SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
pewux - to załóż jej konto

a co do kuracji:
ty masz swego rodzaju progresje dawki, a ja regresje
i sam nie wiem co o tym mysleć.
MOże inni sie wypowiedzą

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
hehe wiadomo dzieki progresji wieksze przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
witajcie.
mam 29 lat i właśnie zdecydowałam się na kurację izotekiem. owszem walczyłam z trądzikiem w okresie dojrzewania. ale nie było tak źle jak teraz. jakoś się podleczyłam, bo nie pamiętam, żeby mi aż tak doskwierały syfy jak teraz. od 6 lat co zimę/jesień bolące wulkany na policzkach, głównie w okolicach szczęki. 2 razy kuracja tetracykliną - nawrót. teraz była antykoncepcja - jesień = nawrót. ciocia poleciła mi dermatologa w Instytucie Dermatologii w Warszawie, dr Niemczyk. trochę mnie przygniotła cena terapii, ale poczytałam co nieco na forach i podjęłam walkę. desperacja. bo jak nie to, to co, co mi jeszcze zostaje...? na ul. Nowogrodzkiej 82A znalazłam izotek 20 mg za 122,55 PLN. obdzwaniałam apteki w okolicach, których najczęściej przebywam. skorzystałam z listy aptek ze strony www.blaufarma.pl myślę, że przez najbliższe miesiące będę częstym gościem na tym forum ;) rozpoczynam terapię jutro, z wielką nadzieją!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
słuchajcie, a jak jest z wagą? czy zaobserwowaliście przyrost wagi? przez hormony przytyłam 3 kg w miesiąc. b. źle się z tym czułam. endokrynolog skierował mnie do dietetyka. przeszłam dietę, zaczęłam ćwiczyć i od kwietnia zgubiłam 10 kg. i nadal powolutku staram się zbijać wagę. szkoda byłoby mi tego efektu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
ja na akne oblewam sie tłuszczem
ale to wina diety i braku treningu
tzn z przyzwyczjenia jest dużo, a nie ćwicze
waga stoi w miejscu a wymiary i proporcje ciała idą w łeb
brzuch rośnie - 88 cm (zawsze miałem 82)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ja schudłem przez kuracje około 6-8kg ale miały na to wpływ także matura(ogromny stras), kontuzja, brak jakiejkolwiek diety, ale tez geny jestem ektomorfikiem (typ człowieka który może jeść, jeść, jeść, jeść byle co byle kiedy i byle jakich ilościach bez wpływu na wagę).
Jak będzie u ciebie tego nie można przewidzieć ale większość chudnie podczas kuracji (nie zauważyłem efektu jojo, ale tylko przez to ze pracuje fizycznie i ćwiczę(łem )

Pozdrawiam Afrok


Zmieniony przez - Afrok w dniu 2006-12-14 22:31:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
hehe wiadomo dzieki progresji wieksze przyrosty

akurat w tej dziedzinie chyba każdy liczy na spadki a nie przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424
Ja chudne na Izoo.. Niestety... :( Caly czas cwicze.. Ale co z tego:> Pociechą jest ze spadłbym wiecej gdybym nei cwicyzl wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Ja schudlem od poczatku kuracji 2 kg, staram sie nie przesadzac z dziennym zapotrzebowowaniem kalaroczynym ale czasem trudno jest jak w domu siedze wiekszosc czasu bo nie ma gdzie i z kim pujsc (jedynie basen). I podobnie jak u hulka zmieniaja mi sie proporcje... miesnie stracily na swej objetosci... zarastam tluszczem.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
w tej kwestii jeszcze nie moge sie wypowiedziec (biore Izo dopiero od 10 dni), ale podziwiam, ze niektorzy z Was sa w stanie cwiczyc. mnie od jakiegos czasu zaczely bardzo bolec miesnie, mysle, ze ma to zwiazek z leczeniem (jest to w koncu jeden z efektow ubocznych) i ostatnia rzecz o jakiej marze to wysilek fizyczny.
a tak przy okazji uderzyla mnie ostatnio taka mysl - moja dawka to 30 mg dziennie, co oznacza, ze izotretynoina nakarmilam juz 2,5 kg swojego organizmu :) hmm choc raz mniejsi gora :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium