SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Kabo, Paatik, Luko, Panteon dzięki

Paatik nie lubię presji

Panteon tak, tam była woda, ale dosyć przyjemna przy takim upale jak wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
Ależ ja się przyznałam do "Naszych" oczekiwań dopiero po.... Jaka więc presja?
Super się czyta, ogląda zdjęcia - ale nie wiem czy kiedykolwiek bym się odważyła nawet na fragment takiego biegu... Tym bardziej szczerze podziwiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Paatik zupełnie inaczej biega się w Elicie walcząc o wynik, a inaczej w Open dla zabawy. Patrząc wczoraj na niektórych to naprawdę im zazdrościłam, bo ja tak nie potrafię - nie lubię czekać na innych, pomagać mogę ale nie lubię jak mi pomagają A były grupy ludzi w różnym wieku, biegli/szli cały czas razem, ciągle sobie pomagali, czekali na siebie i naprawdę mieli świetną zabawę. To jest niesamowita przygoda, zresztą we wczorajszym biegu w Elicie wystartowało tylko 68 zawodników, a w Open ponad 300 - większość jednak biega dla zabawy i dla przygody Z dobrą ekipą warto wystartować, szczególnie że na wielu biegach można wystartować na krótszych dystansach, zwykle 6km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345992
Viki --ciągły i nieustanny podziw dla Twojej klasy ---siły ,szybkości ,wytrzymałości ,radości

GRATULUJĘ
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Viki uciekaj uciekaj i niech Cię nikt nie dogoni
Gratulacje.
Husaria !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Gratulacje! Wygladaliscie profesjonalnie (logo, stroje - mega!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel
Viki uciekaj uciekaj i niech Cię nikt nie dogoni
Gratulacje.
Husaria !!!

"Nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by gonić go"
Viki




Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2018-06-19 08:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Jawor dziękuje Ja podziwiam Ciebie za zaangażowanie w ten projekt powstania centrum dla niepełnosprawnych - to dopiero jest wyzwanie stworzyć coś takiego. Szacun

Wycwiel dzięki Taki jest właśnie plan - biegać jeszcze szybciej

Teapot dzięki Prezes dba o wizerunek drużyny, mamy nawet sklep gdzie możemy zamawiać sobie stroje.

Mistrzu dziękuje

To teraz jeszcze fotorelacja z niedzieli

Strat jak wspomniałam był u podnóża stoku, więc najpierw musieliśmy na ta górkę wbiec pokonując przeszkody z opon, a później zbiec








Przeszkoda, która okazała się totalną klapą czyli "deska". Były dwa tory, najpierw urwała się jedna i został jeden tor i ogromna kolejka... szkoda, bo dzięki temu Ci co dotarli do przeszkody pierwsi mieli szansę daleko uciec, a wielu panów straciło szansę na walkę o najwyższe lokaty . Na dodatek jak ktoś był ustawiony do drugiego toru to po urwaniu deski musiał iść na koniec kolejki do pierwszego toru Większość organizatorów biegu ustawia takie trudniejsze przeszkody dopiero gdzieś na trasie, jak już stawka w miarę się rozciągnie.
Na zdjęciu widać moment jak urwała się deska również na pierwszym torze i chwilę później wszyscy pobiegli dalej








Wrzucam tez fotkę nie moją, ale dla pokazania po jakim fajnym terenie biegaliśmy







Umiejętność robienia MC też się przydaje na trasie





A tu przeszkoda, z którą miałam trochę problemów. Najpierw nie mogłam dosięgnąć do kołków, żeby zawiesić kółka - tak to jest jak się ma marny wzrost Później większość czasu spędziłam wisząc na jednej ręce i próbując dosięgnąć kolejnego elementu








I coś dla Paatik - w Open można sobie pomagać, więc pokonanie tej przeszkody wyglądało tak






Nie mam zdjęć na przeszkodach przed metą, ale widać je tutaj - mostek (akurat na zdjęciu nieprawidłowy sposób pokonania, nie wolno łapać konstrukcji, można tylko trzymac się łańcuchów) oraz widoczna w tle rampa




Z takiej perspektywy mostek wygląda już gorzej







Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-19 20:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Viki, wyglada to czadowo! A Ty jak nasza forumowa Lara Croft
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium