SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Witam

Może napisze kila słów o opalaniu, no więc od skończenia kuracji się nie opalałem, staram się raczej unikać słońca. Niestety nie da się ciągle go unikać. Bardzo szybko mnie złapało słońce na przedramionach, widać dużą między miejscem gdzie noszę zegarek, a resztą przedramienia i ramieniem, nigdy w życiu mnie tak szybko słońce nie złapało, do ochrony twarzy mam PHOTODERM FLUSH (SPF 50) (link --> http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=1129 ), także twarz jest dobrze chroniona.
Także jak chcecie się opalać to proszę bardzo, tyko potem możecie chodzić do dermatologa już nie z trądzikiem ,a z przebarwieniami, które mogą powstać przez działanie leku.
Tu jest więcej na ten temat --> http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_pytania_odpowiedzi.php 
I tu też od akapitu „Reakcje fotouczulające”. http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb.php 

frodo21
Też tak miałem przeszło samo. Przeczytaj sobie moje podsumowanie na stronie 35

Pozdrawiam AFROK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 201
Z tego co wyczytałem to zaczerwienienie nie koniecznie jest od słońca? Powiedz mi jeszcze przez jaki czas ci się czerwień utrzymywała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam. U mnie mija 138dzien kuracji na Akne i powiem wam że jest za***iście!!! Ten lek to po prostu istna rewelacja. Blizny sie praktycznie wszystkie spłyciły, a przebarwienia wybieliły się. Ciekawe co bedzie dalej. Pozdrawiam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
frodo
ja biore izo od pieciu miechow i tak naprawde twarz zaczela nabierac normalnego kolorytu kolo 3-4 miecha wiec uzbroj sie w cierpliwosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 201
No to pięknie. A w czerwcu mam iść na wesele. Pewnie już w kościele będą wszyscy myśleli, ze kilka promili w siebie wlałem :) Jeszcze przemyślę to czy w ogóle pójdę(już depresja? .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
frodo21

Czerwoność twarzy się pojawiała i znikała, na początku utrzymywała się około 1 mc potem jeszcze dwa razy, ale już nie dłużej niż 2 tygodnie. Po chyba 4 mc już się nie pojawiała.
No i na pewno nie od słonica, bo kuracja była przeprowadzana w zimie.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 598
podczar kuracji roa twarz jest zaczerwieniona bo masz wiecej karotenu chyba. Moja derma mowila ze potrafi rozpoznac osobe ktora jest na roa po kolorze skory wiec cos w tym musi byc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Mam takie pytanie czy krem "kolastyna" z filtrem moze mi zaszkodzic? w opisie jest podane ze zawiera witamine A smarowalem 3 razy i nic nie zauwarzylem zeby mi sie dzialo. Jakie sa pierwsze objawy hiperwitaminozy moze ktos cos napisze teraz jest slonce temat na czasie . . .
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
prosac
z tego co czytalem to w kremach witamina a jest w tak malym stezeniu ze nawet ludzie zdrowi czesto nie odczuwaja pozytywnych skutkow jej obecnosci.. najczesciej ma ona lagodzic, wygladzac skore, ujedrniac ją.. ale zeby skutki czegos takiego zobaczyc trzeba wydac niemale pieniadze na specjalistyczne preparaty (tak czytalem na takiej stronce). my wlasnie wydajemy kase na taki preparat :P i nie wydaje mi sie zeby takie skromne ilosci witaminy a w kremach mogly powodowac jakiekolwiek skutki uboczne. przeciez taki kremik to nawet nie 1/4 naszej jednej tabletki wiec chyba nie ma obawy ze przekroczy sie dozwolona dawke skoro i tak chyba wiekszosc z nas leci na nieduzej dawce dobowej. ja po 4 miesiacach skapnalem sie ze moj fluid ma witamine a (jakis roztwor tej witaminy) i dlatego zaczalem szukac info na ten temat w necie. i uspokoilem sie bo te ilosci dla czlowieka sa prawie nieodczuwalne (zwykly chwyt marketingowy). pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
aeiou
dzieki wielkie za odpowiedz bardzo mnie uspokoiles.

A co u mnie ? juz 5 miesiecy kuracji , wszystko jest czyste od czasu do czasu wyskoczy tylko cos ale to zadko i najczesciej na klatce niewiem dlaczego akurat tam heh ogolnie jestem zadowolony z przebiegu kuracji tylko przez te slonce strasznie mi usta wysychaja uzywam wazeliny a na sloncu prawie nic nie pomaga 15 minut i usta znowu suche.
A i jeszcze mam takie pytanie czy polskie recepty beda honorowane w Szkocji ?? zamierzam wyjechac na wakacje i niewiem co zrobic jak bede chcial kupic lek w tamtejszej aptece ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium