SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
bezsennosc -> nie zniechecaj sie, niektorzy maja poprawe dopiero 4 miesiace po rozpoczeciu kuracji! nie nawilzaj twarzy, wysuszenie po izo nie jest takie masakryczne, da sie wytrzymac:)

jesli chodzi o gronkowca, idz zrob wymaz gardla i wymaz ropnia z twarzy z antybiogramem, jak będziesz mial gronkowca, to przynajmniej znasz przyczynę.. chociaż nie wiem co trudniejsze w wyleczeniu, grąkowiec czy trądzik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198
Thx Hullk997 za słowa otuchy martwi mnie ten stan podgorączowy ale poczekam jeszcze jak nic sie nie zmieni to do szpitala niech wyssaja ze mnie krew zbadaja może coś sie wyjaśni Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Hulk -> jesli nie przeterminowana to stosuj raz dziennie, albo nawet co drugi dzien, oczywiscie tylko punktowo :)

ps. zapodaj swój gg, bo mi liste wykasowało. jutro będę wiedział wszystko odnosnie deal'u. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
malinka21
sprostowanie: po peelingu nie bylo juz ani jednej czerwonej kropki, przed-byyyly, ojj, byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 394
Witam ponownie:

15 dzień...poprawe widze na twarzy, na plecach i klacie to samo co było, z wyjątkiem tego że na plecach zrobily mi sie 2 ropne wielkoludy, takich jeszcze nie miałem (takich dużych), oraz na klacie tez 2 sporych rozmiarów.

Skutki uboczne nadal te same: suchość skóry, swęd,peknaie ust (coraz gorsze), oraz łupież.

Mam też pytanie: zawsze miałem dośc stabilny sen, ale zawsze tez słyszałem rano budzik i normalnie wstawałem, tymczasem dzisiaj po raz 3 poprostu nie słyszałem budzika i spałem bardzo długo. Czy to z powodu Izo ?? Może ktos z Was miał coś podobnego ? Z góry dzięki za odpowiedzi :) PozdRawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Ogromna prośba, moglbys ktoś zeskanować ulotki Aknenormin, Roaccutane, Tretinex, Zorac, Isotrex, Isotrexin, Retin-A
Bardzo potrzebne robię stronke :)

Jakby co to wysyłajcie na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Bizak - mnie natomiast budzi byle co.
Mam chyba komara w pokoju bo nawet jeo bzyczenie w nocy mnie budzi
Także śpi mi się gorzej

Całkowicie rezygnuj ze smarowania skóry czymkolwiem.
Niech po 4 latach męczenia sobie odpocznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4


hej Wszystkim!!!
Pragnę podzielić się z wami podzielić mojmi spostrzeżeniami odnośnie tego tematu!
otóż: z trądzikiem walcze ok 9 lat i jak to zawsze bywa gdy bior jakies antybiotyki doustnie to zawsze jest lepiej, a pózniej wszystko wraca!!! teraz na aknenorminie jestem ponad miesiąc! poprawy są barzdo znaczne od czasu do czasu wyskoczy coś nie dłużego na twarzy bądz na klatce piersiowej!!! dodatkowo używam masci i kremów opartych na "naturalnych" składnikach wyczytanych ze strony : http://www.luskiewnik.gower.pl/PRYSZCZE2002.htm !!! bardzo dobra strona !!! naprawde polecam!!!! do tego pije tran, miód, biore koenzym Q 10 , wit. E , humawit, wit. C , prosterol i cynk oraz pije mieszanke ziołową!!! wszystko to po to by oczyscic organizm z wolnych rodników i dostarczyc mu niezbednych witamin!!! ostatnio również dbam o jedzenie gdyż uważam że jest ona barzdo ważna i od sposobu naszego odżywiania zależy dużo chorób!!! wszystko to narzaie barzdo dobrze na mnie działa także mam nadzieje ze bnedzie dobrze!!! co do Aknenorminu to tak jak przeważnie: wysuszone wargi i nos oraz zaczerwieniona skóra!!!
jak sobie coś przypomne i wydarzy się cos godnego opisania to napisze!!!
życze powodzenia i skutecznej walki!!!
narciarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
to ze pijesh tran moze tu wywołac sporo kontrowersji ze wzgledu na zawartą wit. A i to chyba nie małą bo tran stosowany jest do leczenia awitaminoz A i D. Wsumie zalezy ile tego pijesh. A te bonusy koenzym q10, witaminy rozne itp. zalecił Ci dermatolog czy to jest twoja strategia zywieniowa??
A tak pozatym... nie unoś sie tak!!!

Duriel --> sprawdz maila, lepiej juz nie bedzie


Zmieniony przez - pewux w dniu 2006-10-24 19:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
pewux -> dzięki, teraz to muszę wszystko sklei do jednego i przerobi na pdf. jeszcze raz dzięki :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium