SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Mizer, ja wlasnie teraz trenowałem takim systemem 8 tygodni, ale kazda partai 2x week, jedynie nogi 1x i było min ze jeden trening klatki na 10-6p-siłowy, a drugi trening to 12-20p, taki pompujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Laura masz racje i to sie tyczy w sumie do diety, treningu i suplementacji... Widze jak na siłowni jakieś świeżaki robia milion dropow zaawansowane metody treningowe a zaden nie potrafi wykonac porawnie technicznie podstaowego cw... Ale internet, media, osilkowi znawyc oraz zła interpretacja ma taki wplyw na ludzi...

Hakade to zobacz z sama klatka 2x w ten sposob, bo jak lecisz prio to z jedna paria aby była maksymalna regeneracja tylko dla niej i wszystko pod nia;) tak czy siak czekam na relacje tego 3x;d sam jestem Ciekawy co Emil mi wymysli na moje nogi czy dalej to samo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
zobacze na kolejnym prio jak go będe robił, teraz cała regeneracja ma isc w klatke bo tric odpuszczony, przod barków tez, reszte partii lajtowo trenowane i wg, dodatkowo włączyłem beta alanine przed i po treinngu klatki w porcji 2.5g co by lepsza regeneracja i coś tam było lepsze

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-03-13 22:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
coby lepsza regeneracja i coś tam hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Co by nie było, ale regneracja na bank bedzie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
o dziwnym wykonywaniu cwiczen juz nie mówcie :P siedze tam 10h dziennie i ile sie naogladam :D a weź popraw to sie patrza jak na d****a :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czasem od razu widac kto od kiedy trenuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Dlatego teraz tyle fun filmików na yt czy fb z ludzmi jak cwicza na siłowni;d Moim zdaniem najlepsze sa podstawy i pożyczę sobie powiedzenie do tego od kolegi "na nowo koła nie wymyślisz";p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
wymyslisz wymyślisz :P producenci maszyn dwoja sie i trocha by huczało swieciło sie i działo inaczej niż poprzednie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium