SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
MARIAN 17
Bartek pewno ma Calgon a nie colon, źle mu się napisało 5-)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Colon.C wg mnie zaj**ista.opcja jak ktos dba o jelita a subs jakie.on tam.zawiera pobudzaja.dodatkowo te ścianki jelit.co te kwasy zoladkowe produkują by bylo ich jesscze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Cholera jasna, teraz patrze i z poprzedniej wiadomosci tylko czesc jest a napisałem o wiele dłuższego posta :-/
było tam jeszcze info ze na sylwka byłem w domu z panną bo jej babcia zmarła a wczoraj był pogrzeb, i nie mielismy raczej ochoty nigdzie isc. Jutro za to idziemy na wesele %)

Dzis miały byc nogi ale jako ze sam byłem na siłowni pomyślałem, ze bez sensu je robic jak chce progresować w siadach a na mniejszych ciezarach operować mi sie nie chciało a jutro juz sie z kumplem umówiłem wiec i asekuracja będzie :D Zatem dzis poleciały lekko plecy i ciezko biceps, uj z tym że przedwczoraj podobny zestaw był ale plecak ciezko i bic lekko, domsów dzis juz nic nie czułem wiec co tam teraz plecki bedą mieć dłuuzsza regeneracje za to :D

- Przyciągnie chwytu V. wyciągu dolnego al'a Hummer 10 x 15-20p
- Uginanie drazka wyc.dolnego na modlitewniku 9s, 20-20-20-15-15-15-8-8-8
- Uginanie jednorącz w pochyleniu 4x15

i cardio 10 min






a tak sie obecnie prezentują plecy na lekkiej popmce:
z lewej strony jakieś pół roku temu i to po całym treningu pleców, a dziś po 1 ćwiczeniu, coś tam chyba dól najszersego sie lekko poprawił


Odnosnie trenignu to dość spoko, nie czułem zeby plecy były nie zregenerowane po ostatnim ich treningu dwa dni temu, ale zważając na ten fakt każdą serie konczylem z zapasem i trening typowo pompujący. W tym treningu właśnie takie coś bedzie, 1 cwiczenie ale w duzej ilosci serii, dosc fajna opcja w bicku postanowilem to samo zastosować i pompa była mega


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2016-01-01 20:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Poprawił się poprawił... ale uj tam z szerokością grubość to tu robi pierwsze wrażenie. Ciśnij dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
plecy jak zawsze, twoja najlepsza partia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no jest ładnie barki też poszły

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzięki Panowie zawsze cosik motywejszyn wpadnie

dziś poleciała znowu klatka ciezko, barki z tricem lekko... a to z tego powodu że przez wczorajsze wesele musiałem odpuścić nogi. Mialem rpbocje około 10, o 12 byłbym w domu, o 14 na wesele. Garniaka kupiłem pół roku temu i juz w niego ledwo wchodzilem, caly sk***iel ciasny a mało nie kosztował i jakbymz robił te nogi to spodnie od garniaka na bank bym rozwalił w kroku opuchnięte nogi po treningu i wg...

-Wycisk hantli poziom Rampa 10
20-25-35-41-51x14 + 10x20 (drop)
-Wycisk sztangi skos ujemny 4x
15x60 - 15x100 - 12x110 - 8 albo 10 x 120
- Krzyzowanei linek 4x20-15
- Wycisko rozpiętki na skosie dodatnim 3 albo 4s x 15p

-Arnoldki 5x15
-Prostowanie hantlii za głową oburącz 7x15

+ cardio 10 min.

Trening barzdo dobry, mimo 3 dni przerwy w podstawowych cwiczeniach zaliczyłem progres w Wycisku hantli +3p, w sksie ujemnym +10kg, technika ta sama, tzn teraz nie wyciskam jak to zwykle było typu, góra doł i niby mostek a staram sie w kazdym ruchu maksymalnie spinac klatke podczas całego ruchu i bardzo pilnuje by łopatki byly calu ruch spięte. Jutro polecą albo plecy ciezko albo nogi jak bedzie ktoś konkretny do asekuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzis miały być Plecy i z takim zamiarem szedłem na siłownie ale gadałem z kumplami tak że fajnie by było przebić Małeckiego w siadach i zrobić 107 x 100, postanowiłem, że to uczynie ale małymi krokami zajmie mi to moze pol roku ale zrobie to a zaczelo sie od tego ze zobaczylem wywiad Tomasza Lecha z Maleckim na temat siadów... i to mnie podkusiło


Nogi:

SQ 4x10 + 100 x X
60-60-100-140-180 i 100 x 70p !
- Front 5x15 x 60kg
-Prostowanie tułowia na lawce ujjemnej 5x15
- MCNPN 4x10 x 110kg
- Uginanie na dwojki 4x15 + drop na koncu 6+6+6+20

70 x 100





Trening mega przewalony, po siadach 10 minut kreciło mi sie masakrycznie w głowie, nie dalem rady nawet gadać, miałem ochote pojsc spac i wstać jutro, dosłownie, taki zjazd miałem, do konca treningu mi sie w głowie lekko kręciło ale bez jaj, że po samych siadach bym do domu poszedł wiec zrobilem reszte planu ale lżej, tzn ciezary mniejsze ale kazde powtorzenia były na styk i generalnie po każdej serii tetno miałem o wiele wyższe niz na innych treinngach gdzie takiego regresu nie było. To co sie działo z nogami po tej serii to mówie Wam kosmos, ktos kto takiego czegos nie robił nigdy nie zrozumie, trening jest na innym lvlu a pompa rozwala uda w połowie serii też bandaże lekko zjechały pod kolana bo je kiepsko zawiązałem ale juz ne mialem sie sie denerwować za tydzien jak bede miał motywacje atakuje 75p minimum.


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2016-01-04 16:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
nie komentuje tego nawet, ale podeślij mi ten wywiad z Małeckim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium