SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
pulsi
Ja mam właśnie takie zaskórniki, a przy dziennym świetle wygląda to nieciekawie (skupiska na policzkach i brodzie, ostatnio coraz więcej na czole).
Tak się złożyło, że dziś wykupiłem recepty, a więc mój główny antybiotyk (wewnętrzny) to Tetralysal (limecylina pochodna tetrakcykliny). Pierwsza dawka to 2kaps na dzień przez 10 pieerwszych dni a potem już tylko po 1. Kontrole mam 29 czerwca. Do tego mam davercin w płynie (tylko coś co do tego mam mieszane uczucia, bo to na alkoholu a i używałem tego w przeszłości i efekty były mierne). Mam jeszcze leki ochronne na wątrobe i jakiś żel/zawisina ale nie było w aptece więc muszę czekać do poniedziałku.
Choć to nie izotek, to będę informował na bieżąco jak z efektami...
Pomyslnej kuracji żyuczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Afrok,

mozesz cos wiecej napsiac o tym na przebarwienia/blizny? tez jestem juz po kuracji, ale moje przebarwienia choc delikatniejsze to nadal na policzkach sa... Podaj cene nazwe i dzialanie ;) Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Czy komuś po nałożeniu kremu z filtrem uv, gorzej sie złuszcza skóra i pozostaje tak jakby biały osad???? Wcześniej miałem krem z firmy lirene spf 40 a teraz mam krem iwostin z filtrem 25 i nie załadnie twarz wyglada po kilku dniach ich stosowania,twarz zaczeła mi sie gorzej złuszzczać i jest podrażniona i zostaje tak jakby biały osad . chyba przestane wychodzic na słońce i smarować twarz tymi kremami bo jak mają mi one tylko szkodzic to po cholere mam się nimi smarować:). Czy ktoś może wie jakie mogą być skutki dłuższego przebywania na słońcu podczas kuracji??

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 411
lepiej nie przebywac na sloncu podczas kuracji ! a krem zalezy jaki uzywasz,kazdy sie inaczej wchlania.

ja mam pytanie, bo cos mi naprawde nie daje spokoju. czy wy smarujecie kremem do nawilzania 2 razy dziennie ? czy tylko raz np rano. a wieczorem nie smarujecie ? wtedy sie luszczy ? jak robicie ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
pulsi; smaruj lepiej 2 razy dzinnie bo zacznie ci sie gorzej złuszczac cera tzn. skóra. Własnie wróciłem z małej imprezki wypiłem tylko 2 piwa a się czuje jakbym wypił 3:)kurde lepiej nie pic bo coś mi teraz wątroba szwankuje...ide spac

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112
Ale jaja, wczoraj piłem całą noc a dziś mi nic nie jest !
HEHEH, ten lek ma jednak jakieś zalety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
No i jestem w polowie kuracji. Buzia ok, nic nowego się nie pojawia, blizny powolutku bledną. Najgorzej jest z oczami, coraz częściej mam zaburzenia wzroku, a białka wokół źrenicy są wiecznie czerwone i jakby zażółkłe czasem. Codzienne zakrapiam kroplami do cięższych przypadków suchych oczu VISINE, niby pomagają, ale nie na długo.

Pozdro dla Kruszka, kimkolwiek jest ;)

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
wow, to forum dalej dziala, czytalam stare:) ja jutro wezme ostatnią tablete z drugiego opakowania, biore jedną dziennie i...nie podoba mi sie:( wysyp mialam, nadal chyba mam, łuszcze sie i ciągle robią mi sie wstrętne podskórniaki chorera, moze dlatego, ze niepotrzebnie skubałam, ściągałam skórki, troche cisnęłam, ehh, głupia ja, głupia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
ale tak ciezko sie opanowac jak ci cos prawie wyłazi, tu zdrapać, tam nacisnąć, ale juz koniec, nie chce na wolność, to niech siedzi! nie wiem tylko co robić z takimi bolesnymi podskórnymi, wiecie? podziwiam dziewczyny, ktore mają odwage wychodzić na ulicę bez tapety na buzce:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 411
no wlasnie mi sie nie zluszcza az tak ! jak posmaruje tylko rano to po umyciu wieczorem jest suuucha,czasem sie luszczy a czasem nie :) a poza tym co zlego w tym jak sie wieczorem luszczy skoro nikt cie nie widzi ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium