SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538175

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Niesamowicie pocieszające sa te zdiecia, obym po paru miechac leczenie tez tak wygladal... upije sie wtedy do zgonu , ja puki co jestem na 39 dniu kuracji Akne... jedne syfy znikaja, drugie sie pojawiaja... najgorsze jest to ze czasem jak wyskoczy cos wiekszego to za cholere to nie chce zejsc... ostatnio bylem zdesperowany i dwa takie wycisłem (wiem ze nie wolno... ale pomogło, a ran/blizn nie mam ). Pozdrawiam!

PS. Jak jakas wieksza rewolucja nastapi w moim leczeniu znowu wysle fote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
cieszcie sie ze wam to rodzice sponsoruja...moja mama mnie wczorja dobiła jak powiedziala ''ja to bym tyle na lek nie dawała wolalabym soibe kupic za ta kase duuzo ubran'' i jeszcze sie mnie pyta czy to mi cos daje...myslalam ze w depresje wpadne.Ja czuje ze mi ta pierwsza tura nic nie da...mysle o tym caly dzien.Mam duze zastrzezenia do tego jak bralam ten lek...duzo ciwczylam na poczatku i moze dlatego takie marne efekty byly.Na poczatku bralam lek przez pierwsze pare miechow o 13 pozniej o 11 nie wiem czy to mialo jakis wplyw ...ze poparu miechach zmienialm godzine..madry polak po szkdzie.Zobaczymy jeszcze 2 miechy ale naprawde takiego dola jak mam teraz dawno nie mialam.Ciale mysle o tym co bedzie po odstawieniu leku.Che juz to meic za soba i zoribc sobie ten upragniony peeling za rok aby sie pozbyc blizn i miec wreszczie normalne zycie!!!Nikt nie wie co tak naprawde czujemy jak sam tego nie przeszedl kazdy uwaza ze przesadzamy ze z tym da sie zyc..Jak ja zazdroszcze dziewczyna ich ładnych buziek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
hej!!
juz mam wyniki- są w porządku ale boje sie ze cholesterol znowu skoczy tak wiec trzymam dalej diete czyli- 0 tłuszczów i smażonych rzeczy, zółtych serów (= pizza papa ) twarożki, jogurty, mleko odtłuszczone, zamiast masła benecol i zamiast zwykłej herbaty -zielona

macie racje- kto nie przechodzi przez to co my nie wie jak to jest.. ja nie mam odwagi patrzec ludziom w oczy bo boje sie ze zobacze u nich taki wzrok "o Boże jak ty wyglądasz może idź do dermatologa.." Tyle ze do dermatologa to ja chodze ładnych pare lat. Ostatnio miałam kilka wizyt u lekarzy (internista, okulista, ginekolog) i kazdy jeden lekarz dobitnie i dosadnie powtarzał mi przez cała wizyte jak ja to strasznie wyglądam i zebym cos z tym zrobiła.. Normalnie mozna doła złapac.. Nie mam siły.. a to dopiero początek- cos koło 40 dnia wiec tez jedne znikają, inne wychodzą.. ehh.. chciałabym mnieć już taką ładnią buzie..
Mam pytanko- czy wszyscy robiliście taki wymaz żeby sprawdzic czy to przypadkiem nie jest gronkowiec? Mnie moja derma na nic takiego nie wysyłała i zaczyna mnie to martwic gdyż GINEKOLOG (!!!!!) zasugerował ze to moze być własnie gronkowiec i nie wiem co robic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Tak ogólnie to mam wielkiego doła- w niedziele mamy odpust, a ze mieszkam w małej wioseczce to:
1. wszystkie stare baby w Kosciele bedą miały temat na całą msze (---> mój trądzik)
2. zjedzie sie cała rodzina, która do mało wścibskich nie należy i każdy będzie sie mnie pytał czemu ja sobie tak ta twarz zaniedbałam (wiem bo przechodziłam przez to w Boże Narodzenie) a NIKT nie rozumie tego że ja nie zaniedbuje i że lecze to już lata.. Boje się ze nie wytrzymam i urządze krwawą masakrę jakimś tasakiem a później zamkną mnie w szpitalu dla obłąkanych.. Czasami wydaje mi się ze tam było by mi lepiej niż tu przynajmniej nikt by na mnie nie patrzył jak na przybysza z obcej planety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
wzroszyła mnie twoja odpowiedz. Oni to nie chca dawac skierowania na posiew chyba mysla ze to nie jest gronkowiec i daja leki a tak idziesz wiesz dokladnie jaka masz bakterie i odrazu wiesz czy to gram dodatnia czy gram ujemna czy gronkowiec czy gronkowiec i tradzik....

Pewne jest ze Izotek cie wyleczy w 100% z tego moj kolega bral 11 miesiecy teraz wyglada super inna miala gronkowca tez po tym podobno jest ok..

Ja chyba zaczne brac od wakacji chodz podobno nie mozna bo nie przepisuje lekarze tego leku w wakacje bo nie da sie wytrzymac wszystko boli ale ja bym z domu nie wychodzil.. A teraz studiuje zaocznie innaczej byl sie nawet nie zastawiał tylko bral. Kupi co jaksi czas temu posmarowalem sie lekiem robionym i nagle mialem atopowe zapalenie skory albo lojotokowe zapalenie skory derma dała mi leki juz jest lepiej...biore tetralysal wczesniej jakis fucidin. Jutro planuje isc na kontrol bo pod oczami mam wysuszone albo znow nawrot choroby i musze sie smarowac tym lekiem fucin

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Partyzanka

Czy coś się zmieniło od końca kuracji?
Stan skóry na pewno , ale teraz poważnie tak zmieliło się wiele rzeczy ludzie, z którymi niemiałem kontaktu jak mnie teraz widzą to robią coś takiego i mówią, że moja skóra jest po prostu doskonała (w porównaniu do tego, co było), opaliłem się nawet trochę (Ja już mogę, bo jestem 6mc po, żeby nie było ) ostatnio byłem u kumpla, z którym się trochę nie widziałem i na wejściu powiedział, że super wyglądam, niema porównania do tego, co było, to on wspomniał o opaleniźnie, bo ja jakoś na to uwagi nie zwróciłem, dzisiaj dziewczyna też na to zwróciła uwagę, dziwne, bo nie opalałem się w ogóle od końca kuracji, po prostu bardzo szybko mnie słońce „łapie” ale czy na to ma (miała?) kuracja myślę, że tak, ale nie odbieram tego jako minus, ale raczej jako plus.
Co do zmian w zachowaniu to znowu nie zwróciłem na to większej uwagi, ale kilka osób powiedziało mi, że się trochę zmieniłem (na lepsze czy na gorsze o tym nie mnie już wyrokować, każdy odbierał i odbiera mnie inaczej).
Na pewno nie potrafię), się nadal przyzwyczaić do tego, że wstaje rano patrzę w lustro i…. Niema ani jednego syfka, ani żadnego i zaskórniaka po prostu nic , ale nie dziwcie się jak przez 8 lat wstawałem rano i na nowo przeżywałem ten koszmar, który wy teraz przechodzicie, także jeszcze długo nie będę się do „nowego” wyglądu przyzwyczaić.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, i nie szykuje żadnych dermabrazji, ponieważ efekt, który jest mi wystarcza (oczywiście zawsze może być lepiej), a skóra musi sobie porządnie odpocząć od katowana jej różnymi chemikaliami, antybiotykami, witaminami, żelami ….. itd., itd., itd.


Pozdrawiam Afrok


Zmieniony przez - Afrok w dniu 2006-09-28 22:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Dobra to powiedz jeszcze jak wygląda teraz u ciebie sprawa dbania o skóre?
Tylko powiedzmy mydełko 2x dziennie?
Bo ja jakos nie moge sobie wyobrazić czegoś takiego: wstaje rano, patrze w lustro, a tam nie ma tego czegoś, ide do łazienki umyc twarz nie musząc uważać żeby czegos nie rozwalić, nie nakładac jakiś maści kremów/żeli (obecnie davercin).
Eh, marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Cetaphil + Physiogel krem rano i wieczorem i to by było na tyle.
Nie przejmuj się ja też sobie tego wyobrazić nie mogłem, ale teraz stało rzeczywistością .

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 322
Na poczatku Afrok==>> gratuluje efektow! Niesamowite!

Bylam wczoraj u dermy, siedzialam chyba z 40min u niej, ludzie w kolejce czekali bo ja musialam sie jej wyzalic:P. Powiedzialam ze zawiedziona jestem kuracja strasznie i sie rozplakalam. A ona na to: no coz,u niektorych efekty sa spektakularne u niektorcyh nie. Myslalam ze wyjde z siebie i stane obok po tym tekscie:/. Oto jak bedzie wygladac moje dalsze leczenie:
* 10mg aknenormin co 3 dni
* Linomag w kaps 3 x 1tabl
* Wit C 1000mg x dz
* Wit E 200mg x dz
* rutinoscorbin 2tabl x dz
* omega 3 1000mg xo drugi dzien

Dzis jeszcze ide do niej po recepte na zorac ten najlzejszy, to jest chyba 0,01%. Bede sie nim smarowac na noc co drugi dzien cieniutka wartwe. No i daje sobie miesiac na jakies efekty wieksze. Co bedzie zobaczymy:/. Pozdrawiam

I will not make the same mistake that you did...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Moniczunia --> no mnie tez nowy dermatolog do ktorego poszedlem nie dal skierowania na badania makrobiologiczne... powiedzał ze nie wątpi ze mam grokowca... a potem ***... dal recepte na dalacin T i brevoxyl i skierowania na badania krwi... a za miech leczenie Izotretynoina... wiec moze jednak pieprzyc tego gronkowca... wkoncu izo tez ma działanie bakteriobojcze. Tak wogle juz nie moge wytrzymac jak jakis fumfel do mnie podchodzi i mowi... daj ze wycisnac tego syfa

Justi2001 --> niezly arsenał! jestem pod wrazeniem

Kurde tez musze zaczac uwazać zeby w krwi nie bylo za duzo tluszczu... bo izo zle dziala wtedy...

Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium