SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Viki WIELKIE GRATULACJE . Jeżeli jeszcze ktoś powie ze nie jesteś wszechstronna to jest dupkiem . Czy Viki to skrót od Wiktoria ? Bo jezeli tak to wszystko jasne .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311245
Nosz kurka siwa, braawo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
brawo, brawo
dobrze że nikt Ci wcześniej nie powiedział że biegniesz pierwsza, bo jeszcze być zaczęła kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Paatik, Jsdolan, Ajazy, Kabo dzięki

Akurat Viki to nie od Wiktorii
Ja do tej pory się zastanawiam, gdzie i kiedy wyprzedziłam te dziewczyny i czy na pewno jakieś były czy tylko sobie coś wkręciłam Wydawało m się, że na ściance uciekła mi jedna zawodniczka w czarnej koszulce i długich włosach, a później patrze kilka km dalej - jest! Podbiegam bliżej a to... facet z włosami spiętymi w kucyk Także moja zdolność do oceny w trakcie biegu jest marna
Ale to jest śmieszne, leciałam jak głupek, nawet w bagnie próbowałam biec i goniłam kogoś, kogo wcale nie było

Dziś DNT, odpoczywam. Przedramię nie boli, ale bicek i przednia część barku w miejscu przyczepu niestety tak. Najbliższe 2 tygodnie będzie luz jesli chodzi o trening góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W tej nowej siłowni w której trenowałem przez dwa miesiące miałem takie śmieszne zdarzenie w każdym razie dla mnie.
Kolega cwiczył na maszynie i po jakimś czasie pytam się go czy nie zostawił na niej ręcznika , ale po chwili widzę głowę z upiętymi kitkiem i mówię do niego a nie już nic to dziewczyna tam ćwiczy kończy serie i wstaje z przyrządu a to okazuje się chłopak i chyba słyszał moje słowa bo skończył trening i poszedł jak zmyty :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-09-23 14:29:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Brawo Viki GRATULACJE ! w końcu to HUSARIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Viki a może euforia taka ze urojenia biegowe zaczynasz mieć? Gdzieś czytałam ze na ultramaratonach ludzie maja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratulacje Viki
Nie jestem jednal specjalnie zaskoczony. Co chwilę stajesz na jakiś pudle i zaczyna to powszednieć

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73551
Ogromne gratulacje Viki
A ściganie z wymyślonym rywalem może być z dobrym pomysłem

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tak zupelnie przypadkiem wygralas wychodzi na to
Gratulacje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium