SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 540545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Skóra ma się łuszczyć Na tym to polega :P Ale jakby łuszczyła się naprawdę przesadnie to Iwostin albo Nivea.

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
czyli jak wychodze sobie z domu to moge buzie nasmarowac kremem ? ;]

jo jo jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
czy przy przyjmowaniu izoteku omega-3 jest niewskazana?
powiedziałem babci, żeby mi kupiła tą omege, ale aptekarka mówi żeby tego nie brać że w izoteku wszystko jest i nie potrzeba do tego takich rzeczy...

musze tam iść i pogadać z tą aptekarką
no bo przecież lepiej walnąć sobie 2 tabsy omegi-3 niż odkroić kawałek masła i wpierniczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
re kwk21

Możesz, ale wpierw sprawdź w domu jak wygląda Twoja skóra po nałożeniu na nią kremu. U mnie np. widać zaczerwienienia więc raczej unikam kremów. Ale to wedle uznania, u każdego możę być inaczej

W budowie;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
ok dzieki serdeczne :)

jo jo jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
CTA ---> ja wpieprzam codziennie od 3-4 tabsow omegi 3 i jest gitez... juz od ponad miesiaca wsumie bo mialem podwyzszony cholesterol to postanowilem sie wziasc za siebie... wiec nawet jesli nie masz duzego cholesterolu to profilaktycznie warto sobie lykac (a zwlaszcza jak chodzisz na silke). Napewo to nie wplywa ujemnie na dzialanie izo... bardziej ujemnie wplywa podwyzszony cholesterol.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
no i też tak myślałem, lepiej omege-3 niż masło które podnosi cholesterol

mówiłem, że te aptekarki to są niedoedukowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474


Ehh 66 tabletka izoteku 20mb za mna 3 miesiac kuracji w załaczniku stan skóry z mojego czoła... głownie mam problem jedynie z czołem noi lina zuchwy reszta spoko klata barki wszystko wpazadku jedynie czoło daje o sobie znac

Zmieniony przez - Kamcik_stw w dniu 2006-11-25 18:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
witam wszystkich koksowników izoteka!!;)za mna ponad miesiac wprowadzenia tego leku do mojego organizmu.Otoz zarzywalem dawke 20mg co 3 dni przez 2 tyg,nastepnie
ta sama dawke co 2 dni przez 2 tyg i od 2 tyg lykam go codziennie.Oprocz wyschnietych warg nie mam zadnych srodkow ubocznych;PP.Moge powiedziec, ze nie wyskakuja mi nowe syfy a te duze cysty jakie mialem na twarzy powoli przysychaja..nie odczylem jakegos wielkiego wysypu i nie wiem czy mam sie go spodziewac??;>dodatkowo do codziennej dawki 20mg zostal mi przepisamy lek o nazwie aknenormin 10 mg co 2 dzien przez 2tyg a nastepnie codzien.Leczenie problemu z jakim sie borykamy pochlonelo mnie kupe kasy(liczac ogolem przez 3 lata ok 4tys zlotych).To juz ostatnia terapia dla mnie antybiotykami,jezeli to mi nie pomoze rezygnuje z calkowitego leczenia...Borykamy sie z problemami z jakimi inni nie maja doczynienia...tradzic nie tylko zniszczyl mi twarz ale i glowe...dzieki niemu iestem calkiem inny niz kiedys...ostatnia nadzieja w izoteku jezeli nie da rady to uznaje zwyciestwo choroby nademna.pozdrawiam

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
ale mnie wkurzaja takie aptekarki, ktore podwarzaja autorytet klienta oraz kwestionuja jego wole

kamcik nie czasem 2 miesiace i 6 dnia za Toba skoro lyknales 66 tabsow po 20 mg? (zakladajac ze wlasnie 20 mg na dzien lykasz) .

Ja na w miesiacu teraz lykam 90 tabsow po 20 mg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium