SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Szkoda, ze te środki nie wspomagają redukcji fatu a swoją drogą to napisze Ci na pw moje magiczne środki, moze tez doczekasz sie takich żył!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Szkoda, ze te środki nie wspomagają redukcji fatu a swoją drogą to napisze Ci na pw moje magiczne środki, moze tez doczekasz sie takich żył!!


Bo pewnie podjadasz i nie dają rady takiemu ffffatowi - zwiększ dawkę albo nie podjadaj całą noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris gdybym podjadała caly czas to bym pewnie na liczniku miała z 80kg moj organizm bardzo lubi syf magazynować w boczkach haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Doris gdybym podjadała caly czas to bym pewnie na liczniku miała z 80kg moj organizm bardzo lubi syf magazynować w boczkach haha


Bez przesady- na pewno wcześniej waga by stanęła
Ps. Witam w klubie.

Bartek - Co u Ciebie? Żyjesz chłopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
zyje zyje :D wczoraj wolne od treningu i poleciało samo aero na rowerze normalnym :D z 50min jeździlem bo tak fajnie bylo dzisiaj poleciały barki z bicem i aero, wypiska wieczorkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Fajnie bo w koncu odkrecił boczne kółka zeby sie nie przewracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Wczorajsze Barki z bicepsorem

-Wycisk sztangi sprzed głowy Rampa 8 + regres
60/80/105x5 + regres: 60x25p
-Podciaganie hantli wzdłuż tułowia Rampa 10 + ost seria wykonczona dropem
konczylem na 36kg x8 i drop: 20x10p (te na 36 to wszystkie z zarzucaniem i max wolny negatyw, dla jasnosci)
- Unoszenie linkii wyc.dolnego z tyłu bokiem. 4x15 + 1 seria unoszenia hantli bokiem w lekkim opadzie
- Wymach sztangi w przód 3x15
- Odwrotne rozpietki 3x15

+ bic:
-Uginanie hantli na lawce 45st, Rampa 8
konczyłem na 20kg x6
-Uginanie na modlitewniku w staniu 3x15 x 15kg + jednoracz na wyc.dolnym 20p
-Uginanie sztangi do klatki + do czoła 8+8 x 3s
-Uginanie jednracz na wyc.gornym 2x30p

+aero 20 min biegania
+ 30 min rowera wieczorem

Spoko trening, w Wycisku się prawdopodobnie skończył progres bo to 105 szło bardzo cięzko i mozna powiedzieć ze bez porównania szło 100 a 105kg także na pierwsze ćwiczenie dam teraz chyba wycisk hantli ale za to pompa na barkach była piękna niestety nie zrobiłem zdjęć uwieczniajacych pompe Bicek tez spoko zrobiony, na modlitewniku spróbowałem zrobić ze stania i cąłkiem inaczje(lepiej) weszło w bica niż w siedzeniu, 15kg z max dopieciem i b.wolnym negatywem mi tak zmasakrowało bicepsy ze od 10p się paliły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzis prawidłowo miał być DNT bo lece partie co 6 dni, dziś mija 5ty dzien i jako ze czuje sie na siłach to lece zrobić dzisiaj plecki :D polece zaatakuje dziś nowy plan bo ten stary już mnie nudził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jak plan nowy wygląda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium