SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
paawo
kabo9

dla mnie najlepszy "spalacz" to efedryna+kofeina,


Zapomniałeś dodać - + aspiryna.


nie zapomniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też nie namawiam do chemicznych wynalazków ale czemu efka na receptę to nie wiadomo, jedna z najlepiej przebadanych substancji i nie bardziej szkodliwa niż bcaa choć mogę się mylić

edit, a i dużo mniej szkodliwa niż aspiryna.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2019-01-06 16:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
ajazy
Viki, z mojego (i nie tylko) punktu widzenia, duży tyłek = fajny tyłek, także ten..


Duzy tak, ale obwisły nie bardzo
Wrzuce fotki sylwetki do tematu o spalaczu, to zobaczycie o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
paawo
Ja też nie namawiam do chemicznych wynalazków ale czemu efka na receptę to nie wiadomo, jedna z najlepiej przebadanych substancji i nie bardziej szkodliwa niż bcaa choć mogę się mylić

edit, a i dużo mniej szkodliwa niż aspiryna.




Zmieniony przez - paawo w dniu 2019-01-06 16:04:44


I tu się mylisz w całej rozciągłości Nawiasem mówiąc, taki dietyloamid kwasu D-lizergowego też jest doskonale przebadany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak przebadany to powinien być dostępny, a co to za ,,,,dobra otworzyło mi się, LSD Cwaniak.
Ale powiedz co z efką jest szkodliwa czy nie?

ps. Diotylocośtam,,,nie pogadałbyś z kwiatkiem doniczkowym albo z koszem na śmieci? Mogłoby być ciekawie.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2019-01-06 16:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Szkodliwa jak wszystko... Działa pobudzająco na OUN ,podnosi ciśnienie, hamuje apetyt, używana przewlekle powoduje niewydolność mięśnia sercowego, uzależnia fizycznie i psychicznie, może prowadzić do udarów w młodym wieku..takie tam pierdoły, nic poważnego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
Szkodliwa jak wszystko... Działa pobudzająco na OUN ,podnosi ciśnienie, hamuje apetyt, używana przewlekle powoduje niewydolność mięśnia sercowego, uzależnia fizycznie i psychicznie, może prowadzić do udarów w młodym wieku..takie tam pierdoły, nic poważnego

No to ładnie. Kurde to co wolno jak nic nie wolno?

Viki dawaj coś o biegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73478
Viki też czekam na sprawozdanie z biegu
i mam pytanie
Co sądzisz o butach trailowych z decathlonu? Jak dla mnie do biegania po lesie powinny chyba styknąć ?

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Nadinka które dokładnie buty?

Ja już ponad rok mam takie:
https://www.decathlon.pl/buty-run-active-grip-id_8380017.html

Bieżnik nie jest agresywny, więc na wiekszym błocie czy ubitym śniegu trochę się ślizgają, ale mozna i po lesie i po asfalcie pobiegać. Są bardzo wygodne i wytrzymałe - zakładałam ponad rok na każdy trening i są tylko lekko przetarte na tej siatce z przodu. Nawet chciałam teraz kupić dokładnie takie same, ale akurat była promocja na te:
https://www.decathlon.pl/buty-kiprun-trail-tr-id_8489352.html?gclid=Cj0KCQiA68bhBRCKARIsABYUGidkNFhLAZY_WKqbSAWIBlq86EQ0cXcSM6MJAfdR3SfWQckXGMIeddQaAogEEALw_wcB

Te mają już lepszy bieżnik, ale niedawno zaczełam w nich biegać, więc niewiele mogę powiedzieć. Wydaja się ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73478
Myślałam o tych drugich

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium