SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
Totalny brak mocy i sennosc. Najgorsze jest to, ze co sie położę to od razu zasypiam. Ogolnie za duzo spie przez izo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
-> azz mam to samo - gdybym mogła -najchętniej w ogóle nie wstawałabym z łóźka , kawy nie pomagają, red bulle też niebardzo i mam takiego lenia , że aż wstyd się do tego przyznać
ponieważ mam w domu małego psa - muszę z nim często wychodzić na dwór - i zauważyłam, że przebywanie na świeżym powietrzu sprawia,że jakoś funkcjonuję. Jednym słowem - na mnie działają jak najczęstsze ( i w miare długie)spacery ( im zimniej na dworze tym lepiej, bo wracam bardziej ożywiona) i częste wietrzenie pokoju (żeby było chłodno)... banalne ?

jeśli macie własne sposoby na radzenie sobie z ciągłą ospałością i ogólnym 'przymuleniem' to napiszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
A jak wam idzie w szkole ? Czy np. przeszkadza wam IZO w nauce ? Bo głupio by było nie zdać przez IZO ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
Mi przeszkadzało nie chodziłem na pierwsze lekcjie histori przez izotek bo wolalem pospać jaki efekt? ndst na pólrocze :P heheh
Mam do was pytanie czego uzywacie na przebarwienia ? czy je maskujacie pytanie do dziewczyn jakies podklady LaRose czy cos w tym stylu ?
Czy mysleliscie o tej zabiegu usuwaniu i zluszczaniu naskorka za pomoca kwasow ? tzw peeling ile to kosztuje ? probowal ktos dzielcie sie informacjami na ten temat bo jestem zielony chcialbym sie dowiedziec wiecej na ten temat pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
spię dzis caaaly dzien z przerwami godzinnymi-ale to nie tyle ospalosc co depresja powodowana obecnoscia luster w świecie..

dlaczego ta skora na pocz(jestem na 38 dniu) jest taka poturbowana?? czy ktos da mi sensowna odpowiedz, uspokoi? w zyciu jeszcze tak zle nie wygladalam..chce mi sei plakac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
Dziś zjadłem pierwsze opakowanie izoteku 20mg, a zajęło mi to 20 dni (30mg/24h)
Jak dla mnie efekty są duże i w prost nie mogę uwieżyć że ten lek tak szybko zadziałał, chociaż psychicznie przygotowałem się na wielomiesięczną walkę, z efektami po conajmnie 2 mieisiacach. Oczywiscie mojej twarzy jeszcze daleko do doskonałości i narazie wyglądam jakbym poszedł na solarium na 20 minut w okularach przeciwsłonecznych i z opsaką na głowie (bo w tych miejscach prawie nigdy nie wystepowały zmiany przez co mam tam idealnie białą skórę ). No ale jednak po tych 20 dniach efekt jest podobny do 5 miesięcznej terapii tetracyklina. No jescze w okolicach zarostu tak się łuszcze jakbym miał zaraz skórę zrzucać :D. Narazie nie stosuje żadnych dodatkowych kremów (jedynie krem do rąk) pomadkę na usta, hepatil na watrobe x2 dziennie i dietę (żeby odciążyc wątrobę - więc zero fastfoodów, alkoholu, thc,czekolady itd. ograniczam potrawy smażone, herbatę, kawę, ogólnie pije tylko wode mineralną i wode z cytryną:P, no i ograniczam wszelkie inne leki typu przeciw bólowe, na alergię itd. a ćwiczenia fizyczne ograniczone do minimum.
Co do efektów ubocznych to suche usta, wysypka na dłoniach i przedramionach i jak narazie wszystko. (no oczywiscie jeszcze sucha skóra ktora na twarzy się łusczy, włosy mi się nie przetłuszczają i czerwona twarz)
Wysypu jako takiego nie zauważyłem pewnie dlatego że mój tradzik charakteryzował się tym że wystepował u mnie jakoś parabolicznie jednego mieisaca twarz sie czysciła i już myslałem ze tradzik zniknie,a tu następnego tak mnie wysypywało ze strach. izotek zacząłem brac własnie w trakcie takiego wysypu i po 2 tygodniach zaczął się zmniejszać a dziś mam twarz całkowicie gładka i naprawdę rzadko coś wyskoczy a jak już to coś malutkiego jednodniowego. No tylko ten czerwony odcien twarzy mnie wkurza a jak przyjde z dworu albo idę spać to mam uczucie jakbym miał twarz wysmarowaną jakims kremem lub jakaś ciepłą substancją która trochę piecze.
Wiem że to dopiero pierwsze opakowanie i jeszcze z kilka razy moze mnie tak wysypać ze zapomne drogi do lazienki, ale jeszcze nigdy nie czułem takiego wewnętrznego spokoju że bedzie dobrze jak teraz.

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
co do tych wszystkich kwasów, laserów i maści na przebarwienia i blizny typu Cepam, Glico-A itd to tym mozna sie zajac dopiero jak tradzik zniknie i zmiany przestana sie pojawiac,bo wtedy szybciej sie goi...
na jakims forum przeczytalam,ze musi minac ok 6 miesiecy od odstawienia izoteku,zeby mozna bylo sie poddac mikrodermabrazji?Wiecie cos o tym? Czy to jest prawda? Az tak dlugo?
no i przez ten caly czas ( stosowanie izoteku + radzenie sobie z bliznami/przebarwieniami) trzeba unikac slonca i stosowac bardzo wysokie filtry, bo mozna nabawic sie nowych przebarwien...

zabiegi kwasami trzeba powtarzac, dzialanie masci jest widoczne po kilku miesiacach

nie pozostaje nam nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc!
Potrzebny mi czasoprzyspieszacz;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
tak, musi minąć 6 miechów żeby robić skórze cokolwiek ostrego jak opalanie, mikrodermabrazje itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
mikrodermabrazacja trudne słowo heh...
ile kosztuja takie zabiegi i ile ich trzeba wykonac bo jeden raczej nie wystarczy rozumiem ze to jest cos w stylu ostrego opalania zaraz po tym skóra jest czerwona i wrazliwa na wszystko ?
Czy po tym rzeczywiscie buzka będzie piękna bez zadnych brzydkich przebarwien po syfach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
nie, to nie jest ostre opalanie, to ostre złuszczenie skóry, ztarcie jej o kilka warst że tak powiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium