SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Sevenload92
i bardzo dobrze Trzeba walczyć o swoje!

pewnie ze trzeba


Tymczasem wczorajsze nogi:

na dworze 30st, na silce 35, totalana parówa

A) Uginanie na prasie 5x20
B) Prostownie nog 5x25
A) Przedni przysiad, nogi na szerokosci barkow, 5x12-10
B) RDL 5x15-10
-Przysiad tylni szeroko 4x12
-Przysiad jednonoz z cc, jedna noga na lawce z tylu, 3x20 z max dopieciem i b.wolnym negatywem

+aero: 15 min rowerka.

Spoko trening. Bylem sam to nawet nie widzialem sensu katowania sie z ciężkimi siadami a już mi sie jakos znudziły. Poleciały wiec na początek treningu dwie superserie ktore mnie dosc powaznie zmęczyły. Przy 10p we frontach poczułem takie mega dziwne uczucie pod klatką piersiową, jakby szmery jakieś i tak dziwnie oddychałęm przez pare sekund, nigdy w zyciu czegos takiego nie mialem, nie wiem czy to temu ze bylo strasznie gorąco + staralem sie nie oszczędzać i doszlo do jakiegos przemeczenia czy cos w tym stylu. W kazdym razie przerwalem wtedy serie i juz do konca treningu nie wchodzilem na zbytnią intensywnosc podczas serii.

ost superseira na frontach z rdl: ciezar zalosny




Siady szeroko: mniej wiecej do takiego stopnia to bylo (sory za ujecie od dupy strony )





Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-07-04 12:33:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ostatni filmik mogłeś sobie darować

Przy takiej temperaturze trudno o dobry trening ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Kozak dwójka na pierwszym filmiku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Powiem krotko - Panie powinny brac z Ciebie przyklad !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris nie tylko panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzisiejsza klatka barki tric bic

-Przenoszenie hantla zza glowe 3x15
-Wcisk na malutkim skosie ujemnym 4x12-10-8-6
konczylem na 130x4p i dwa z pomoca kolegi
-Wyciskanie hantli na lekkim skosie dodatnim 3x10 + regres z max dopieciem na 20p

-Wycisk szntagi sprzed głowy 3x10
-Przyciaganie drazka wyc.dolnego wzdłuż tułowia, szerokość barków 4x15 + drop na koncu

A) Prostowanie na wyciągu 3-4x20 (chyba 4s byly ale nie jestem pewien)
B) Uginanie ramion na modlitewniku (ramiona prostopadle do ziemi, dosc duzy skos ) 3-4x20
A) Uginanie hantli stojac naprzemian, bez supinacji 3x15-8
B) Francuskie uginanie lezac. lokcie koło uszu 3x15-10

+ aero: 45 min rowerka po silce
+ basen 15 min wlatuje za chwile

Dosc fajny trening. jak mowilem planowo lece teraz partie 2x week, jednak plecy tez będą 2x w tygodniu, jeden trening lżejszy na pompke, drugi ciężki na pompke + doj**anie Nie wiem czemu ale wg nie odczuwam przemęczenia czy wypalenia się mimo ze aero codzienine leci juz 55-60min i ciężkie treningi siłowe(tzn jak na mnie ciezkie) wiec co się bede oszczędzać jak i tak zaraz bedzie dłuuuga przerwa od takich treningow.

W tym treningu zamysł był taki by klatke i barki mocno zrobić a biceps z tricepsem tylko i wylaczenie na pompke, na kolejnym takim treningu poleci lekko klatka , barki na pompke i łapki już mocniej siłowo na 8-6p ale tez w superseriach. To przenoszewnie hantla zawsze jakoś tak srednio mi wchodziło w klatke i postanowilem go dac na pierwsze cwiczenie by zobaczyć czy coś sie zmieni, sredni ciężar, wieksza ilosc powtorzen, maksymalne skupienie i chyba w koncu wyciągnalem z tego cwiczenia pożytek, nie czulem wg pleców a klatka sie naprawde fajnie zapompowała a tylko 3s poleciały. Potem mialo byc WL ale wymyśliłem ze podłoze dwa duze krazki pod ujemny skos i zobacze jak będzie dosc spoko szło. Na barki to Wycisk szntagi ale schodzilem troche nizej niż zwykle i węziej sztangę trzymałem, w sumie barków jakoś lepiej nie poczułem ale chciałem zobaczyć czy to coś zmieni, ciężar mały bo kończyłem na 80kg i to juz mi kolega pomogl zarzucić bo ze stojakami nie chcialo mi sie bawić poszło na 9.5p. Potem szybko lapki w superseriach i cardio


25 hantle (konczylem na 40x10)




60




aaa.jakby kogos ciekawiło to trening siłowy zajął mi około 1.5h lub ciutke mniej.


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-07-06 01:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Tez lepiej czułem przenoszenie jak dawałem na początek treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
A robiles je wzdluz czy poprzek lawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
jeju a ja nie mogę robić tego ćwiczenia, zarówno na najszersze jak i na klate.. a jak się je robi poprawnie technicznie, fajnie się muscle rozciągają ahh ten bark

z resztą jak można odczuwać zmęczenie przy takiej ilości żarcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium