SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2473 Napisanych postów 6977 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 524258
Niech sie chwali na potęgę - każda bedzie myślała, ze w tym coś musi być... A co któraś bedzie chciała sprawdzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8084 Napisanych postów 7342 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299097
Fighter polecił, więc wrzucam do obserwacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2554 Napisanych postów 8951 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 499413
Co się tu dzieje

Dj DoDo witam i zapraszam
Trochę tu ostatnio bałagan u mnie bo chorobsko mnie trzyma i zegarka znowu szukam do biegania
Jak masz problem z motywacją do biegania to może poszukaj towarzystwa Nie wiem gdzie mieszkasz, ale teraz w wielu miastach są miejsca gdzie można potrenowac do biegów z przeszkodami, różnego rodzaju tory przeszkód a także drużyny dające wsparcie i motywację

Brann czekam z niecierpliwością na relację z testów. Jeśli mi zdrowie pozwoli to jutro pobiegne z dwoma pasami i dwoma zegarkami Bo starego Polara nadal ma mąż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 1250 Wiek 216 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 149942
Postaram się pobiegać w różnych zakresach żeby było co porównywać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2473 Napisanych postów 6977 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 524258
Też patrzam, chociaż raczej musze się zaprzyjaźnić na serio z moim Gremlinem, a nie myśleć o innych. On taki ciut za mądry dla mnie jest, a to w związku nie rokuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1887 Napisanych postów 4274 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 317271
Paatik
On taki ciut za mądry dla mnie jest, a to w związku nie rokuje...

A mnie uczyli, że z kim przestajesz, takim się stajesz Paatik tak, ze jest nadzieja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4122 Napisanych postów 20069 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1064471
Tsubame33
Paatik
On taki ciut za mądry dla mnie jest, a to w związku nie rokuje...

A mnie uczyli, że z kim przestajesz, takim się stajesz Paatik tak, ze jest nadzieja..
Czyli lepiej się go trzymać?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ann- dziennik treningowy