SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
malinka 21
Co do acne mat.. Wypróbowałaś to? Działa? Napisz coś.. Wspominałam, jakie maiłam problemy z zakupem tego cudu. W końcu zrezygnowałam, ale jeśli jest warty, żeby go kupić to zrobię to.

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Partyzantka i arleta
sorrki kobitki ale walnelam sie w nazwie...chodzilo mi o masc aknemycin a nie o ten krem acne mat bo on jest chyba przeciwko promieniom slonecznym a ni chodzi o masc do smarowania aknecmycin...buzka!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Partyzantka i arleta
sorrki kobitki ale walnelam sie w nazwie...chodzilo mi o masc aknemycin a nie o ten krem acne mat bo on jest chyba przeciwko promieniom slonecznym a ni chodzi o masc do smarowania jakis krost -aknecmycin dobra jest bo wybiela tez.... a Wy jakich uzywacie masci do smarowania??buzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
malinka21

ja nie uzywam juz zadnych masci jakos, zrazilam sie po tych paru latach packania sie, a jezeli aknemycin to taka w niebieskiej tubce, to tez mi nic jakos nie dawala
Ostatnio jednak zainwestowalam w ten krem z macicy perlowej No Scar i... z dnia na dzien jakby lepiej :) pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29
witam wszystkich

mam takie pytanie: czy ktos z was mial wysyp biorac izotek po raz drugi? ja wlasnie zamierzam zaczac druga kuracje i nie wiem czego mam sie spodziewac:/

wczesniej bralam izotek przez 8 miesiecy ale po pol roku tradzik wrocil:(

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
meggy_83 a jaką dawkę przyjełaś podczas pierwszej kuracji. Czy po zakończeniu stosowałaś jakieś maści lub byłaś na zabiegach typu mikrodermabrazja albo laser?? Teraz trądzik wrócił w takiej samej postaci jak wcześniej czy jest owiele mniejszy?? I co z biznami??

co do tego wysypu to nie mam zielonego pojęcia ale chyba nie powinien już być taki jak podczas pierweszj kuracji. Najlepiej to się zapytaj dermy.

Zmieniony przez - damcioo w dniu 2006-08-05 14:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29
Na poczatku kuracji bralam 30 mg przez kilka miesiecy, potem 20 a przez ostatni miesiac 10. Efekt byl rewelacyjny, na poczatku straszny wysyp a potem przez pol roku stosowania tego leku i pol roku po kuracji buzke mialam zupelnie gladka, zadnego przyszcza przez rok, tak wiec troszke sie podreperowalam psychicznie przez ten czas. Niestety historia lubi sie powtarzac:( moze przesadzam bo wlasciwie to wyskoczylo mi tylko kilka niewielkich pryszczy w ciagu ostatniego tygodnia, ale sa one ropne i nie za bardzo chca zniknac mimo tego ze traktuje je roznymi specyfikami

nie stosowalam zadnych masci po zakonczeniu kuracji, nie mialam tez zadnych zabiegow, bo po leczeniu trzeba odczekac co najmniej pol roku, bo skora bardzo dlugo jest podrazniona, blizny mam nadal bo izotek nie usuwa blizn, chociaz sa one juz znacznie mniejsze ale jest to zwiazane raczej z uplywem czasu, coz... czas leczy rany;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
jejeku jejku, źle sie dzieje na tym forum, coraz wiecej ludzi sie tu zgłasza którym trądzik wraca :/ Moze ktos ma jakies optymistyczne wiesci? bo w mojej głowie coraz wiecej wątpliwości...

zobaczyć świat w ziarenku piasku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
mama pytanie do ludzi bioracyhc izotek :czy kazdy z Was stosuje zewnetrznie jakies masci???bo zastnawiam sie cyz zainwestowac w to aknemycin..pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1802
a ja mam pytanie do ludzi na izo i stosujacych roznego rodzaju masci: czy te smarowidla to wam lekarze kazali uzywac podczas kuracji czy sami to sobie wymysliliscie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium