SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
dzieki andzia!
w sumie to mialem na ten temat podobne informacje,ale zawsze dobrze sie z kims naradzic:P
tylko sie nie doluj za bardzo tym wysypem!to dopiero twoj 23 dzien!
wszystko co dobre przed toba!
pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
hej!
u mnie niedlugo 4 miesiac kuracji. waze 57 kg, bralem przez miesiac 20 mg, potem poltora miecha 40 mg, teraz ponad miesiac 30 mg i ciagle jestem na twarzy czerwony jak prosie, wyskakuja mi syfki to mniejsze to wieksze (teraz mi powoli schodzi krowa z okolic nosa). najgorzej ze mam wlasnie kilkanascie wagrow ktore siedza glenoko w skorze i one powoduja stany zapalne czyli syfy. cholestwo dopiero z ropą wypływa wtedy wrr a tak jak wyciskam to czasami zrobie to niedokladnie i potem jeszcze gorsza rana :/ dzis wycisnalem jednego wagra- mam nadzieje ze nic w tym miejscu nie urosnie.. ehh.. wydawalo mi sie ze ten lek bedzie szybciej dzialac. i jeszcze to uczucie otepienia po braniu izo. tak mi sie nie chce uczysz... a zaraz matura.. czy ktos jest w podobnym momencie w kuracji i ciagle czeka na wymarzony efekt?
pozdro dla wszystkich pieknych i tych prawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
witam
ja ponad 1,5 miecha kuracji i też jestem czerwony, mam wągry oraz wyskakują róże takie mniejsze i większe ******ły.. spoko aeiou, po prostu czekamy :)

pozdrawiam!

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
do andzia:kupilem sobie ten Pharmaceris A.
calkiem dobry...
thx again!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
aeiou ja zaczynam już 5 miesiąc twrz też mam czerwoną ale to jest od podrażnienia wszyscy myśląże na solare chodze ale co tam. Mi narazie nic nie wyskakujea co do wągrów to zniknął zobaczysz. no i wszysko zniknie zaresztą mi dermatolog mówił, że twarz uspokaja sie w 4-5 mieisącu no i się nie mylił.

A co domycia twarzy ja mam żel z ziół polskich czerwoną koniczyne bardo fajny i łagodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Cześć Wszystkim ;)
Za mną już dwa miesiące :D :D Od jutra mam zmniejszoną dawkę, więc może moje usta i kości się trochę uspokoją, bo ostatnio bywało ciężko :P :P
I prawdopodobnie dostanę balsamik :D moja mama ostatnio poruszyła ten temat :P :P
Hmm ;) moja buźka nie jest czerwona, chyba, że czasem ją coś napadnie, ale nie za często. Ślicznie się wygładza. Nio ALE jest tragedia z oczami..
Pozdro for All :* :*

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 220
@aeiou
Czy aby nie przesadzasz z tym dramatyzowaniem. Każdy tu przeżył podobne rzeczy co ty, więc chyba możesz nam oszczędzić pikantnych szczegółów ;) Co do matury to pocieszę cię że to pikuś w porównaniu ze studiami (oczywiście o ile wybierzesz sobie jkiś w miarę ambitny kierunek) Ponadto po maturze będziesz miał masę wolnego czasu, żeby cieszyć się efektami kuracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Widze ze nikt juz tu nie pisze od paru dni. Chyba skończyły sie juz problemy. Nio to czas na małe podsumowanko. Dzis mija 86 dzień na Aknenormin i jest super, pryszcze nie wyskakują, przebarwienia bledna, lecz na jednym policzku cos słabo bledna. Blizny sa nadal ale jeszcze kupa czasu do końca kuracji... Pozdrawiam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
dobrze sie odezwales bartoszek...bessskitu nikt juz nie pisze...rzadko przynajmniej.moze juz sie wyszyscy wyleczyli:)
anyway...u mnie dzien 55.jest ok.nic prawie nie wyskakuje.mam przebarienia itp.ale wygladam o nieeeeeebo lepiej niz 55 dni temu:)

pozdroo all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Top sie ciesze chlopaki ze wy juz macie blizej do konca niz do poczatku bo ja jescze stale w trakcie wysypu ktory wlasnie rujnuje mi zycie bo zrezygnowalam ze staran o prace:( jesli sama na siebie nie moge patrzec to jak beda mogli inni...nie no wiem wiem trzeba to przezyc ale kurde nikt mi nie zaprzeczy ze jest to zaj....cie trudne!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium