SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
a ja pilem i imprezowalem ogolnie i tez mi nic nie bylo-bralem 10 miechow i jestem juz po kuracji....nie polecam pic i palic,ale na mnie to nie dzialalo jakos zle
pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
róbta co chceta kto chce pic niech pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
dzisiaj kolejny dzien 4 polknelam Izotek,zauwazylam ze bialasy po nasmarowaniu na noc neomecyna gasna polecam masc przepisala mi moja dermatolog jest nie droga 5 zl masc robiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
kitamonika
Ja jetem jeszcze w trakcie kuracji(piaty miesiac) i wlosy ciagle mi wypadaja, chociaz juz coraz mniej. Podobno po kuracji wszystko wraca do normy. Ja co 2-3 miesiace chodze do fryzjera i farbuje wlosy na ciemny kolor. Nie wiem czy jestes blondynka czy brunetka, ale dobrze byloby gdybys kupila sobie w aptece taka maseczke - henna treatment wax.Jest i do jasnych i do ciemnych wlosow. Naprawde super.)))) Jak nalozysz sobie jakakolwiek maseczke na wlosy, to owin glowe folia aluminiowa i zrob taki czepek. Nastepnie podgrzej suszarka, zeby byl cieply, a potem owin glowe recznikeinm i jeszcze raz podgrzej suszarka, W cieple wszystkie maseczki lepiej dzialaja i wchodza gleboko we wlosy. Ten sposob poradzil mi moj fryzjer i to naprawde dziala ! Jezeli bedziesz miec jakies dobre sposoby przeciw wypadaniu wlosow, to napisz
Teraz odnosnie tabletek antykoncepcyjnych. Ja biore Yasmin juz od dluzszego czasu.Nie sa to pigulki typowo nastawione na trądzik, jak np. Diane-35, ale w ulotce jest napisane, ze przyczyniaja sie do poprawienia cery. Bralam je juz zanim zaczelam kuracje Akne i jet ok; -)
Pozdrawiam

It's still the same old story,a fight for love and glory...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Hejter i co Izotek pomogl, zniknely pryszcze, nie masz nawrotów, a cere masz gladziutka i sliczniutka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Od jutra zaczynam cykl na bazie kreatyny (zwykłe mono Olimpu + dieta masowa+ witaminy itd.), sprawdzę czy będą z tego powodu jakieś odchylenia, napisze jak coś złego się będzie działo ze skórą.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
dobrze Afrok ze sprawdzasz , ja po kuracji planuje w jakies spalacze zainwestowac, a na jesien 2007 tez cos na bazie krety.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
sarenka28 wlasnie dzisiaj mama mi kupila maseczke ta o ktorej napisalas slyszalam juz o niej ze jest dobra wiec wyprobuje :) a co to tabletek anty to pojde do ginekologa to mi przepisze jakies wkoncu lekarz kazdemu idywidualnie przepisuje tylko bylam ciekawa jak to jest z tymi tabletkami na tradzik. mam jeszcze jedno pytanie czy w piatym miesiacu tez skora tak sie luszczy czy moze troche mniej?? a i jeszcze jedno pyt:P jak twoja skora teraz wyglada jest duza poprawa stanu cery??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Boze tak czytam i czytam wasze wypowiedzi i tak strasznie Wam zazdroszcze....;(:(:(:(Ja dostałam recepte na 13 opakowanie izoteku ale juz nie wierze ze mi to cos da bo te ropne mi nie chce schodzic...a najgorsze jest to ze mam wurzuty sumienia ze moze cos zle zorbilam w czasie kuracji ze mi akurat nie zniknelo do konca...moze jednak ten lek spala sie podczas cwiczen...Teraz jeszcze po prawei 2 latach odezwał sie do mnie facet na ktroym mi zawsze zalezało...a ja nie moge z nim byc bo ja sama siebie nei akceptuje!!!Boje sie co bedzie po odstawienu leku....Boze jak ja Wam zazdorszcze u mnie nie ma dnia zebym nie płakała a dopeiro kuracje bede mogla powtorzyc po8 tygodniach czyli jak skoncze 1 stycznia to dopeiro zaczne w marcu...az strach piomyslec co przez te 2 miechy bedzie sie dzialo ze skora...ale mi smutno;(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
mam pytanie
bo pamietam że pisaliście o sposobach zmniejszania cholesterolu (picie jakiejśc herbaty o ile pamietam)
mi skoczył z 4.1 na 6.0.

Malinka u mnie tez niedobrze.
Trzeba sie jakoś trzymać.
Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium