SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
a dlugo bierzesz??;>bo Ty to masz juz naprawde ladna cere...pare przebarwien i tyle..gitara;Dlicze ze i u mnie wszystko zniknie,ale to jeszcze napewno nie teraz...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Właśnie o to chodzi, że ja nie biorę jeszcze, dopiero zamierzam brać na wakacje. Mi zależy na tym aby mi to już nie wyskakiwało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
ale ja nie wiem czy ty sie zaliczysz do brania izoteku...ja nie widze takiej potrzeby..to jest tak jak ktos napisal,,potraktowanie muchy armata''

ja nie widze potrzeby...kilka krostek,male przebarwienie...tylko ze ja 5 lat temu tez tak mialem,kilka krostek bawilem sie z nimi dalacinami i innymi mazidelkami i teraz mam,jak zmutowalo to widac na zdjeciu...

zobaczymy co Ci derma powie..ale to jest sprawa dyskusyjna jak dla mnie

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
ja jutro zrobie nalot dermie i pokarze jej te guzy,bo mam je od niedawna i zaczynam sie niepokoic..niech cos zacznie kombinowac;/

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
Nie ważne ile tego jest, ważne że chciałbym się tego pozbyć raz na zawsze, podobnie jak inni, aby mieć czystą twarz. Najbardziej irytujące jest to że mam 20 lat, i większość najlepszego okresu szkolnego po prostu przepadło przez te problemy z cerą. Dlatego mimo wszystko zdecyduje się na Izotek.

Hmm, u mnie w sumie nie miało co mutować, ja nie używam żadnych preparatów na pryszcze. Coś mi tam spisała ostatnio pani dermatolog, ale nawet tego nie używałem, bo to miało być na ropne duże, a takich nie mam(odpukać). Twarz myję sobie wodą, i nakładam krem nawilżający antybakteryjny. Ale jakby nie było conieco wyskakuje i jest to conajmniej irytujące.

Zmieniony przez - sonymaniak w dniu 2007-02-11 23:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3601
Co jesli dermatolog nie chce przypisac IZO? Isc do innego? Z twarza nie jest zle, niekiedy cos tam wyskoczy. Ale chodzi mi o plecy... Chce pozbyc sie tego raz na zawsze a nie tylko podczas okresu leczenia jakimis innymi specyfikami. Lekarz mowi ze na to co mam nie potrzebny jest IZO...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
Dzisiaj byłem u lekarza i powiedziała mi, że na przebarwienia/blizny podczas kuracji izo moge uzywac CICAPLAST z La roche. Ma ktos jakies doswiadczenia z ta mascia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
izotek to juz chyba ostatecznosc,jezeli derma ci powiedziala ze nie,to widocznie sie nie zaliczasz do tej kuracji.iozotek bierze sie wtedy gdy juz masz naprawde powazny problem i inne preparaty sobie z tradzikiem nie radzily

a ile masz lat??;>moze te plecy to efekt dojrzewania??;>

bo jezeli masz kilka syfkow na twarzy czy na plecach..to moim zdaniem szkoda sie truc,chociaz po czesci rozumiem Twoje czy innych obawy..bo to nie sa zarty..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 744
Witajcie! Po prawie trzech miesiacach obnizylem dawke izo z 40 na 30mg i nie wiem czy dobrze zrobilem bo kilka dni pozniej wyskoczyly 2 duze bomby, co gorsze bo nie sa to zmiany ropne tylko takie guzkowate... Dermatomol zalecala zmniejszenie dawki do 30mg juz miesiac temu, ale ja uparcie jadlem 40mg az do niedawna! Jak myslicie dobrze zrobilem...?

Pozdrawiam ba3a !

Bo marzeniem jest lekarstwo które leczy, ten kto marzy nie zaprzeczy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium