SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1603
a ten aknenormin to jest coś jak izotek i jak roaccutan?
tak na siłę działania i skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 326
aknenormin to jest dokladnie to samo co izotek i roa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
fiasko
mnie na przykład antybiotyki w ogóle nie pomagały, a brałem różne i brałem długo: doxycyclinę i tetracyclinę. To pewnie zależy od natężenia choroby i rodzaju bakterii, które powodują powstawanie pryszczy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
Witam wszystkich,
U mnie już prawde powiedziawszy rewelacja, żadko kiedy coś wyskoczy (ostatnio to właściwie nic mnie nie zaskoczyło ;) ). Oczywiście standardowo dobija mnie suchośc ust, gorszy wzrok oraz czerwoność twarzy ale da się życ:D.
A jeszcze odnośnie dzisiejszej histori - dla mnie maskakra- mogłem się uczyć ;/ hehehe.

Pozdrawiam

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Hej
Mam takie pytanko. Myślicie, że izo ma jakis wpływ na reakcję organizmu na ukąszenia owadów? Nigdy nie miałam z tym problemów, owszem, zdarzało się, że coś mnie pogryzło, ale szybko przestawało swędzieć, a bąbel znikał. Tymczasem w sobotę coś mnie tak ugryzło, że do dziś nie mogę usiedzieć na miejscu, tak swędzi, na nodze zrobił się odczyn, a pod linią biustu mam dużą czerwoną plamę. Nie pomaga wapno odczulające ani różnorakie maści. What can I do?

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
arleta_
ja Ci powiem, że mnie wszystko swędzi, a żeby nie było to wody nie unikam hehe. Ale faktycznie jakoś wolniej schodzą bomble po ukąszeniu.
aeiou
co sądzisz o dzisiejszej maturze? Przynajmniej już jesteśmy wolni, bo ustne to pryszcz hehe. Ja sobie naliczyłem 76% z podst. i ok. 70% z rozsz.(historia), 83% z podst., a rozsz. sobie nie liczyłem (WOS). Może jest na forum student prawa z UW, UJ, UMCS albo ktoś, kto będzie miał informacje czy taki wynik wystarczy, żeby się dostać na dzienne prawo na tych uczelniach albo w ogóle na jakiejkolwiek? Będe wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
mam pytanko
Czy bioraz izotek 3tabl dziennie mozna pic alkohol w nieduzych ilosciach, nie mowie tu o 10 piwach tylko np o 2 tak na imprezie czy cos;) Prosze o napisane wlasnych doswiadczen i odpowiedzi na moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Przeczytaj wątek (ten i poprzedni) od początku pytanie było zadane ze 100 razy i ze 100 razy na nie odpowiedziano. Dlaczego nikt nie czyta wątku od początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
heh
forum jest chyba po to zeby sie zapytac a nie czytac wszysstko co zostalo napisane... dlatego ponawiam prosbe o napisanie czy przy izoteku mozna pic alkohol a jezeli tak to w jakich ilosciach i czy po wypiciu sa jakies gorsze skutki od zwyklego kaca, a nawet po wypiciu 2 piw czy cos sie dzieje bo kaca raczej ciezko miec po takiej ilosci<lol> czekam na odpowiedz i opis wlasnego przezycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 220
Forum jest wlasnie po to zeby moc przegladac cale tematy. Inaczej nazywaloby sie to czatem. Przyznam, ze po czesci rozumiem ludzi ktorym nie chce sie cytac calego watku, bo poszczegole informacje sa tu powtorzone po 100000 razy. Co do tych dwoch piw to sprawdz sam - przeciez nie umrzesz (chyba ;) ).

Zmieniony przez - boltzman w dniu 2006-05-16 22:46:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium