SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
I przypominam, że my o zarazie mówimy

Ej, nie zmieniaj, o maratonie pisalas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
fanss
Viki
I przypominam, że my o zarazie mówimy

Ej, nie zmieniaj, o maratonie pisalas




Jeśli już, to o półmaratonie... zarazy Ale jak Wam mało, to może być maraton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nieporozumienie czyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
fanss
Nieporozumienie czyli


Teraz to się nie wykręcaj Zagląda do dzeinnika zarazy i sie dziwi,że ja o zarazie mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
Wczoraj dnt. Nie dość że Młody chory, to jeszcze mnie coś bierze Wczoraj wieczorem jakieś osłabienie a dziś jeszcze gorzej, najchętniej przelezalabym cały dzień pod kocem, a tu do pracy trzeba Ciężki dzień się zapowiada a wieczorny trening stoi pod znakiem zapytania, nie wiem czy będą siły.
A na te zawody w sobotę to jeszcze bardziej nie chce mi się jechać Zimno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też nie lubię, jak mi syn choruje. Na szczęście już jest lepiej niż kiedy zaczął chodzić do przedszkola. Wtedy to tydzień w przedszkolu, dwa w domu i tak cały rok Kurujcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
Tsu u nas nie jest źle, dopiero pierwsza choroba odkąd poszedł do przedszkola.

Paatik tak właśnie myślę, że coś od Młodego złapałam Zobaczymy jak będzie.
W sumie same zawody bym pobiegła, ale mi się odechciewa na myśl, że znowu będzie trzeba kombinować jak wszystko ogarnąć i pogodzić - praca, bieg i mnóstwo innych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Tsu u nas nie jest źle, dopiero pierwsza choroba odkąd poszedł do przedszkola.

Paatik tak właśnie myślę, że coś od Młodego złapałam Zobaczymy jak będzie.
W sumie same zawody bym pobiegła, ale mi się odechciewa na myśl, że znowu będzie trzeba kombinować jak wszystko ogarnąć i pogodzić - praca, bieg i mnóstwo innych rzeczy.

Ja i tak Cie Viki podziwiam, że tyle startujesz. Mój syn już ma 5 lat, ale jak zechce na zawody gdzieś pojechać, to chyba będę musiała go ze sobą zabrać... bo jak pomyślę, ze mąż będzie dzwonił co 10 min gdzie jest to, czy tamto i marudził, ze nic nie można w tym domu znaleźć.. to mi się odechciewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
Tsu mój nie dzwoni dla zasady, żeby nie było, że sobie nie radzi Jak czegos nie wie, to robi po swojemu Czasem ręce opadają, ale akurat o to się nie martwię. Bardziej mnie przeraża perspktywa - pobudka wcześnie rano, praca, dojazd na zawody, bieg, powrót znowu do pracy i dopiero późno wieczorem w domu I jeszcze mi mama powiedziała, ze ma padać, temperatura ok. 2 stopnie... nie brzmi zachęcająco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium