SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Tsu akurat sporo było ostatnio filmików z low riga to dziś nie nagrywałam Szczególnie, że ćwiczyłam technikę na krótkich, kilkuelemntowych odcinkach, ogólnie nuuuudy

Wycwiel dzięki Robię drabinkę z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby oszczędzać prawą rękę, bo lubi boleć. Po drugie, kiedyś Drazekm wrzucił fajny filmik, gdzie autor polecał (nie tylko w podciąganiu) robić drabinkę do 3-4 powtórzeń i zwiększać stopniowo ciężar, co miała się przełożyć na większą liczbę powtórzeń bez obciążenia. W podciąganiu super się sprawdziło i zrobiłam spory progres

Shadow dzięki. Fajny pomysł 2x2km, na pewno by bolało


Niestety nie wyrwę się z domu pobiegać, więc jedyna opcja to jutro rao przed pracą, czyli... o 5.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Szczególnie, że ćwiczyłam technikę na krótkich, kilkuelemntowych odcinkach, ogólnie nuuuudy


Nuuuda to jak wszystko pieknie wychodzi.. a takie ukrywanie nogi to by było coś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Tsu ale skąd ja wiedziałam, że się urwie? Do tej pory jak mi się klinowała w kółku to buta ściągałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
No i nie pobiegałam wczoraj, nie było z kim Młodego zostawić. Trening wg planu powinien być dzisiaj, ale znowu jestem sama, więc postanowiłam... zrobić go rano

O 5.30 już byłam na zewnątrz. Najpierw bieg po osiedlu, spotkałam po drodze szczury Jak tylko zaczeło robić się jaśniej to kierunek - ścieżki. Na koniec siła biegowa 10x100m i to był świetny pomysł. Ładnie wyszły te stówki, o wiele lepiej niż 150m. Wcale nie było łatwiej, przynajmniej mogłam tu trzymac prawdiłową technikę całe 100m a nie robić byle jak 150. Poza tym wczesniej robiamm 7x150 więc nagle 10 to był szok, bo po 7 nogi chciały wracać

Po pracy cwiczenia wzmacniające w formie obwodu:
3x30
- wejścia na stołek
- spacer z gumą w bok
- łydki 2x10kg










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyszły te stówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Paatik
Tak po prawdzie to szczury lepsze od piesków:)


Może nie lepsze, ale też fajne, bo mam to i to w domu.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik w tym wypadku na pewno bo szczury uciekły

Brann nie wiem To była siła biegowa czyli 100m wieloskoku na podbiegu. W każdym razie bolało

Olo szczury są fajne, tez kiedyś miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Viki


Wycwiel dzięki Robię drabinkę z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby oszczędzać prawą rękę, bo lubi boleć. Po drugie, kiedyś Drazekm wrzucił fajny filmik, gdzie autor polecał (nie tylko w podciąganiu) robić drabinkę do 3-4 powtórzeń i zwiększać stopniowo ciężar, co miała się przełożyć na większą liczbę powtórzeń bez obciążenia. W podciąganiu super się sprawdziło i zrobiłam spory progres




Viki jak możesz to wrzuć link do tego filmiku, poproszę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Proszę U mnie fajnie wyszedł progres i nie zajechałam jak przy podciąganiu na maksa.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium