SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
"popuri: dzieki, ale wzmocnił to on moze jedynie psyche"

Właśnie widać wiosło jednorącz 100 kg

Ja po wyjeździe podobnym ledwo 100 kg na klatę wyciskałem, dopiero po miesiącu wróciłem na normalne ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30752 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Jutro postaram się je z rana porobić w swietle dziennym czy coś z siłki trzasnac Dzis fotki tez robilem ale cala sylwetka prześwietlona wyszła i po paru próbach odechciało mi się dalej walczyć ze światłem

Dziś miał być DNT i jakiś basen miał wpaść.
z basenu wyszły nici ale wpadła inna forma cardio którą przed chwilą, robiąc od ok 12stej skonczylem

Bylo to zrzucanie wegla. Tylko 11 ton calkowicie w pojedynke ale co to dla mnie najgorsze jest to że musze go pierw do wiaderek załadowac, kawałek przenieść i dopiero wysypac dzis zrzuciłem około polowe i jutro tez polowe mam w planach

Kcal trzymam na standardowym pułapie tak jak w normalny DNT z tym że dodałem około 100 kcal z węgli przez tą robote w postaci jogurtu naturalnego

A jutro cisne z klatka lekko, barkami i trickiem ciężko. Bardzo możliwe ze trening odbedzie się na publiku u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Na szczescie wegiel w tym roku juz za mna;d dawaj te foty bo pewno jest dalej bardzo dobrze. A teraz takie jskby potrzymanie robisz? Czy cos wycinasz zeby cypki piszczaly w Egipcie?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
zdjecia będą :D juz rano na szybko robilem focie bojlera Obecnie robie mase ale taką jakościową bardziej, stąd podbijałem na początku fatem i teraz po czesci też podbijam, waga będzie wolniej rosła ale za to bedzie to "dobra" waga bo tej wody od ww tak trzymać dużo nie będe a i wahania będą mniejsze. Chociaż suma sumarum wyjdzie tak że zaraz i tak bede miał tych wegli fch** i fatu też

. waga po redukcji była 84.5-85. Obecnie jest 86.5 - 87. i taka sie utrzymuje już jakiś czas co jest znakiem że dziś dodaje 50-70g ryżopodobnych przetworów i 10g fatu , obcinam cardio do 25 min 5x week. lacznie jakieś 250kcal. w DNT za to dodaje samo 20g fatu

a co do formy i Egiptu to wiesz, kolega patyk jakieś 2msc przed zaczął chodzić na siłke ( prowadzi go jakiś trener co mu nagadał żę w 2msc bedzie naprawde bardzo fajnie) wiec nie moge od niego za bardzo formą odstawać a jedziemy z nim i jego dziewczyną i taką jeszcze jedną parą :D


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-08-26 09:51:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Twoje filmiki treningowe jak zawsze robią wrażenie. Forma nadal ekstra. Tęskniłeś za swoją siłownią?:)

A Ty z kim jedziesz? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ja sie Dorcia biore z moją dziewczyną

i obiecane focie:

dziś z rana calkowicie na czczo





i cos sprzed chwili:
swiatlo troche ujowe bo polowe sylwetki prześwietlone i nie widać wszystkich "detali" ale nie mam zbytnio czasu na szukanie dobrego swiatła u siebie w domu

tez należy wziac pod uwage ze nogi caly czas opychnięte od cardio które leci, możliwe ze jakbym je wyj**ał całkowicie i ogolił to minimalnie lepiej by się prezentowały











sory za ujowe pozowanie, szczegolnie tric i bicek bokiem. też na niektorych fotach nogi są kiepsko dopięte ale ciezko to wszystko ogarnac samemu jak nikt Cie nie poprawi

Niektore foty 2 razy ale nie moglem sie zdecydować którą dodać

noi takie. Mozna hejtować, komentować, spuszczac liryczny wp****** wszystkie uwagi mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
k***a jest kosa Myślałem że będzie chociaż trochę gorzej po tym Twoim wyjeździe XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyrośnięte te juniory teraz, ehh prawie jak w usa, już na debiucie ciężko się przebić

ładny pokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Z taką formą nie ma co twarzy zasłaniać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium