SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki nie rezygnuj z prowadzenia dziennika
w pzpn też było kiepsko dopóki rządził beton vel leśne dziadki, w pzkfits jest kiepsko nadal
trzeba przeczekać z nadzieją na lepsze czasy

obraź się tak jak Fans na konkursy
fanss
Czołgu, w konkursach mnie nie zobaczy, dopóki Kargul "żyje"


zmień dział, cokolwiek, ale nie rób focha na nas ,
wiem gdzie Cię znaleźć na FB, ale to nie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607482
Ghorta myślałam o tym

Paawo zawsze możesz podziwiać nową koleżankę w dziale

Fanss kto jak kto, ale Ty powinnies zrozumieć, też miałeś focha i rzuciłes to w p..du

Paatik no czasem się nie da. Dla mnie te teksty to po prostu lekceważenie i brak szacunku dla kobiet.

Kabo w tym dziale na pewno nie.

Szczególnie po takim tekście

masti

A poza tym-normalnie juz gwiazdorzysz i zaczynasz robić się niekulturalna



I fakt, niepotrzebnie napisałam o wszystkich panach, bo większość z Was jest w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ty nie fochem a sugestią, że Fanss woli bawić się w męskim towarzystwie, zraniłaś mnie na wskroś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss

Ty nie fochem a sugestią, że Fanss woli bawić się w męskim towarzystwie, zraniłaś mnie na wskroś

Ciebie? W dobie gender?
Jam zraniony, bo Viki zasugerowała że mógłbym być zdolny do zdrady.
A gdzieżby tam, nie jestem zdolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Viki - jak Mamę kocham, olej bzdety i autora bzdetów. Przepraszam, ale prościej nie umiem. To znaczy cisną się inne słowa.. Mnie już to nie rusza, a pamiętam jak bolało pierwszy raz.
Do jakiego działu nie pójdziesz - będę czytać wszystko, jak do tej pory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1763 Napisanych postów 2895 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73364
A weź Viki
Nie warto
Słuchaj Paatik
Wtedy dużo prościej że wszystkim

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Ja to Was, dziewczyny, lubię, i lubię poczytać, co tam u Was, bo i atletycznie fajnie, i ogólnie ciekawie, i fochów nie strzelacie, i męski dowcip łapiecie w lot...moim zdaniem sporo wnosicie czy to mając dzienniki, czy po prostu pisząc u tetryków. Poza tym inteligencja jest cechą nie do przecenienia, a w działach bardziej wyspecjalizowanych różnie z tym bywa Szkoda by było, gdybyście zaczęły się stąd wykruszać, ale piszę to z punktu widzenia "czytacza", a ponieważ mam powiadomki, to i tak zobaczę, co u Was słychać.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ajazy, masz tu soga za to "różnie"

A Viki? Viki za parę dni ciśnienie wróci do normy
Zresztą gdzie mogłaby pójść? Do Lejdis? Widzieliście kiedy lejdi ubabraną po szyję w błocie?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
_Szajba_
Widzieliście kiedy lejdi ubabraną po szyję w błocie?

se wypraszam - moze nie upaprana w blocie, ale mam pomalowane paznokcie tylko z jednego wzgledu - po sobocie w stajni, gdy zaraz po koniach ide kupic picie do sklepu, to nie widac brudu pod paznokciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
strumyk
_Szajba_
Widzieliście kiedy lejdi ubabraną po szyję w błocie?

se wypraszam - moze nie upaprana w blocie, ale mam pomalowane paznokcie tylko z jednego wzgledu - po sobocie w stajni, gdy zaraz po koniach ide kupic picie do sklepu, to nie widac brudu pod paznokciami


Rasowy jeździec to z poidła razem z koniem pije, a nie po sklepach lata
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ann- dziennik treningowy

Wiecej