SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
chyba ktos dzialy pomylil...

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Gdybyś czytał uważnie to wiedziałbys ze nikt działów nie pomylil....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Bartoszek
Nie rozumiem, dlaczego się oburzasz. Gdybyś Ty czytał uważniej i troszkę się rozejrzał, wiedziałbyś, co oznacza skrót sfd i że włąsnie to forum jest podzielone na mnóstwo mniejszych działów dotyczących mnóstwa innych tematów (trening i dieta też). Nie rozumiem zatem, dlaczego nie wstąpisz tam, zamiast zagadywać o czymś zgoła innym.

U mnie ok. W sumie to ostanio mma dziwne poczucie smaku. Tzn. raz nic nie czuje, innym razem smak jest wyostrzony. :/ roa ciągle robi swoje, już się nie mogę doczekać października. Bóle głowy sa już jakby krótsze i lżejsze. PZdr

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
arleta_
Ja o tym doskonale wiem!!!! Sam kiedys szukalem tylko nie znalazlem. Wiec chce aby mi ktoś pomógł. Znalazlem taki jeden na którym siedzi jeden koles i radził mi kupic tyle rzeczy ze czasu by mi nie starczyło zeby to łykac. Wiec może ktos ma jakies namiary.A nie wyskakiwal z watami. I nie oburzam sie tylko zwracam uwage aby ktos lepiej czytal od poczatku do konca, a nie wyskakiwał z niewiadomo czym.


Zmieniony przez - Bartoszek w dniu 2006-07-28 16:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1802
arleta_
po jakim czasie od rozpoczecia kuracji zaczelas miewac bole glowy?

jesli chodzi smak to cos mi sie porzestawialo w pierwszych dwoch dniach, a pozniej wrocilo do normy, ogolnie pierwszy tydzien to mialam chyba caly przebojowy, organizm mi troszke zeswirowal, za to w drugim tygodniu czuje sie juz calkiem niezle, ale wszystko jeszcze przede mna i boje sie tylko bolu glowy chyba bardziej niz wysypu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Ludziska nie kłocic sie bo nawet nei ma o co ...wiadomo na to forum zagalda bardzo duuuzo ludzi i bedzie mu łatwiej uzysak informacje niz na innym forumowisku...Niech się chłopak zapyta..haha.Raz nie zawsze dwa nie często ....POZDROWIONKA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
malinka21
Dzieki za zrozumienie. =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
damcioo

znam taka dobry zaklad w Batorym wlasnie, tylne wejscie Batorego - tam sa jacys dentysci, dormatolodzy, tam robia zabiegi dermatologiczno-kosmetyczne, ja mialam pilingi kwasami, efekt super tylko niestety chyba za szybko odstawilam antybiotyk, bo wszystko mi wrocilo...:(


mam okropny swiatlowstret, na oczach, raz na jednym raz na drugim robia mi sie gradówki czy jak to sie tam nazywa, takie cos na powiece wewnątrz oka i strasznie mi powieka puchnie... nie wiem czy to zasluga leku...
mial ktos moze cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ok dzięki partyzantka. Bo właśnie wybieram się niedługo do Pierwoszyna i nad Rewę to zajrzę do batorego.

Ja miałem tak, że mi oczy łzawiły mocno i strasznie przekrwione były chociaż do dzis mam ten sam problem. A najgorzej jak już są światła strasznie rażące. Mi pomagają krople visine ale musze je często wpuszczać.

A dziś mi rano krew z nosa leciała nie wiem co jest już miesiąc po kuracji a tu taki zonk. I wogóle jakoś twarz mocniej się przetłuszcza masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
Afrok

to zdaje sie Ty uzywasz dermatixu na blizny, jak tam efekty?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium