SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
do martinez m:

Nom ja smaruje sie od poczatku kremem Vichy 15/45 jest dobry tylko dorgi;/

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Hej. Mam maly problemik, popękaly mi kąciki ust i nie wiem czemu. Usta caly czas nawilzam i nie mialem takiego problemu wczesniej. W kącikach porobily sie strupki ale nie moge otworzyc szerzej ust bo to boli i strupki sie zrywaja. Katastrofa nawet jesc nie mozna. :/ Macie jakieś rady??? Plis pomóżcie
Tymczasem u mnie juz 77 dzien na Akne i jest super. Po za kącikami oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
Nivea nie pomaga, ewentualnie błyszczyk
Ja nie próbowałem bo nie miałem czasu, ale podobno najlepsza jest jakaś malinowa wazelina. Tak ktoś pisał na poprzednim forum. Oki musze lecieć po autko, alternator mi naprawili. :) heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
U mnie 18 dzien i nie chcac zapeszac chyba sie wysyp uspokaja:)Dzisiaj mialam pierwsze dluzsze wyjscie z domu i faktycznie skora po pobycie na powietrzu chyba z 2 godziny zaczela poprostu siniec, az sie moja kumpela wystrachala co mi jest:)Dzialanie leku widze juz na pewno na wlosach a raczej na braku ich przetluszczania sie.Normalnie myje glowe codziennie bo po jednym dniu juz wlosy mam jak kluski tluste a tu dziasiaj 3 dzien i normalnie jakbym dopiero co je wysuszyla:)Strasznie jest z ustami i rekami skora mi sie doslownie z nich sypie.A co do tych popekanych kacikow warg to znam ten problem doskonale i faktycznie ciezko jest nawet jesc, no ale moze sie przynajmniej odchudze dzieki temu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 682
U mnie równy tydzień. Co do trądziku to stan się pogorszył, cała glowa pod włosami jest we wielkich syfkach, aż się uczesać rano nie mogę, no i szyja okropnie wygląda, za to twarz tylko nieznacznie się pogorszyła. Oby to był ten wielki wysyp, bo da się to jak narazie przeżyć.
Mi też się włosy nie przetuszczają, ale za to łupież mam okropny, sypie się tak bardzo, że musiałem zrezygnować z czarnych ubrań. A skóra nawet nie jest taka sucha, jeszcze lekko się przetłuszcza. Przez pierwsze 3-4 dnii twarz była okropnie zaczerwieniona a teraz już nic.

Powtarzam moje pytanie, czy w cyklu 20mg+10mg na dobę musicie kupować 2 opakowania Aknenorminu miesięcznie ? Bo jak poprawi mi się jeden z wyników taką właśnie będe miał dawke, a narazie mam 20mg.

Zmieniony przez - Jesper85 w dniu 2006-03-09 17:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Ehhh jestem masakrycznie zmartwiona... :( moja mama nie zgodziła się na powiększenie dawki, bo mam gorsze wyniki i tak średnio się czuję :/ buźka jest elegancka, ale.. no właśnie... W sumie to najgorsze jest to, że ja to wszystko rozumiem. Ehhh.. w takim razie przedłuży mi się kuracja :(((
Poza tym w porządku, odczuwam pieczenie, czasem jestem czerwona na buzi, ale tak w ogole to bardzo ładnie mi wszystko schodzi. Ktoś pytał o czarne wągry. Jakiś czas temu bardzo dużo zrobiło mi się ich na nosie, ale wyszły same na drugi dzień, po prostu zniknęły. Pozdro ;)

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
Moja dermatolog wyjechała mi na jakieś sympozja.
Ja jestem w piątym tygodniu, a ostatnio widziała mnie miesiąc temu.
Na samym początku brałem 40 mg, ostatnio cały miesiąc brałem 20 mg dziennie.
Przez ten miesiąc moja derm. mnie nie widziała. Dzisiaj ide do niej i co się okazuje??
Prawie cały miesiąc na marne, nic nie ubyło a jeżeli to w minimalnym stopniu jedyny plus to konfort nie przetłuszczenia się skury. Od jutra zaczynam 40 mg dzinnie!!, ale nie musze smarować się jakąś zawiesiną na noc. W sumie jestem heppy bo mam zwiększoną dawkę, sam tego chciałem chociaż nie mam na to zabardzo kasy.
Im więcej zarzyje tym wczesniej skończe.
A zamiast tej zawiesiny dostałem na ropniaki taki aerozol "NEOMYCINUM".
Chociaż jestem spłukany czuje się konfortowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 682
admin22, a jak po tych 5 tygodniach wygląda twoja buzia ? Lepiej niż przed rozpoczęciem kuracji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Jesper85
ja obecnie lykam 30mg dziennie i u mnie wyglada to tak ze rano biore 20mg izoteku a wieczorem 10mg aknenorminu wiec chyba nie ma szans i przy dawce wiekszej niz 20mg musisz kupowac automatycznie 2 opakowania miesiecznie.No fakt troche to kosztuje bo w sumie za izotek20mg 168zl a aknenormin10mg 120zl.Tak sie zastanawiam czy nie lepiej byloby brac 40mg dziennie bo koszt jest w sumie juz nie tak duzo wiekszy a dawka juz robi swoje.Zobaczymy, u mnie wszystko zalezy od kasy:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Jesper85
ja obecnie lykam 30mg dziennie i u mnie wyglada to tak ze rano biore 20mg izoteku a wieczorem 10mg aknenorminu wiec chyba nie ma szans i przy dawce wiekszej niz 20mg musisz kupowac automatycznie 2 opakowania miesiecznie.No fakt troche to kosztuje bo w sumie za izotek20mg 168zl a aknenormin10mg 120zl.Tak sie zastanawiam czy nie lepiej byloby brac 40mg dziennie bo koszt jest w sumie juz nie tak duzo wiekszy a dawka juz robi swoje.Zobaczymy, u mnie wszystko zalezy od kasy:(Slyszalam juz zeludzie robia tez tak ze jednego dnia biora 40mg a drugiego 20mg i im srednia wychodzi na 30mg :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium