie bedzie zle. bo teraz naprawde jest ze tak powiem koniec swiata. coraz glupiej sie zaczynam czyc przy znajomch czy tam przy dziewczynie.:(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium