SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
Ja płace 100zł za wizyte na grzybowskiej w wawie... za***isty salon mam nadzieje ze kasa nie idzie w błoto... a propo tych pilingów za 100 zł to jest badziew nie radze brać...dobre pilingi zaczynaja sie od 300 zł ja juz miałem piling rok temu to sie troszke orietuje... <piling miałem przed leczeniem izo> Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Heh niepowadze żadnego indeksu, po prostu pamiętam każdą wypowiedz, którą tu napisałem, i wiem, co się gdzie znajduje. Co do cierpliwości to dziewczyna i ludzie, którzy mnie znają mówią mi, że jestem nieprzeciętnie spokojnym człowiekiem, nie flegmatyczny tylko spokojny (słowa mojej dziewczyny z przed tygodnia).
We wtorek jadę do Oslo (Norwegia) do roboty na około 12mc, także nie wiem czy będę tam miał stały dostęp do Internetu, a tym samym nie wiem czy będę wam mógł pomagać w taki sposób jak teraz, postaram się czasem wpadać, i napisać jakąś wypowiedz, także nie gniewajcie się, jeśli nie dostaniecie odpowiedzi z mojej strony, bo to nie będzie zależne ode mnie.

Pozdrawiam Afrok

P.s. Ze skórą nadal wszystko w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 685
Pisze tutaj po raz pierwszy i dobrze mi z tym :P a wiec mam pytanie odnosnie spozywania alkoholu (ale nie mowie o takim spozywaniu bro codziennie wodeczka co tydzien i tak caly czas tylko gora kilka razy w trakcie kuracji) czy wam po tym cos "wywala" na twarzy ? czy jakos sie inaczej pozniej czujecie (nie liczac kaca :P) ? Napiszcie mi swoje doswiadczenia!!!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
hej! super stronka! własnie zaczęłam kuracje ( 4 dzien) i jestem prerażona tym jak bede wyglądac za kilka dni.. :/ a tu studia, egzaminy, ble... mam pytanko do dziewczyn- jaką antykoncepcje stosowałyście? ja biore Yasmin i boje sie ze efekty które zobacze to bedą efekty tego własnie środka antykoncepcyjnego a nie aknenorminu.. jeśli możecie napiszcie prosze co Wy brałyście! dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
witam!!kurcze mam problem i licze na wasza rade;)bralam przez 8 meichow po 20mg na dobe od srody biora po 40mg i zastanawiam sie czy nie zmniejszyc do 30mg bo wezme oprocz tej dawki jeszcze jedno opakowanie i nei wiem czy to dobrze by blyo jak bym po 40 mg od razu przeszla pozniej na 20 mg bo to bedzie ostatnie opakownie i koniec!!!wreszcie

Lost89
Mam pytanie czy po pilingu naprawde tak zle sie wyglada jak ludzie mowia(jak po oparzeniu)i rzeczywiscie cos daje poiling tzn chodzi mi o blizny czy powoduje ze sa malo widoczne?PYTAM bo jakas kobitka sie wypowiadala na poprzednim forum ze ona odradza pilingi bo nic nei daja na blizny ze tylko kase w bloto wytrzucila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
Czesc!
Obawiam sie, ze nie ejst dobrze:( 30VIII mialem isc z wynikami OB, morfologia, triglicerydy, proby wątroby, cholesterol i glukoza do dermatolog i juz rozpoczac leczenie [tak sie umowilismy telefonicznie]. Wlasnie dzisiaj zrobilem te badania...:/
Wyniki:
1. OB: 12 - [normy nie znam, ale 10 to chyba duzo]
2. morfologia - [nie wiem gdzie to jest napisane na tych wynikach:D]
3. Triglicerydy: 63,0mg/dl - [norma: 35-160mg/dl]
4. Cholesterol całkowity: 196 mg/dl [norma: 150-200mg/dl] - wydaje mi sie, ze nie wyglada to najlepiej
5. Próby wątroby:
a) AST(GOT) 43,0 IU/l [norma do 35 IU/l] to mnie przeraza:o !!
b) ALT(GPT) 31,0 IU/l [norma do 42 IU/l]
6. Glukoza: 86,0 mg/dl [norma: 60,0-110,0 mg/dl]

Jakie Wy mieliscie wyniki przed rozpoczeciem leczenia/podczas leczenia? Mam obawy, ze ta proba wątrobowa AST(GOT) mnie dyskwalifikuje do leczenia izo/roa:( Co o tym sadzicie? Zna sie ktos na wynikach?
Myslicie, ze spore spozycie kawy moglo miec wplyw na wyniki batan prób wątrobowych?
Zdrówko!:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
bezsennosc
no pewnie ze kawa mogla miec wpyw .Mi zawsze lekarz powtarzał przed badaniem zebym jak cos to w czasie kuracji izotekiem pila najwyzej słabiutka kawke...ale ja sie nie znam czy to akurat wyklucza z przyjmowania izoteku....pewnie Afrok by wiedział;)Nie łam sie jeszcze nic przesadzone...pewnie bedzie dobrze!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1802
mrozer
temat alkoholu w tym watku poruszany byl wielokrotnie, wiele osob pozwalalo sobie na jakies piwko od czasu do czasu, badz cos mocniejszego przy okazji wazniejszych imprez i z tego co pisali bez wiekszych konsekwencji, poczytaj wszystko i poprzedni watek to na pewno zaspokoisz swoja ciekawosc

Moniczunia
jesli juz wczesniej stosowalas antykoncepcje w postaci pigulek to na pewno odroznisz efekty po izo od efektow po pigulkach, pigulki owszem, wplywaja na poprawe skory, zmniejszaja lojotok, ale po izo skora staje sie sucha, delikatna, wrazliwa, zreszta jak troche pobierzesz to sama sie przekonasz ze nie sposob nie zauwazyc dzialania izo
jesli zas chodzi o metody antykoncepcji to w broszurce o izo napisane jest nawet zeby stosowac dwie metody jednoczesnie, np pigulka i prezerwatywa, zadna metoda nie daje 100% pewnosci a glupio byloby wpasc w tak fatalnym momencie jak bedac na izo, oczywiscie najlepsza metoda jest powstrzymanie sie na czas kuracji, ale i w takim przypadku wskazane jest stosowanie pigulek

bezsennosc
nie panikuj, wyniki nie sa najgorsze, przedstaw je lekarzowi, jesli od razu nie przepisze ci izo to na pewno udzieli ci jakis rad jak poprawic wyniki, ale wielce prawdopodobne ze rozpoczniesz kuracje, wiec nie stresuj sie niepotrzebnie zanim nie odwiedzisz lekarza, a jesli chodzi o watrobe, to moje proby watrobowe byly w normie, ale odkad jestem na izo zaczelam swoja watrobe odczuwac od czasu do czasu, serwuje sobie wtedy dwie tableteczki sylyvitu i jest ok, czasem kilka dni pobiore, pozniej na dluzej mam spokoj i tak w kolko, biorac pod uwage ze w jedzeniu i w piciu kawy sie nie oszczedzam to nie jest zle, zwlaszcza ze kawe pije wylacznie taka 3w1, malo ze ciezka dla watroby to jeszcze cala sztuczna, ale co tam, poki co nie mam powazniejszych problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Mam pytanie: czy komukolwiek tu przepisał lekarz państwowy roa/izo/akne, w przypadku gdy wasz stan nei był jakis tragiczny (nie był bardzo zły).


Pyt 2 ( w razie gdy na pierwsze odp brzmi "NIe")

znacie jakis dobryc dermatologów w Krakowie. Super gdyby byli gdzieś blisko rynku lub szpitala Rydygiera w hucie.

z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
21 dzień

A ja jestem trochę zaskoczony.

Dziś byłem na kontroli i całkiem całkiem...
Dermatolożka powiedziała, że jeszcze 2 (a po namyśle 3- powiedziała, "że lepiej chuchać na zimne" ) tygodnie przy dawce 30 mg a potem schodzimy na 20 mg na dobę. Stwierdziła, że na pewno jest lepiej (w sumie sam mimo wszystko też tak uważam) ale te 30 mg jeszcze podtrzymamy. Obawiam się (?), że poźniej da mi te 20 mg na miesiąc lub dwa i z uwagi na przyjęcie małej realnie dawki to paskudztwo mi wróci=/

Z kolei wyleczyła Roa swoją córkę, której kuracja trwała nieco ponad 3 miesiące i bez problemów...

Wydaje mi się, że ta kobieta naprawdę zna się na rzeczy i może obawy nie są słuszne, ale...

Walnę fotkę za 2 tygodnie i jak ktoś będzie chciał to powie co o tym myśli. Będę wdzięczny

Pozdrawiam

W budowie;]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium