SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 536312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Pociesze was też miałem podczas brania leku, „zwiechy” po odstawieniu minęło (nie od razu). Teraz się już nie zdarza (może czasem, ale to już normalne)

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
elo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
hejter to nie spam post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
U mnie 24 dzień brania Izo i jestem rozpaczony dalej mnie wysypuje ile moze trwać ten wysyp kiedy wreszcie Izo zacznie działać;/ biore 40 mg przy wadze 73 kg wysyp trwa od początku kuracji .Skutki uboczne to suche usta i narazie tyle znacie mozę jakie skuteczne maści na ropne syfy ??i zeby nie były one takie strasznie drogie ale za to skuteczne prosze o pomoc !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Mate nie doluj sie... nawet do 12 tyg moga syfy wyskakiwac (mnie do 10 tyg wyskakiwaly, a pod sam koniec takie dwaa gigany...). A jesli chcesz jakas masc porzadna to jedynie na recepte cos (Brevoxyl, Dalacit T, Differin), no albo jakies tabsy sterydowe na bazie cynku? (kiedys byla o tym mowa juz nie pamietam na ktorej stronie, wkazdym badz razie to jest jakby C4 dla watroby , ja bym tego nie bral), heh lub prostanol uno czytalem ze odziwo tez pomaga na syfy ale nie probowalem.

CTA -> angielski nie jest taki trudny...
I am
You are
He, She, It is ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Co myślicie o tym jakbym kupił Clindacne to jest niby to samo co Dalacin t ale jest o połowe tańszy jak myślicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
spytaj sie lekarza, mój np. mówił że najlepiej niczym nie smarować a na pewno już nie czymś mocnym typu differin

więc przeczekaj lepiej, samo sie uspokoi a jak kupisz jakieś mazidło to może Cie podrażni czy coś i przyniesie odwrotny skutek, będziesz wyglądał jakby Cie poparzyło w miejscach w których smarowałeś np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
wsumie masz racie CTA, a z tego co napisalem najlepszy jest brevoxyl (stosowalem przez czas wysypu i nie podraznialo mi skory, jedynie pobudzalo cholernie do łuszczenia, a syfony szybciej ginely).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ja miałem Dacacin T chyba przez pół kuracji, także polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
pewux
ale mnie zdołowałes! ja tez byłam dzis na retoryka, postałam 45 min a pozniej wyszłam bo przez ten czas ruszyłam poł kroczku do przodu, stania było jeszcze na kolejne 45min a ja musiałam na uczelnie leciec... pomyślałam ze kupie jutro.. a jutro mi pewnie sprzeda za 160zł... a to pech..

co to senności to makarba!! normalnie nie moge sie zwlec z łóżka wczesniej niz o 10.. a frekfencja na zajęcia leci w dół..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

Wiecej