SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Hulk -> zgadzam się, szczegoly wysle w mailu wieczorem :) teraz musze leciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
A u mnie dzień 79. Moje 18-ste urodziny swoją droga;] Hmm pojawiły mi się jakieś ropne wypryski z 2 tygodnie temu i doszliśmy w domu do wniosku, że to może być tzw. przeziębienie krwi. Tym bardziej że różni się to od takich zwykłych zmian trądzikowych. Czy ktoś leczył takie coś i może coś powiedzieć? Gdyby nie te wypryski chyba właśnie przez te przeziębienie krwi to byłbym dziś zadowolony...

Pozdrawiam

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 667
Hulk -> sprawdz maila :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 394
Witam wszystkich ponownie :)

Dzisiaj 9 dzien brania Izo:
duze bolesne zmiany ropne na plecach jedna duza zmiana ropna na policzku!:/
Ogólnie swedzenie skóry, suchość skóry i pekanie ust :/ ehh ale cóż trzeba wytrzymac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
weszlam na strone internetowa dr Sankowskiego i tam pisze ze na blizny skuteczne sa zele silikonowe.Wymienia kilka tam np.ZERADERM SILON,Veraderm,czy silion..ale mi sie wydaje ze to nei do konca sa zele do leczenia blizn potradzikowych,ale bardzo dobry podobno jest ten zel polecany przez Afroka -Dermatix...tez zel silikonowy.
http://www.vena-vita.pl/index.php?cPath=37_90_204 tu jest kilka propozycji ale najlepsza wydaje sie wlasnie dermatix,ale narazie lipa bo i tak mnie nie stac,ale moze ktos sobie juz skorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Duriel @

U mnie nieźle.
Wyskakuja małe pryszcze (znośnie nie dużo), te większe na lini żuchwy nie bardzo chcą znikać (juz ze 3 tyg są) i ogólnie sucho
Wargi suche, owszem, ale gdzie im tam do pękania itp - prawie normalne.


Mam nadzieje że nie bede miał wysypu i niedługo to wszystko zacznie znikać.

20 dni (40 tabletek) za mną.
800 mg czyli na skumulowanym liczniku 10mg/kg mc.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Ja juz zaczynam watpic w cudownosc tego leku bo do konca mam 40tabletek a od wczoraj pojawiaja mi sie pojedyncze małe krosty...załamac sie idzie...ciekawe czy kiedykolwiek wylecze sie z tego...juz zaczynam watpic.Teraz tak mysle ze moze sama gdzies popelniłam bład i dlatego nie działa tak w 100%.....

Moniczunia
radze Ci tak nie unikac tłustych potraw bo ja sama na poczatku unikalam i efekty byly marne...dopiero pozniej jak zaczełam jessc z czyms tłustym to efekty byly lepsze...wiec kotek ucz sie na moich błedach i jedz przynajniej jak bierzesz izotek cos tlustego;)Nawiasem mowiac jak u Ciebie przebiega kuracja ??Juz buzia zupelnie czysta??

Partyzantka
Jak u Ciebie?juz masz spokoj z wyskakujacymi niespodziankami??

CHYBA JEDNAK KOBIETY BARDZIEJ PRZEZYWAJA TO ZE MAJA PROBLEMY Z CERA NIZ FACECI BO JAK KOBIETA KOCHA TO NIE PATRZY CZY FACET MA IDEALNA TWARZ A 98%FACETOW PATRZ NA TO ..(PISZE 98%ZEBY NIKOGO NIE OBRAZIC..HAHA)POZDRAIWAM GORACASCIE!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
nie dokonca zgodze sie z ostatnim akapitem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
A co u Justi2001 slychac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
Witam :) Dawno nie pisałem dzis mija 2 miesiac od brania Izoteku.Wszystko wydaje sie isc w dobra strone twarz(czoło) jest wysuszone i niema na nim zadnych pryszczy uzywam na czoło Zinerytu.Wszystko w pozadku tylko sa straszne przebarwienia jakis pomysł na nie ? Afrok chyba polecał Dermatix czy rzeczywiscie jest skuteczny ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium