SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Juz wyobrażam sobie Twój ryk przy siadach Ty byś jakaś wypiska diety zarzucił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No 10kg poszlo no to progres niezly w tej sile :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
E no ryk był standardowy
Poki co waga 90kg, wiec dobrze leci. prązki na nogach tak jakby się już pojawiają i zacząłem od kilku dni zauważać ze powoli robią się zyły na nich, tzn nie są widoczne jakoś ekstra, są pod skórą i jest fat do zrzucenia by wyszły na światło dzienne ale już widze gdzie są po prostu Na brzuchu dzisiaj rano też coś się pokazało delikatnie

Dzis DTN i prawdopodobnie walne jakieś interwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21592 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
eeee Ty od razu myślisz że jakieś wyj**ane w kosmos i pocięte jak skalpelem a to takich Panie jeszcze nima coś tam widać w dobrym światle ze się rysuje a żeby je fotką uchwycić to musiałbym ogolić całkowicie nogi i jakimś dobrym aparetem zrobić bo ten moj to jest tak zj**any ze szkoda sie denerwować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21592 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870800
Nic takiego nie mówię, tylko mylisz prążki z jakimś tam rysowaniem się mięśni Mariusz Przybyła nawet na scenie nie miał prążków, a Ty masz po 2 tyg redu? Oj Bartuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
a może już ma : prążki na tyłku i choinkę na plecach
Tylko nie chce się chwalić HKD :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
po 2 nie, po 4.5 . Ale też przecież nie kazdy bedzie miał prazki niewiadomo jakie. Mariusz ich nie miał ale nogi miał dobrze docięte i całą sywletke suchą. Np. Antek, on po swojej redukcji też miał jakieś tam prazki na nogach a na brzuchu sporo fatu. A co do mylenia prazkow z rysowaniem mięśni, bardoz mozlwie ze tak jest, nie mam wg doświadczenia w docięćiu nóg i ich wyglądem u mnie bo na ostatniej redukcji ich niestety nie dociąłem przez sprawy z hormonami moze za tydzien cykne ich zdjęcie przed treningiem nóg bo dziś są troche napuchnięte po wczorajszym trenigu i domsy mocno trzymają i nie cisnąc beki ze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Żeby nogi doszły do siebie moim zdaniem muszą solidnie odpocząć, a na redu sa mega obciążone, przez aero, trening czy interwały itp. Jak ktos robi redu dla siebie to raczej nie bd odpoczywać z tydzień zeby woda zeszla a co do żył to zależy od tego ile cm sa pod skórą, ja mam fatu w cholerę a żyły wychodzą, na bickach, brzuchu, nawet nogach z reszta ja jestem cala okablowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a bo bierzesz niewiadomo jakie środki to wyżyłowana jesteś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Dabadu - Never Give Up...

Następny temat

Here we go ! DT Anny

WHEY premium