SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
afrok widze,ze efekty sa!dobrze wygladasz!ile sie leczyles?u mnie tez sie robi coraz leopiej.mam jeszcze jakies 2-3 miechow kuracji.skora jest w dobrym stanie...czasme cos wyskoczy,takie ala pryszcz...przebarwienia bledna,a blizny w kjoncu poschodza...lece do usa w czwartek i bopje sie co tam bedzie,bo zawsze jak tam jestem to mi sie po pewnym czasie pogarsza...zobaczymy jak to bedzie z akne..
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
hejter

Na 35 stronie masz podsumowanie, tam wszystko jest, co i jak. Podobno Roa w USA jest zabroniony (z powodu prób samobójczych przypisywanych temu lekowi), ale dowiedz się dokładnie, najwyżej zrób zapas.

tuches

Masz tu jeszcze jeden temat link https://www.sfd.pl/temat17643  ma tylko 145 stron, ale gdzieś od 20 zaczyna się o Roaccutanie.

A dla leniwych efekty brania Roaccutnu, jak wdziać nie tylko mnie pomógł https://www.sfd.pl/temat17643-strona60/#post10 

Pozdrawiam Szlafrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Hejter: wiesz, że mi też właśnie w stanach się baardzo pogorszyło. chyba nigdy tak nie wyglądałam. ciekawe dlaczego tak jest? może to zmiana klimatu? ta cholerna wilgotność... a i woda w nowym jorku pewnie nie jest pierwszego sortu. Ale po powrocie stopniowo wróciłam do siebie.

Afrok, już nie będę Ci dziękować, bo aż głupio

tuches

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Spoko od tego jest te forum

Zmieniony przez - Afrok w dniu 2006-06-28 10:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
To też powinno was zainteresować link ---> http://www.roaccutane.com.tr/sub/galeri.php czyli ludzie przed, w trakcie i po leczeniu, niektóre zdjęcia robią wrażenie.

Jak coś jeszcze znajdę to powrzucam linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
okropne

tuches

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ale efekty widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
no wiem. teraz dopiero mogę sobie wyobrazić jak większość z was (tych po kuracji) jest szczęśliwa.

tuches

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Ja cały czas szukam czegoś o tych soczewkach, bo jak dodatkowo mam wydać mnóstwo kasy na okulary to chyba podziękuję. Za bardzo przyzwyczaiłam się do soczewek. na razie znalazłam przykład dziewczyny, która po kuracji, w czasie której nosiła soczewki, nabawiła się strasznych problemó ze wzrokiem. jej oko przestało się samo nawilżać. Trochę mnie to przeraziło, muszę przyznać. Może znajdę zaraz coś bardziej optymistycznego.

tuches

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
„teraz dopiero mogę sobie wyobrazić jak większość z was (tych po kuracji) jest szczęśliwa.” - nawet nie wiesz jak bardzo

Codo soczewek nie jestem ci wstanie pomóc, nigdy nie miałem problemów ze wzrokiem, poczekaj może wypowie się ktoś kto miał taki problem podczas kuracji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium