SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzis na odstrzał poszły nożki.
Generalnie jakos slaby bylem przed treningiem ale sie pozbieralem i bylo okey

-Przysiady 10s:
15x60 /10x100 /8x140 /8x170 /6x200 (3p glebokosc ok, 3p splycone :/ )/ + reg: 180x11 / + drop 140x10 + 100x20 + 60x25/ + reg na 60kg x 30p ale nogi wasko i bardzo gleboko.
-Przysiad Platz tylni atg 3x20
wszystko na 60kg, na dobrą sprawe mozna to podciągnąć pod regres w 1 ćw
-Wykroki ze sztangą 3x10 x 60kg
-Prostowanie na prasie 5x20
-RDL jednorącz z linką wyc.dolnego 4x15
- Ugianie nóg 2s po 20-10p

+ brzuch:
-unoszenie kolan do klatki na drazku 3x20
-Spiecia brzucha lezac 4x30

Takis sobie trening, myslalem ze jak tydzien temu siadow ciezko nie bylo to teraz jakas tam moc będzie.... i byla do 170, potem wjechałem na 200 i juz po pierwszym powtorzeniu sie zirytowałem . Potem poleciało sporo regresów i dropków, w sumie wyszło 10 serii siadów. Dalej nie mialem pomysły na cos fajnego wiec zamontowałem zwykłe wykroki ze sztangą po 10p na noge a na dobicie czworek prostowanie. I nie wiem co sie stalo z moimi nogami ale mam domsy ale raczej nie jest to możliwe na pare godzin po treningu

ost s wykrokow



(nie cv, nie odbijam kolanem ;* )

a taki wlecial potreningowy:






Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-07-10 18:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ta niemoc pewnie spowodowana środowym treningiem wniosek? Trenowanie ze mną lekkie nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Stary Ty sie urwales z Golden Ery. Szacun za obejtosc treningowa.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale bym oyebał ten posiłek;d zreszta teraz wszystko bym zjadł

kvrwa kiedys musimy sie zgadac i zrobic trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
nie odbijasz bo 60kg to nie +100kg :*

co to za mieso, swinia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
kurde taki mlody a jaka forma, mozna pozazdroscic :) w jakim zakresie powtorzen warto trenowac nogi? nie umiem ich rozbudowac - nogi, lydki moje najgorsze partie osoby niecwiczace maja je duzo lepiej zbudowane ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Laura: Lekkie nie jest, trzeba przyznać Nie moge sie doczekać jak nogi zrobimy a inaczej jak na czworaka z siłki wychodzić nie chce


mleqs: dzięki, generalnie ta siłka jest z takiej ery można powiedzieć Jest też u nas siłka publiczna ale o wiele lepiej mi się w takich klimatach ćwiczy caly ten sprzęt ma z 40-50lat i naprawde jak wchodzisz na tą siłke to czuć te wszystkie lata treningów oczywiscie nieliczne rzeczy są nowe jak te daremne krążki crossfitowe czy gryf olimpijski Swoją drogą dowiedziałem się od mojego kumpla co trenowal pod WL ze w tą sobotę na siłce bedzie Piotrek Słapa bo zaprosił go na trening, taki gosc od nas co tu trenowal długo i jest ME w WL

Mario: zgadac sie trzeba obowiązkowo ale to jak będe w formie, teraz pewnie się juz nie uda ale kiedys na pewno !

cvfdbkz
nie odbijasz bo 60kg to nie +100kg :*

co to za mieso, swinia?

wykroki z setka na lajcie robilem, odbijałem minimalnie na 120 jak już chcesz być taki dokładny :*

a to całe danie to kura po wietnamsku
na noc pokroiłem kawałki, dodałem troszkę przyprawy do kuraka i zalałem całość sosem sojowym, ok 20ml. ziemniaki pokroiłem w takie frytki, ugotowalem, gdy miesko sie podsmazylo dodałem ziemniaki, zalałem odrobinką wody, polałem znow ok 10ml sojowego, dodałem cebule i dusiłem tak pare minut kozackie danie polecam


Cielu: serie na 200 już robie od dawna, problem tylko taki ze na koniec redu chcialem zrobic 10x200 a się nie udało ale nie teraz to na przyszłej masie bede tyle trzaskać i nie ma innej opcji

Caiasteczkowy:
IMO: najlepszy zakres powtórzeń na nogi zaczyna się od 12p i w zwyż, do 30-40p nawet. Ja cały czas tak robie. Ale warto zacząć trening od jakiegoś cieżkiego boju np w rampie 8 czy 6(siady czy cos) by pobudzić wlokna szybkokurczliwe a cwiczenie potem wykonczyc regresem na wieksza ilosc powtorzen czy jakieś dropy. Kolejne cwiczenia tez ciezko ale na takiej zasadzie by zrobic np kilka serii po 15 gdzie ostatnie 3-4p to walka ale bez niczyjej pomocy. Generalnie to żadnych cudów w nogach nie trzeba, trening ma być cięzki i intensywny tak by pod koniec treinngu nogi same się składały po dobrych nogach domsy trzymają kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
no to mam tak ze po treningu nog zakwasy 2-3 dni ale co z tego skoro nie rosna, nastepnym razem sprawdze wieksza ilosc powtorzen, zrobie 5 serii w zakresie 10-6 i 3 serie 12-20 moze mnie porobi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak siła idzie a masa nie rośnie to prawdopodobnie za mało kcal w diecie, moze po prostu tu twki problem a te powtorzenia wysokie i regresy mam na myśli takie zeby było czuć aż palanie w udkach a nie jakieś smyrnięcie jak na rozgrzewce



Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-07-10 23:54:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium