SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538452

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
witam,

mieszko-18, w sumie ja go dostałem od dermy na recepcie, ale drugie opakowanie kupiłem bez problemu bez recepty.. (ja brałem 3 kapsułki rano i 3 wieczorem - powinno starczyć na 10 dni, lek nie uzależnia, nie koliduje z żadnymi lekami, jest bezpieczny, nie da się go przedawkować)

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - oioioi w dniu 2006-04-08 17:36:02

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
Jakoś przeczytałem całe forum i nasunął mi się taki wniosek, że mój lekarz jakoś inaczej mnie leczy niż Was. Chyba wszyscy zaczynali od mniejszej dawki i potem brali więcej. Ja zacząłem od 3 tabletek po 20mg/dzień. Teraz biore na zmianę w jeden dzień 3x20mg, w drugi 2x20mg.
Pewnie za chwilę wszyscy mnie zjadą, bo napiszę, że dermatolog powiedział mi, że mam zjeść jeszcze 3 opakowania i finito. Jakoś nie mogę w to uwierzyć, bo jestem w trakcie 5 opakowania.
Czy to możliwe, że po 8 opakowaniach będę zdrowy, skoro przeczytałem, że ludzie po 70 dniach i później mają wysypy?
A co do opalania się, to lekarz powiedział właśnie, że on latem nie zaczyna kuracji izotekiem i kończy ją w maju.
3majcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Leliwita
Nie sugeruj sie kto ile bierze to ile bedziesz bral zalerzy od stanu Twojej skory i dermatolog musi to sam ocenic i zadecydowac biorac tez pod uwage dawke jaka brales. Ja jakos powiem tylko tyle ze chcem brac jak najdluzej aknenormin niechcem pozniej znowu tego samo przechodzic i bawic sie z nawrotami.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Wczoraj pol dnia spedzilam na dzialeczce i chociaz nie siedzialam w strone slonca(a bylo bardzo ostre)to i tak opalila mi sie buzia.Najgorsze jest to ze pojawilo mi sie jakies uczulenie na szyji i przedramionach i do dzisiejszego dnia mi nie chce zejsc.Moze to jakas reakcja na slonce nie wiem, albo przez Roa pojawila mi sie na cos jakas alergia, bo wczesniej nie bylam na nic uczulona.W kazdym razie nie wyglada to dobrze a ja chce normalnie w miare funkcjonowac w lecie tzn przynajmniej moc wychodzic z domu jak swieci slonce bo nie mowie o opalaniu oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
Ten temat z tego co pamiętam nie pojawił się na tym forum. Być może był na wcześniejszym, ale nie mam możliwości go przeczytać.
Jeśli możecie, to napiszcie kiedy berzecie izotek: przed jedzeniem, w trakcie, czy po? Ja biorę w trakcie i nie wiem czy dobrze i najlepiej z czymś tłustym, bo isotretinoinum najlepiej wchłania się z tłuszczem.
Tak w ogóle, to ja schudłem od początku kuracji, a Wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowa ale z pewnością nie pierwszy raz goszczę na tym forum. Przeczytałam wiele Waszych opninii na temat Izoteku i stwierdziłam że też spróbuję. Lekko przestraszona niektórymi wypowiedziami, ale zdecydowanie zachęcona większością opinii udałam się do dermatologa i wypytałam o to cudo. Lekarz stwierdził, że jak najbardziej nadaję sie do leczenia tym specyfikiem i wypisał receptę. Po paru dniach i paru telefonach do aptek z pytaniem o ceny udało mi się kupić Izotek za 175 zł (30 tabl./20 mg). O pomadkę całe szczęście nie musiałam się dopominać. Wystarczyło już tylko zrobić podstawowe badania i rozpocząć kurację. Na wszelki wypadek zrobiłam też test ciążowy, bo tak zalecił mi lekarz. Nie wyobrażacie sobie nawet jakie było moje zdziwienie, kiedy się okazało, że wynik testu jest pozytywny. Kurację Izotekiem muszę więc odłożyć na minimum 9 miesięcy plus okres karmienia !!! Nie wiem nawet czy w ogóle rozpocznę tę kurację. A że każdy grosz się liczy chętnie odsprzedałabym to opakowanie. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Domina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Witam.. Właśnie przeżywam jeden z najgorszych weekendów, jakie mogą być. Na dodatek dowiedziałam się, że moja kuracja skończy się pod koniec października. Super pocieszenie. Pojawiła się wysypka na dłoniach, są strasznie suche (a smaruje minimum 2 razy dziennie). Dziś mój 79 dzień (miesiąc 20mg dziennnie izo, miesiąc 30mg dziennnie roa i teraz 20mg izo). Dziwię się, bo przed kuracją miałam dość wysoki cholesterol, teraz coraz bardziej spada. Ktoś pisał, że nastąpił spadek wagi. Po miesiącu używania izo schudłam, teraz wróciłam do normy. Pozdro..

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Domina
no to zostaje tylko pogratulowac:)

Ja sie chyba zbyt wczesniej pochwalilam czysta broda bo dzisiaj pojawilo sie na niej co nie co.Szczerze mowiac to mialam cicha nadzieje ze na moj tradzik Roa pomoze mi bardzo szybko jednak mimo 2 miesiaca kuracji efekty widoczne sa ale chyba te uboczne.Chociaz nie mam co narzekac bo oprocz standardu nic wiecej nie ma(nie zapeszajac).Mam nadzieje ze za tydzien na Swieta przynajmniej bede lepiej wygladac,oby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ja też mam week z******. Moje łokcie suche strasznie nie wiem czemu aż mi sie rany porobiły od zginania a boli, że masakra. Do tego usta suchutkie non stop z wazeliną chodze. I jeszcze brzuch mnie jakoś boli co za week. Mam nadzieję, ze przejdzie to wszytsko jak najszybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
oj damcioo
wazelina to moj najlepszy przyjaciel ;) kupiłam sobie pomadkę NIVEA, też super. Jestem walnięta, nie mam do siebie słów po prostu, już nie kontroluje tego co robie :/

And when I'm with You...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium