SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
Dzięki wszystkim za info o saunie :)
Dla pewności podpytam dermę bo w sumie jak miałam okazję pójść to się nie zdecydowałam.
A zanim nadarzy się kolejna okazja to już będę po wizycie.

Mam jeszcze jeden dylemat odnośnie smarowideł.
Otóż wybieram się wkrótce w góry na deskę. Jak wiadowmo w górach jest się bliżej Słońca :P Poza tym wiatr, śnieg i mróz.
Chciałabym najpierw posmarować twarz Clean AC (bez niego ani rusz) i na to krem z filtrem. Mam La Roche Posay 50+ Nie da rady stosować tylko filtra, ponieważ kiepsko nawilża skórę. Boję się, że na zimnie skóra zrobi się bardzo sucha i będę miała kłopot.
Czy nakładnanie dwóch kremów będzie miało jakiś sens? No i czy krem z filtrem nałożony na inny krem zachowa swoje właściwości?
A może lepiej kupić jakiś Cold Cream czy coś w tym rodzaju?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
Wydaje mi się, ze stosowanie dwoch kremow jednoczesnie jest troche bezsensowne, ale najlepiej bedzie jak zapytasz sie swojej dermatolog. Polecam ci tę strone http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=155. znajdziesz tam recenzje kremow z wysokim filtrem UV. Ja przez cale lato stosowałam La Roche-Posay Athelios 50+ i nie mialam zbytnio przesuszonej twarzy.Doradzam Ci Bioderme 50, bo po tym twarz od razu jest sucha i blada. Cala tubka lezy i czeka na lepsze czasy. Na wizazu polecaja ten krem z Avene, podobno jest swietny na zime http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13793 

It's still the same old story,a fight for love and glory...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
Sorki, Bioderme 50 stanowczo odradzam - małe przejęzyczenie

It's still the same old story,a fight for love and glory...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
Sarenka28

moja skóra mocno wysycha po Anthelios 50+ Zwłaszcza po bokach twarzy.
Może dlatego, że ja mam skórę mieszaną i zawsze jak używałam niewłaściwych kremów to mi wysychała. Wygląda to tak, że robią mi się takie czerwone kółeczka z odstającą suchą skórą. Tragedia po prostu.
Po Avene Clean AC zupełnie czegoś takiego nie mam i dlatego nie chciałabym przestać go używać.
Zapytam dermę jak uniej będę. Jak nie zapomnę :)
A jak zapomnę to będę eksperymentować.

Ewentualnie kupię sobie kominiarkę :) Może to pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Mozna obalic mit ze izo spala sie przy cwiczeniach.Zapytalam sie mojej pani dermatolog i powiedziala ze to jest nie mozliwe nawet chciala imie i nazwisko lekarza ktory tak tweirdzi...haha.Stwierdzila tez ze tak ja to zaciekawiło ze jak byla ostatnio na zjezdzie jakims dla dermatologow zapytala sie innych lekarzy i tak samo sie dziwili jak ona ze mozn cos takiego wymyslec ze izotek spala sie przy cwiczeniach!!Intesywne ciwczenia moga powodowac bole miesni ale nei spalac lek!
PoZdRaWiAm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
tak nawiasem mowiac mam straszneog doła ....BO TERAZ JUZ WIEM ZE BEDE musiala powtorzyc kuracje bo to wszysystko nei znikło mi z twarzy...tylko teraz bede musiala jezdzic do innego miasta bo tu jest 4 dermatologow i kazdy siebie zna wiec jak ta pani dermatolog powie ze ja sie u niej leczylam to juz mi izo nei przepisze bo jej kolezanka juz mnie leczyla...ALE DOŁ..nIBY JESZCZE TROCHE CZASU JEST ALE WIDZIE PO WASZYCH WPISACH ZE JUZ PO 4 MIECHACH NEI MACIE NIC NA BUZI A JA PO 10 MIECHACH MAM;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
Falka, jakich uzywasz kosmetykow do mycia twarzy? Mam na mysli płyn do mycia i tonik. Moze to one wpływaja po czesci na stopien wysuszenia twojej skory ?? Moja dermatolog przepisala mi zel do mycia twarzy Akicare, zobacz oceny innych uzytkowniczek http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=7792. Ja jestem z niego bardzo zadowolona, a zamiast toniku uzywam plyn micelarny z Biodermy http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=4702. Od czasu gdy go stosuje nie mam problemow przesuszona skorą.

It's still the same old story,a fight for love and glory...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
Falka a moze sprobuj zrobic tak jak ja. Wieczorem umyj twarz zelem a potem uzyj toniku i kremu, a rano przetrzyj tylko tonikiem i naloz kremik. Twarda woda, ktora jest w naszych kranach tez wpływa na wysuszenie naszej skory.

It's still the same old story,a fight for love and glory...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
malinka21 dobrze ze rozwiałas ten mit o spalaniu izo, idac analogicznie tym tropem sauna tez nie zaszkodzi.

PS. Wspołczuje nieudanej kuracji, wkazdym badz razie sog na zachete wejdzie

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
hej wszystkim!!
własnie wracam od dermatologa wiec takie małe podsumowanko moich trzech miesięcy. Z buźka dużo lepiej, jeszcze nie wszystko zeszło ale jest tego naprawde mało . Przebarwienia i blizny- duzoooo... Poza tym zmniejszenie dawki znowu na 30mg z racji ponownego podniesionego cholesterolu.. Ale przyznam ze w tym miesiącu odpuściłam sobie diete (eh, te wszystkie pączuszki, pizzunie i frytunie aż sie prosiły zeby je zjesc.. ) wiec teraz z powrotem radykalna dieta..
poza tym zapyałam jeszcze raz o saune i zdecydowanie odradziła- powiedziała ze gorąco rozszerza pory więc bakterie mają lepszy dostęp do skóry i może dojść do jakiegoś zapalenia; mogą też popękać naczynka= większe zaczerwienienie i blizny, no i wreszcie moze zacząc gwałtownie schodzić skóra i pojawić się rumień. Oczywiście to wszystko jest "być może" ale zaczynam się zastanawiać czy warto ryzykować..
Pytałam też o ochrone skóry podczas zimy- poleciła filtr la roche 50+, dała kilka próbek tego specyfiku ale jeszcze nie uzywałam więc nic nie moge powiedzieć; poleciła też emulsja SVR z serii "zimowa ochrona" . Podobno natłuszcza i nawilża skóre i jest dobra własnie w góry (narty etc, ale też nie próbowałam a próbki nie dostałam..
http://www.svr.pl/index.php?id=38

No i na koniec miła wiadomość nie wiem za ile kupowaliście akne ale w krakowie najtaniej jak znalazłam to było 160 zł a dzis poszłam jak zwykle do apteki na retoryka iiiiii..... 125 zł

Pozdrówki gorące
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium