SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
myslałem ze sie to nie nagrało nieno zadowolony byłem bo niecałe 2 tyg temu setką ledwo 7p robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahaha, końcówka rozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
ni wiem skąd wy te siłe bierzecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzis miały być nogi, ale poszedłem na noweog publikau nas i zrobilem czesta z tricem

mowiac w skrócie : juz tam sie nie pojawie sprzet masakra, bramy brakuje, o klimacie nie wspominajac Nie ma to jak moja mordownia

Klatka:
-WL: pare serii, konczylem chyba na 10 x 130. i regres na 60kg
-Wycisk hantli lekki skos 3x12
-Wycisk hantli wiekszy skos 3x15
-Rozpietki na lekkim skosie 4x15

Uginanie Francuskie hantli lezac 3x12
Uginanie francuskie siedzac jednoracz 3x15

trening mega lipny, ani chęci na tej silce do niczego nie było ani nic, trening taki na siłe mozna powiedziec, po rozgrzewce myślałem czy na swoja siłke nie pojechać ale jednak zostałem A jutro lub w pn cisne z nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
public to cyce musiałeś spompowac ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no proste, przecież nie nogi bede na publiku katował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
A ostatnio myślałem że to ja skracam mocno zakres ruchu w wycisku z przed głowy Ale siła jest szalona i tak :D "no, k***a" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
w takim ułożeinu i zakresie ruchu najlepiej barki czuje, nic nie boli itp itd,jakbym zszedł niżej to juz przez samą rozgrzewke sztangą czuję stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
kurde jestem ciekawa tej nowej siłki u Ciebie skoro tam jest taka tragedia, a miało być tak fajnie

a co do wycisku sprzed głowy to właśnie wygląda to tak jakbyś mega skracał ruch, ale jak tak czujesz to nie ma się co zastanawiać a ja sie kuwa dziwie dlaczego przy tym ćwiczeniu zaczynają mi się problemy z samą sztangą no ale u mnie jest pełen zakres ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Jakbym ręce dał węziej i schodził dajmy do tego samego poziomu bo znowu trica bym bardziej czuł a tu jak robie praktycznei cały wyprost to trica wg nie czuje, kompletnie nic a same barki

Wczoraj miałby być nogi ale bylem sam an silce i nie zapowiadało sie by ktoś wpadł, postanowiłem zrobić plecy, za to kolejny ich trening który wypada teoretycznie za 2 dni odpuszcze po prostu

Przerwa miedzy ich treingiem wynosiła 2 dni ale co to jest koorwa przetrenowanie
a tak na serio to plecy są u mnie taką partią która sie dosc szybko regeneruje bo nawet progres lekki zaliczyłem, mimo ze domsy jeszcze na plecach byly

-Podcaiganie chwyt V 3x 12-10 + drop na koncu, na wyciagu
-Sciaganie drazka szeroko do klatki 5x15-12
-Wioslo 5x10 + regres na 30p
-Wioslo polsztagną 2x12
-Wioslo z linka wyc.dolnego 3x20

-Uginanie ramion ze sztangą 4x20-15
-Uginaine jednoracz na modlitewniku 1x20

Na plecy minimalnie mniejsza objętosc, na bica za to duzo mniejsza niz ostatnio, na bicu akurat regeneracjy CHYBA dobrej ni emam a teraz plan taki ze lapy odpuszczam wiec tak na odpindol bicek machniety

bic, chyba 4s




2s podciagania




a wlasnie zbieram sie na nóżki pozdro sportowe swiry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium