SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik jak na podłodze? Da się tak? Ja mam tak ciężki tyłek, że muszę trzymać a i tak leci
Jak to w miarę ogarnę to wrzucę film, bo na razie nie ma co pokazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
To teraz ja zgłupialam, jaki problem zgiąć nogi w świecy jak tyłek jest podparty przez ręce? Świeca bez wsparcia rąk jak najbardziej możliwa, robiłam wielokrotnie. Zaraz dzisiaj po treningu na macie obczaję, bo to niemożliwe ze mi sie wydaje coś łatwe, a Ty mówisz ze trudne. Znaczy się - ja czegoś widocznie nie kumam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Viki
Chciałam przejść przez przejście dla pieszych prowadząc rower i okazało się, że krawężnik tak wysoki, że nie mogłam wciągnąć na niego przyczepki

Powiedz organizatorom swoich biegów, że masz dobry pomysł na przeszkodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik skoro potrafisz świecę bez pomocy rąk to nie ma się co dziwić że to dla Ciebie nic trudnego. Ja ledwo świecę z podparciem robię i ciężko mi utrzymać proste nogi w górze Jak uginam to ok, a później wyprostować do pionu trzymając pozycję znowu ciężko.

Hmm... chyba mam pomysł na nowy konkurs w dziale


Czołgu to wcale zabawne nie było. Przyczepka z dzieckiem na pasach ruchliwej drogi, coraz większy sznurek zniecierpliwionych kierowców, a ja jedną ręką nie mogłam tej przyczepki podnieść, rowera puścić się nie dało bo by mi wtedy wywrócił przyczepkę albo urwał rurkę od zaczepu, szczególnie jakbym próbowała wyciągnąć ja na chodnik. Dopiero jakaś starsza Pani z przystanku przyszła pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Viki, tak na szybko, bez rozciągania, bo spieszyłam sie zrobić rozgrzewkę przed treningiem- dawno tego nie robiłam - mniej więcej o coś takiego mi chodzi. I na pewno kiedyś umiałam ładniej, potrzebowałabym chwilkę,zeby sobie przypomnieć. To się nazywało świeca bez podparcia.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik zapomnij, że ja tak zrobię Z podporem ledwo daje radę Łamię się w biodrach i nogi leca na łeb. Może to kwestia mojej pogłębionej lordozy, że nie mogę się wyprostować. W sumie mogę, ale musze bardzo brzucha pilnowac i spiętych pośladków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Jak ta moja świeca będzie się nadawał do publikacji to nagram

Dziś trening grupowy na przeszkodach. 3 różne tory o średniej trudności, różne rodzaje chwytów i zabawek. Fajnie było Mam nadzieję, że uda się chodzić regularnie. Szkoda tylko, że łapy (obie) ucierpiały. Do kolejnej soboty powinny się zagoić, a w tygodniu nie planuje ciężkich treningów



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki, w jaki sposób dbasz o skórę na dłoniach?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Regularnie pumeks, obcinanie twardej skóry małymi nożyczkami, ewentualnie na spore, twarde odciski specjalny krem... do pięt Do tego krem z witaminą A, krem do wysuszonych pięt i kremy dla wspinaczy. Na rany najlepsze są plastry Granuflex. Choć i tak najlepiej sprawdza się... odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No to skoro tak bardzo dbasz o skórę na dłoniach, to muszę Cię zmartwić.
Zawsze będziesz miała odciski, pozrywane pęcherze i otwarte rany na dłoniach. i Nic tego nie zmieni.
Sam pracuję z młotkiem lub innym narzędziem w garści, bardzo rzadko miewam odciski (widoczne), a żeby coś zerwać ? Jeszcze mi się nie udało.
Nie stosuję żadnych kremów, niczego nie usuwam. Ot, dałem po prostu skórze czas by się dostosowała.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium