SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
damcioo ja po 35 dnaich dawki 40mg Izo tez mam takie problemy. Najgorsze że nie można tego przewidzieć nagle siądę (bez żadnego wcześniejszego wysiłku) i "rozpala" i skórę twarzy. Zwykle to trwa ok 0,5 h i samo przechodzi . Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.

pozdrawiam!

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
Ja niektore wyciskam... Czy to zrobie czy nie to i tak slad zawsze zostaje, ktory po jakims czasie znika. Chociaz powiem wam ze teraz mam dosc dlugo niektore przebarwienia i nie chca zejsc... Czasem jak wycisnie to szybciej zlazi slad niz po takim czekaniu ;/ Jezu juz mnie to dobija.
Jesli mam cos poradzic odnosnie maskowania to podklad La Roche albo emulsja matująca Avene Cleanance (kolor)- kosztuja ok 50 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Witam Martinez M . Długio miałeś takie policzki? to wygląda okropnie :/

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
hej, hej, co do ów "rozpalania" to niestety mi sie też to zdarza, nigdy wczesniej nie mialam z tym problemow, nawet nie rozumiałam mojej siostry, która juz bardzo długo walczy z rumieniem, a tu nagle mnie dopadło- twarz, uszy robia sie gorące i czerwone, okropne uczucie!!! Moj prof twierdzi, ze po kuracji to przejdzie- mam taka nadzieje bynajmniej :( Pozdrawiam wszystkich- trzymajcie się

paula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
a czy nie macie wrażenia, że skóra zaczyna się troszkę błyszczeć ? wydaje mi się, że jest to efekt "schodzenia" starego naskórka. aż sobie muszę sprawdzać, czy nie ma na skórze łoju :) na szczęście nie ma :) uf

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
cZY TE KROPLE TOBRADEX ŚA NA RECEPTE?

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
nie wiem, ale krople ARTELAC można kupić bez recepty i są na prawde bardzo mocne (ok 13pln kosztują).. uzywam ich od początku kuracji...

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Te krople są na recepte bo mi okulista je wypisl ( kosztuja 18 zł), bo mialem takie czerwone oczy ze musialem sprawdzic czy tam nic sie nie dzieje powazniejszego, naszczescie to tylko podraznienie spowodowane suchościa przez ta kuracje. pozdrawiam

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11269
Co do cwiczen, moj lekarz...jak swego czasu leczylem sie roaccutanem, czyli to samo co wy bierzecie teraz, tylko za moich czasow takich wynalazkow nie bylo jak izotek czy aknenormin, zreszta na pewno wiecie...powidzial, ze nie mozna przy braniu tego leku cwiczyn, poniewaz wit A. spala sie w miesniach, tzn. maly wysilek fizyczny ok, ale nie cwiczenia silowe, zaburzacie wtedy dawki, wiec ja bym sie przemeczyl i zapomnial o silowni, cera jest wazniejsza...pozatym jak czytam wasze wypowiedzi to bierzecie male dawki, ja jechalem od 80 mg w dol, dawka dobrana byla do wagi, a tu czytam po 40 mg...pozatym ja lek bralem prawie caly rok, mialem powazne problemu, ale caly rok mnie wymeczyl, pozdrawiam, powodzenia, nie ma lepszego leku :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
witam,
maggot07 dawno skończyłeś kuracje? są nawroty?

dzięki pozdrawiam.

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium