SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 536286

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
ja wczoraj wypiłem sobie 1 piwo, a tuż przed położeniem sie spać dopadł mnie krwotok z nosa :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
ja równiez wypiłem sobie piwko - Lecha, pewnie tylko po Lechu nie ma krwotokow z nosa

Tak wogle chcialem sie zapytac czy stosowal ktos kiedys krem na przebarwienia z La-roche posay "MELA D" ?? bo jakos w tym roq go kupiłem jak brałem Unidox ale za krotko stosowalem by zauwazyc efekty, cena ok. 100 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
malinka21
nie łam sie, moze powinnas na te drobne krostki jakis specyfik używac? Moze jakis antybiotyk czy masc? Napewno zejdzie
U mnie jeszcze nie idealnie chociaz efekty są widoczne W zasadzie wszystko poschodziło tylko jeszcze na prawym policzku siedzi, siedz i siedzi i isc nie chce Podobno całkowita remisja następuje po ok.10 tyg.- u mnie 10 tyg minie dokładnie 27.10 wiec daje jeszcze 5 dni tym intruzom a pozniej.. wygniatam!
Musze tez powiedziec ze wcale tak zle sie nie czuje na dawce 40mg jak przypuszczałam- nie mam krwotoków (a wczoraj tez wypiłam piwko- żuberka, moze po zuberku tez nie ma krwotoków..? ). Zostały tylko duze zaczerwienienia i blizny które maskuje fluidem
Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28289
na ulotce pisze że między 12 a 16 tyg

u mnie dopiero 3 tydz
sie doczekac w sumie nie moge

oraz fatalnie sie czuje bez siłowni

aż mnie nosi

tzn ciągle zakłądam cos na sztange i wiruje kilka powtórzeń, albo probuje rekord bo wytrzymac nie moge

irytujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
ooo, czyzby 2 fora polaczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28289
że co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 394
Hulk - widze że podobnie zaczeliśmy bo ja jade na Izo od 2 tygodnii....wiec czekam na Twoje relacje i bede dołanczał swoje :)

ja pomału widze poprawe na twarzy...tzn jest znacznie mniej zmian, ale za to nieco wieksze, na klatce tez mniej, na plecach wciąż to samo.
Skóra niejest już taka sucha, natomiast usta wciąz pękaja.

PozdRawiam Wszystkich i każdemu z osobna POWODZENIA :) i nie dziękujcie :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 394
PS- byłbym zapomniał o irytującym łupieżu...normalnie masakra :/

I mam jeszcze pytanko co do małych czarnych punkcików, tkzw "wągrów" czy to także objaw naszej choroby ? ...bo słyszałem opinie że to z brudu, aczkolwiek niebardzo chce mi sie w to wierzyć bo dbam o higiene, wiec raczej wykluczam ta opcje. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Bizak

Wągry czy tam zaskórniki są wynikiem trądziku a nie braku higieny. Aczkolwiek żel do twarzy zalecany

Ja się leczę hmm od 1 sierpnia i póki co mam mieszane uczucia,ale jeśli w ciagu 2 tygodni pewne zmiany ropne nie ustąpią to mi wstrzyknie jakiś steryd a ew. zwiększy dawkę do 50 mg na dobę (do 9.10.06 mialem 30 mg, teraz 40 mg na dobę) przy masie 61 kg ;]

Po prostu tego we mnie siedziało baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo i wciąż siedzi więc po prostu musi wyjść.

Przynajmniej facet konkretny: za 60 zł rozmawiałem z nim ponad 40 minut (mimo że miał innych pacjentów). Wcześniej u dermatolożki płaciłem 50 zł za 5- 10 minut. Ten nowy lekarz wyznaje chyba zasadę: lekarz jest dla ludzi a nie ludzie do lekarza Ponadto przynajmniej powiedział mi wprost, że takie zmiany mogą w moim wypadku jeszcze wychodzić przez 2 miesiące nawet. Cóż nie była to miłą wiadomość ale wolę taką niż bajki ;] Poza tym leczy Roa od 20 lat więc jest wart swojej ceny, mam nadzieję

Pozdrawiam

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28289
Bizak - jeszcze kilka dni temu
czyli w miejscu gdzie obecnie ty jesteś
myslałem ze juz tylko mi to wszystko będzie schodziło
ale niestety
okazuje sie że nie
na czole taki dużo ropny
i po twarzy wyskoczyło tez troche nowych

ale za to jest mniejszy łupież
oraz swędzenie

natomiast ciekawy jest fatk, że kazdy pryszcz jaki mam kończy żywot zostając doszczętnie wysuszonym i odpada

od początku kuracji (a własciwie od czerwca) stosuje erytromycyne
w postaci davercinu (lakarka powiedziała żeby na początku go stosować na ropne zmiany)
obawiam sie że to za długo
ale co tam
mam juz tylko troche tubki, na kilka dni dosłaownie
takze wykończe go i basta, zostawie twarz w spokoju (przynajmniej z zewnątrz)

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

Wiecej