SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polecam Izotek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam Wszystkich ZdesperowanychTak jak większość z Was zmagałam się od dziecka z trądzikiem,wizyty u różnych dermatologów w niczym mi nie pomogły,w październiku trądzik bardzo mi się nasilił,wyglądałam tragicznie,wstydziłam się wychodzić z domu i patrzeć na ludzi,bo miałam wrażenie że patrzą się na mnieWylałam wtedy morze łezZnalazłam świetnego dermatologa który przepisał mi Izotek 20mg cena 120zł,stosowałam go przez 5 miesięcy,początki nie były aż takie piękne:suche usta,pogorszenie trądziku,wysuszenie ciała-miałam plamy na rękach suche,podrażnioną skóre pod kolanami-ciężko było,ale wierzyłam do kąńca,w sumie zawsze byłam optymistką i to pomogło mi w leczeniuMoja buźka wygląda świetnie,mam przebarwienia..ale na to są maści i wizyty w salonach kosmetycznych,ja jeszcze nie zakąńczyłam Swojego leczenia dziś lekarz przepisał mi Differin-żel cena 49.99zł mam smarować na noc,więc jeśli ktoś po zastosowaniu Izoteka smaruje się Differinem to proszę o jakieś pare pare słów jak działa.Dzięki,jeśli ktoś ma pytanie to pytać!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Ja tez jestem dyslektykiem, ale "kąńca i zakąńczyłam" bola nawet mnie.

Ale ok, do rzeczy. O ile się nie myle (juz dawno nie siedze w temacie), differin to antybiotyk zewnętrzny. Dokładniej erytromycyna. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale ty bierzesz izotretinoine jednoczesnie uzywając antybiotyka zewnętrznego? Jesli tak to jest to bez sensu. Druga rzecz moze to pogłębic problem przebarwień.

Jesli natomiast skończyłaś juz izo i dalj potrzebne jest leczenie, to kuracja się nie powiodła a twój dermatolog to nieudacznik. Ale nie bede się tu rozpisywał, najpierw powiedz która wersja jest prawdziwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
hulk997 mylisz się. Differin zawiera retinoid - adapalen. Po leczeniu doustną izotretynoiną, standardowo stosuje się jeszcze retinoidy zewnętrzne. Poza tym adapalen działa na przebarwienia.

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
No tak, chyba jednak się pomyliłem. Wiec jak się nazywa ten lek z erytromycyną? Nazwa całkiem podobna. Kurcze, chyba jednak differin


Aha, po udanej kuracji standardowo nic się nie stosuje, bo nie ma takiej potrzeby. Jesli trzeba "dobijać", to kuracja niestety nie jest udaną.



edycja: sprawdziłem, masz racje, pomyliło mi się z davercinem.

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2008-07-18 10:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
do Twojej wiadomości moja kuracja się powiodła,a Differin stosuje się po to by zmniejszyć przebarwienia i wyrównać naskórek.I nie jestem dyslektykiem,zrobiłam błąd i cooo..a ty co polonista?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
zrobilas 2 takie same błędy co pozwala mi snuć wniosek, że uważasz ze słowo "kończyć" pisze się: "kąńczyć".


Nie no ok, jesli sie powiodła kuracja to ok. Przyjęłaś 120 mg/kg? Ja wlasnie na tą jesień szykuje sie na ostre zdzieranie naskórka z twarzy. Odczekalem juz 1,5 roku po roa. Orientowalas sie moze juz co najlepiej dziala? Bo ja sie waham między mikrodermabrazją a pillingiem jakimś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
hmm..moja koleżanka jest po 6 miesięcznej kurcji i teraz chodzi raz w miesiącu na kwasy i jest zadowolona i widać rezultaty,ale jak pójdziesz to oni sami Ci dobiorą kuracje,bo to zależy od cery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
"kuracji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
hulk997 nawet producent leku zaleca stosowanie zewnętrznie retinoidów po kuracji izotretynoiną doustną. Chociażby po to, aby usunąć pozostałości - przebarwienia, blizenki.
Czy kuracja była udana, czy nie można powiedzieć dopiero 2 miesiące po zakończeniu przyjmowania retinoidu. Nie należy się spieszyć z osądem.

Mikrodermabrazje sobie darujcie, to jeden wielki pic na wodę - niestety ludzie dają się nabrać. Tylko kwasy, moim zdaniem najlepszy glikolowy.
1

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Pietrek_ wielkie dziękiStosowałeś differin po kuracji Izotekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Nie miałem kuracji izotretynoiną doustną. Retinoidy stosuję praktycznie codziennie - dla zdrowej skóry, również zapobiegawczo. Do tego 1 x w tygodniu kwasy. Differin (Adapalenum) dobrze działa na przebarwienia.

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja ? pleców

Następny temat

odcinek lędźwiowy

WHEY premium